Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

GPS souřadnice k pořízené fotce

chalitmon (32)|23.6.2007 22:13
Zdravím, prosím o info, jestli existuje nějaká aplikace, která umí k vyfotografovanému snímku přiřadit i informace o GPS pozici (GPS souřadnice se uloží společně s fotografií nebo přímo do fotografie). Díky za info
PS: Funkci hledat jsem použil ale nikde jsem nic nenašel...:-)
Docent (1234)|23.6.2007 23:06
Zoner Photo Studio 9, Copiks PhotoMapper, Jet PhotoStudio, Flickr... Fakt to strejda Google nenašel ;) ? Možná by taky neškodilo podívat se na specializovaný web.
hpa (159)|24.6.2007 09:59
Zkus OziPhotoTool
chalitmon (32)|24.6.2007 12:48
Díky, ale asi jsem to neuvedl přesně. Měl jsem na mysli program pro WM5 (mám MDA Vario) a myslel jsem, že bych spároval Vario s externí GPS a při vyfocení by mi to do fotky přiřadilo souřadnice kde byla vyfocená.
hpa (159)|24.6.2007 14:05
Takovej softik jsem taky videl, ale je to velmi nekomfortni - musis fotit tou aplikaci, ktera ma velmi omezene funkce fotaku.
Zatim nejpouzitelnejsi varianta se kterou jsem se setkal je zpetne doplneni pozicnich informaci na desktopu pomoci oziphototoolu.
chalitmon (32)|24.6.2007 21:32
A nepamatujes si, prosim, jak se ta aplikace jmenovala? Aspon bych to vyzkousel jak to vypada. Mezi nami totiz ony ty funkce fotaku ve Variu v zakladu nejsou taky az tak nejak extra k nastavovani. A ta aplikace o ktere jsi psal, vypada pekne ale uz to musim upravovat v PC a zabyvat se tim...
hpa (159)|24.6.2007 22:31
Nasel jsem to budto tady nebo na www.miousers.co.uk
bjirka (380)|26.6.2007 09:46
Aplikace na kameru v Trinity má tuto funkci také v sobě (Camera for Pocket PC verze 4.02). Je to poslední položka v přepínání funkcí kamery (ikonka foťáku se zaměřovacím křížkem) - vlevo nahoře. Určitě jsem to někde viděl jako samostatný .cab. Nevím, ale jestli to nemusí podporovat ROM a jestli to třeba není pouze pro interní GPS...