Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Magor na ceskych silnicich

htcjirka (1875)|24.6.2007 19:51
Myslim ze k tomuto neni co dodat

http://www.autorevue.cz/Bleskovky/Musite-videt-jak-nejezdit-po-Cesku-video/sr-1-sc-3-a-12322/default.aspx
Zdenek Malinsky (9781)|24.6.2007 22:24
Proč magor? Když se na to video dívám s odstupem asi měsíce, tak kromě krapet rychlejší jízdy a ne moc košer kličkování na dálnici není téměř co vytknout. Je vidět, že je to profík - ví, co si může dovolit, skvěle ovládá auto, předvídá co udělají ostatní řidiči, a hlavně! 100% se věnuje řízení. Za jízdy netelefonuje, nečte noviny či nekouká na video jako někteří "tiráci".

Bohužel dost velké % českých řidičů si dovoluje více, než zvládne jejich auto a hlavně jejich řidičcké umění. :sarcastic: :? V porovnání s tím, co předvádějí mnozí řidiči na našich silnicích, zejména poslední rok, je jízda tohoto magora prakticky bezpečná. ;)
htcjirka (1875)|24.6.2007 22:30
Mam bohuzel opacny nazor a magor to bohuzel je.Svou jizdou ohrozuje ostatni a ne vzdy mu to muze vyjit.Hazet mysky pred auta me bezpecne neprijde.Je jen otazka casu kdy kvuli nemu nekdo zarve.Tohle je jizda prasete,ne profika.Na silnici kde je 90 jet 245km/h.Pral bych mu,aby dopadl jako ten frajirek s Lamborgini,ktereho ve vysoke rychlosti nakopla boule a jaky byl.Machroval pred cizi zenskou,Jemu dobre tak,ale chudak ta holka co s nim jela.Az tenhle nekoho se svym BMW sejme,to bude profik,pak mu jdi pogratulovat.
Docent (1234)|26.6.2007 22:54
Souhlasím s uiqjirkou... Jezdím 30 let, denně, a přimlouval bych se za to, aby debil z toho videa byl pro výstrahu popraven... Už jenom za to předjíždění zprava, to je snad jedna z největších prasáren, co se na dálnici nechají udělat.

Bohužel 80% řidičů na našich silnicích nemá mozek, nebo si ho při nástupu do auta odloží do kufru spolu se zavazadly. Malý příklad: předjíždím a blb za mnou se pochopitelně nalepí 2 metry za nárazník, zařazuji se zpět a blb za mnou se div svým nárazníkem neotírá o můj... Co se asi tak stane, když mně praskne pneumatika, vletí mi tam srna, nebo před sebou uvidím na silnici nějakou krabici a vrátím se o půl metru zpátky do levého pruhu?

Ale občas dojde i na boží mlýny... Známej jel před časem po dálnici, dojel ho borec v Superbu, a protože se mu zdálo, že jede moc dlouho v levém pruhu, vzal ho zprava. Jenže v tom pravém pruhu byl kamion, tak se chtěl fofrem zařadit zpátky doleva, přitom lehce zavadil o SUVčko toho známého, roztočil se jako čamrda a Superba totálně zrušil... Toho Superba měl 2 dny a bez havarijního pojištění, a ještě musel zaplatit svodidla na té dálnici ;) . SUVčko mělo akorát šmouhu na nárazníku od superbovské pneumatiky :D .
Zdenek Malinsky (9781)|27.6.2007 13:31
Pánové, ja razím teorii, že se musí jezdit rychle. Když pojedete pomalu, tak je velká šance, že se do vás nějaký blb trefí. To je stejné jako když po vás někdo bude střílet - když budete utíkat, tak je menší šance, že vás trefí, než když budete stát na místě nebo půjdete krokem. :D :D :D

A když říkám rychle, tak myslím opravdu rychle.

Nic pro pány řidiče v klobouku ;) :D
dort (1212)|27.6.2007 23:24
hezký ;) - vyjma asi 3 momentů 100% zvládnuté - jen ten čas 51 minut a já myslel že pod 55 minut se Budějice nedaj zajet - no jak patrno dají :D

ad Lambo - tohle bych moc neventiloval, neb tam na onom hrbu zustalo uz hodne aut, ale v Cechach je proste normalni, ze na dvouproude silnici je hrb jak krava - souhlasim prehnal to, ale ne o moc vic nez kazdy druhy co tam jede, jen on mel smulu ze mel PRACHY a diky nim i lambo, ktere je proste nizke :-( - a ta krasna holka - tu bych do toho netahal ani malicko - diky

podivejte se nekdy na fotky zrusenych "obycejnych" aut - bohuzel o nich se nepise na titulnich stranach, takze kazdy vidi jen VIP bouracky :-(

cca pred 7-mi lety byl podobny hrb na dalnici od Slaneho na Prahu v rychlem pruhu tolik lidi kolik si tam rozsekalo "tlamu" ze bychom to asi ani nespocitali a proc, protoze tam byly postavene dve špinavé znacky, kterych je u silnic zapomenutych mraky takze se na ne 90% lidi vykaslalo a stacilo tak malo opravit TO drive nez za 2 roky :-(

no já osobně se raději potkám s tímto člověkem, než s drtivou většinou úzkostlivě hledící na tachometr, neb tento člověk má rozhled a věnuje se 100% řízení a né tachometru.

možná si někdo klepe na čelo, že jsem magor - ano jsem nemám problém jezdit stejně - jenže já narozdíl od vyděšených "tachometrářů" nepřehlížím lidi na přechodech ( rád jim dám přednost a ještě na ně zatroubím, když strejda vedle mě nějak zapomene zastavit, přeci jel podle předpisů a povolenou rychlostí, ale maličko mu ušel ten chodec, neb ten na tachometru vidět není :-(((((((((( - maličkost ) a nedívám se lidem "do kufru" když náhle zabrzdí před přechodem či jinde.

ad celé video - krásné je jak 70% lidí když je dojížděl začalo brzdit, krásná česká vlastnost

jinak ještě byl slušný a nepředjížděl zprava na benešovský :-) a že to tam jde moc krásně, když člověk co jede před Vámi místo aby lehce uhnul se napasuje na prostředek a má asi krásný pocit, že ho nemůžete předjet :-))))))).

pro všechny kteří se do mne budou chtít pustit hlava nehlava - nemám jedinou zaviněnou nehhodu, nikdo z mé viny nikdy nezemřel a nikdy jsem ani nikoho "neposlal kukat ze silnice" - nemám pocit, že jsem nesmrtelný, ani neomylný - ale snažím se nedělat chyby a předvídat co to jde a věřte, že byť jezdíte dle předpisů, anebo jako onen člověk z videa stačí jeden debil ( nemusí porušovat ani povolenou rychlost, či předjíždět zprava ) a nikdo Vás nedá dohromady - to je bohužel realita, kterou neovlivníte


osobně nepřeji nikomu nic zlého, ani bych nikoho nepopravoval - zkuste se na to podívat ještě jednou a vyjma jednou přejetí na D1 totálně z pravého do levého pruhu těsně za autobusem?, předjíždění u Konopištěm, kde jsou odbočky - to bylo moc HODNĚ NEBEZPEČNÉ, a jednoho horizontu kousek za Českou Sibiří ( byť tam si nejsem jist, zda je tam vidět, nebo ne ) a ještě momentu, kdy ZPRASIL při podjíždění na konci stoupání auto za sebou - to bylo taky zcela zbytečné ( to brutalne neodhadl ) - tak bych řekl, jo proč ne :-) věděl co dělá jenže tyhle 3 momety z něj dělají potencionálního vraha :-( já vím :(( , ale i tak říkám hezké a dávám 2- ;)