Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 51

Téma: ASUS p535 osobni dojem

Obyvatel SMob
    Registrace
    Sep 2004

tak jsem si ho poridil. Je to vazne moc pekna vecicka, naprosto dokonaly display, hluboky kontrast, pomerne cista bila a vysoka svitivost. Signal GSM je oproti normalnimu mobilu slabsi, ale naprosto stabilni, takze tam, kde normalni mobil ukazuje 2-3/5 a semtam kokta a vynechava, tak P535 ukazuje sice 0-1, ale ma cisty prenos. Navigace pracuje paradne, vydrz baterie dobra (bez max.nastaveni procesoru, zmenseneho podsviceni a vypleho GPS ci WIFI je vydrz naprosto skvela). Hlasitost vyzvaneni by mohlo byt trochu hlasitejsi, ale je naprosto ciste. Zvuk do sluchatek je slusny (sice se neda srovnat s iPAQ 1930 - ma dokonaly vystup a upravu basy/vysky do sluchatek, nedam na nej dopustit), ale da se srovnavat se slusnejsimi MP3 prehravaci. Fotak sice nefoti tak, jako kvalitni digital, ale nezaobluje kraje fotky(!!!), takze na momentky je to pekne. Video MP4 to nataci velice slusne, na to, ze udajne ma jen 15 snimku. Pokud je dostatek svetla, tak je prechot perfektni a zaznam je plynuly. Co se tyce zaznamu zvuku, tak se na recenzich objevuji ukazky (priserne ukazky o tom,jak to nahrava) v kvalite nejakych 8000hz.. Jen se musi umet nastavit na 44000Hz a zaznam je vice nez vynikajici

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2006

Nemůžu jinak než plně souhlasit. Mám na p535 naprosto stejný názor.
    A white verze je opravdu pěkná.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Sep 2004

:-) Odkud jsi? Bilou jsem v realu jeste nevidel, ikdyz musim priznat, ze cerna se mi libi nejvic. Nevis, jak prepnout kontakty a SMSk\, aby se nezobrazovalo to, co je na SIMce? 8-)

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2006

Jsem z Prahy.
    Já to vyřešila tak, že jsem kontakty ze simky vymazala Jinak taky nevím jak to jinak skrýt. Docela mě to vadilo, protože si tam dávám fota kontaktů a to zas nejde přidat ke kontaktům na simce, takže pokud to chceš mít s fotama, tak jedině zdvojený kontakty, tak jsem to vyřešila radikálně.
    Ale pokud bys na to přišel, tak dej vědět, docela by se to hodilo :yes:

Jinak kdyby bylo opravdu černé, tak by se mi líbilo, ale nemám ráda takovou tu šedivou typickou pro tyhle přístoje

Obyvatel SMob
    Registrace
    Sep 2004

juj, Ty jsi zenskeho rodu . No, taky jsem z Prahy. On mi spis prijde vicemene cerny nebo spis hodne tmavy, bila barva na me pusobi moc "monstrozne" a u pristroju tohodle typu nejsem na to zvyklej. Bile je MIO (ted nevim cislo) navigace a prislo mi to takovy zvlastni. Ale treba to v realu vypada uplne jinak nez na obrazku . Ted zase k tem kontaktum, no, ja prave simku mazat nechci, protoze je to zdroj kontaktu pro pripady, kdyz ji dam jinam (treba jako ted z puvodniho telefonu). No, napada me jeden moc hezky softik jak na SMSky, tak na kontakty, ale nevim, za se z neho da volat... Mam ho v puvodnim PDAcku (nemelo GSM). Ted nejsem doma, takze presne nereknu, ale tusim, ze to je GSM manager(???) ale je urco od Sunnysoftu

Nováček
    Registrace
    Feb 2011

Ahoj,
    do tohohle jistě skvělýho PDA chci jít, čili moc by mě zajímaly taky nevýhody(tedy pokud nějaký sou)-v prvnim příspěvku byly především ty kladné dojmy..
    Co to nemá např. oproti HTC, E-Ten atd. (především po hardwarové stránce-konkrétně myslim detaily, které se ve specifikacích nenajdou). Fíky moc and enjoy your new ASUS!!!

Obyvatel SMob
    Registrace
    Sep 2004

oproti HTCcku a E-TEN to nema radio. Ale na radio jsem necetl prilis velkou chvalu, takze jakoby nebylo. Dalsi klad je, ze ma cisty zvuk, ktery u jinych komunikatoru kritizovali (E-ten). Jinak zapor bych videl to, ze nema infraport (v dnesni dobe ale uz odezniva, ikdyz bych ho stejne ocenil) a trochu me ze zacatku vadil ten slabsi signal oproti mobilu. Ale fakt je ten, ze ikdyz ukazoval nulu tam, kde mobil 2-3 carky, prenos byl cistej, coz me presvedcilo, ze to neni tak spatny a nema cenu premejslet nad tim, proc treba v praze jsou nekdy v panelaku jen 2 carky, kdyz mobil ma plno... No, jak jsem se rozepsal, tak jsem zapomnel dalsi zapor :-/ takovej detailik,ale ted si nevzpomenu. No, navic podle informaci by to melo mit malej SAR, takze je to OK, nemelo by z toho jit do hlavy takovy svinstvo, jako z normalniho mobilu. Ach jo, ja si ted fakt nevzpomenu..a pred minutou jsem to chtel napsat(

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Obávám se, že kromě výdrže baterie / při zapnutém Bluetooth / asi v současné chvíli na trhu nic lepšího nenajdeš Já jsem víc jak před měsícem přešel z Artemise na P535 a jak říkám, samá pozitiva!!! Hlavně rychlost procesoru a 256Mb RAM je prostě super!!! Skoro všechny sofware instaluji do zařízení a stále tam mám hromadu místa atd....
    Já radím: BĚŽ DO TOHO A BUDEŠ NADŠENEJ!!!

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2006

Citace Původně odesláno od Rom4n
    juj, Ty jsi zenskeho rodu . No, taky jsem z Prahy. On mi spis prijde vicemene cerny nebo spis hodne tmavy, bila barva na me pusobi moc "monstrozne" a u pristroju tohodle typu nejsem na to zvyklej. Bile je MIO (ted nevim cislo) navigace a prislo mi to takovy zvlastni. Ale treba to v realu vypada uplne jinak nez na obrazku . Ted zase k tem kontaktum, no, ja prave simku mazat nechci, protoze je to zdroj kontaktu pro pripady, kdyz ji dam jinam (treba jako ted z puvodniho telefonu). No, napada me jeden moc hezky softik jak na SMSky, tak na kontakty, ale nevim, za se z neho da volat... Mam ho v puvodnim PDAcku (nemelo GSM). Ted nejsem doma, takze presne nereknu, ale tusim, ze to je GSM manager(???) ale je urco od Sunnysoftu
    No myslím, že bílé vypadá trochu jinak ve skutečnosti než na obrázku. Ale zase můžu říct, že já jsem neviděla v reálu tmavou verzi a z obrázků vypadá tak nějak šedivě. Mě se líbí to, že vlastně moc bílých takových zařízení není. Akorát tedy až na to pouzdro, to je naprosto odpuzující. Musím koupit nějaký jiný, protože tohle je fakt o nervy
    Co se týče těch kontaktů, tak jestli na to přijdeš jak se to jmenuje, tak dej vědět, upřímně řečeno moc se mi nechce něco hledat

Obyvatel SMob
    Registrace
    Sep 2004

vcera jsem to jeste namatkove zkusil do vyhledavace, skutecne je to GSM manager od Sunnysoftu. Jen nevim, jestli to "umi" telefonovat. SMSky z toho psat pujdou. A jeste k synchronizaci, nevim, jestli podporuje BTcko, pisou jen o infraku a ten p535 bohuzel nema, ikdyz se na nekterych serverech docteme, ze tam je.. Bohuzel neni, vcera jsem zkousel i nesmyslnej pokus, jestli neni nahodou schovanej za tim hezkym cernym tlacitkem uprostred smerovych tlacitek.. Precijenom na nem byla taky od vyroby ochranna folie a barvicku m najimavou. Ale kdo by cpal infra dopredu na pristroj??? No, proste tam neni. Hele, k ty pameti, jak je mozny, ze tam je sice 256MB a 60ram a ja tam vcelku nic nenaladoval a ukazuje mi to neco pres 140MB volneho a 30RAM??? Kam zmizely ty zbyle poloviny tech krasnych cisel?? To jako pul pameti zabere system a dalsich 30MB z 60ti sebere RAMku???

Obyvatel SMob
    Registrace
    Sep 2004

MARTIIINKUUUU!!! Uz jsem si vzpomnel na tu nevyhodu, co jsem zapomnel. No, je to lehke zpozdeni GSM modulu. Takze kdyz se prozvonis z jinyho mobilu, asus sice na prvni ton rozsviti display a zobrazi prichozi hovor, ale zacne vyzvanet asi 1-2 vteryny dyl.. a o ty 2 vteriny dyl pak jeste zvoni, kdyz o ten druhej zavesi. Ale co jsem cetl recenze, tak to oznacujou za "rychlou odezvu" a u jinych pristroju to bylo horsi. Takze bych si s tim asi hlavu nelamal, ikdyz je to nezvyk. Precijenom je to uz vic hracek v jednom a ne nejlepsi TELEFON (!!!). Rekl bych spis, ze to neni o telefonu s PDA, ale o PDA s doplnkem telefonu . Ale volat se da, SMSky pise, co bysme chteli. Hlavne, ze je tam to GPS po tom jsem prahnul uplne nejviiiiiiiiiiic

Nováček
    Registrace
    Jul 2006

Zdravim, mel bych dotaz,jde P535 pouzivat nalezato ? u navigace by se tato funkce hodila a s tim souvisi dalsi dotaz jde nastavit drzak do auta tak aby P535 "lezel" ?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Sep 2004

u toho drzaku nevim, zjistim to doma, ale odpoved zni ANO, P535 ma v obrazovce "dnes" ikonku, kterou se precvakne pro levou nebo pravou ruku na podelno. Mely by to mit vsechny pristroje s WM5 (teda myslim si to). Ale 535tka to ma. Pokud by byl pristroj, co to nema, tak navigace iGO to umoznuje v nastaveni, takze neni problem

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Tak pár odpovědí: 1/ Paměť ti z velké části zabírá systém, jeho programy a taky čeština. Tady ti zůstává cca 140Mb a třeba u Artemise to bylo cca 30Mb / což je obrovský rozdíl, pokud zvážíš, že po instalaci doplňujících programků ti zůstane buď cca 100-110Mb nebo 1 - 5Mb / Pak se ti už ani Artemis ani nehne a stále řve něco o uvolnění
    2/ K tomu volání: Je pravda, že odezva je při příchozím hovoru pomalejší, ale to je zanedbatelné a většinou je delší při spuštěný navigaci. Zas u slabších pracáků /vis. HTC / je to daleko delší a hlavně se skorem pokaždé seknul a následoval SR /
    No a do třetice, samozřejmě jde používat P535 na výšku i na šířku. Stačí přepnout "čudlík" Jinak držák se nedá otáčet a proto při uchycení na sklo se musíš rozhodnout, zda na ležato či na výšku. Trošku nedostatek

P.S. S tím spouštěním GPS, to je nějaké divné!!?? Mě se spouští do dvou minut a když třeba jedu domů s navigací a pak zas po několika dnech zapnu navigaci doma, tak je to celkem otázka minutky :? Asi tam budeš mít něco, co ti to zpomaluje. Já mám Mio a to maká super a navíc má u nás lepší podporu v úpravách Jukni na http://drobecek.net/forum/

Nováček
    Registrace
    Jul 2006

Dekuji vsem za odpoved :yes:

Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 30
    Poslední příspěvek: 29-09-2011, 12:12
  2. Asus P535
    Od equilibrium v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 16-04-2007, 16:38