Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ASUS p535 osobni dojem

Rom4n (340)|23.6.2007 12:22
tak jsem si ho poridil. Je to vazne moc pekna vecicka, naprosto dokonaly display, hluboky kontrast, pomerne cista bila a vysoka svitivost. Signal GSM je oproti normalnimu mobilu slabsi, ale naprosto stabilni, takze tam, kde normalni mobil ukazuje 2-3/5 a semtam kokta a vynechava, tak P535 ukazuje sice 0-1, ale ma cisty prenos. Navigace pracuje paradne, vydrz baterie dobra (bez max.nastaveni procesoru, zmenseneho podsviceni a vypleho GPS ci WIFI je vydrz naprosto skvela). Hlasitost vyzvaneni by mohlo byt trochu hlasitejsi, ale je naprosto ciste. Zvuk do sluchatek je slusny (sice se neda srovnat s iPAQ 1930 - ma dokonaly vystup a upravu basy/vysky do sluchatek, nedam na nej dopustit), ale da se srovnavat se slusnejsimi MP3 prehravaci. Fotak sice nefoti tak, jako kvalitni digital, ale nezaobluje kraje fotky(!!!), takze na momentky je to pekne. Video MP4 to nataci velice slusne, na to, ze udajne ma jen 15 snimku. Pokud je dostatek svetla, tak je prechot perfektni a zaznam je plynuly. Co se tyce zaznamu zvuku, tak se na recenzich objevuji ukazky (priserne ukazky o tom,jak to nahrava) v kvalite nejakych 8000hz.. Jen se musi umet nastavit na 44000Hz a zaznam je vice nez vynikajici :)
zuzkys (356)|23.6.2007 19:38
Nemůžu jinak než plně souhlasit. Mám na p535 naprosto stejný názor.
A white verze je opravdu pěkná.
Rom4n (340)|23.6.2007 20:50
:-) Odkud jsi? Bilou jsem v realu jeste nevidel, ikdyz musim priznat, ze cerna se mi libi nejvic. Nevis, jak prepnout kontakty a SMSk\, aby se nezobrazovalo to, co je na SIMce? 8-)
zuzkys (356)|23.6.2007 21:33
Jsem z Prahy.
Já to vyřešila tak, že jsem kontakty ze simky vymazala :D Jinak taky nevím jak to jinak skrýt. Docela mě to vadilo, protože si tam dávám fota kontaktů a to zas nejde přidat ke kontaktům na simce, takže pokud to chceš mít s fotama, tak jedině zdvojený kontakty, tak jsem to vyřešila radikálně.
Ale pokud bys na to přišel, tak dej vědět, docela by se to hodilo :yes:

Jinak kdyby bylo opravdu černé, tak by se mi líbilo, ale nemám ráda takovou tu šedivou typickou pro tyhle přístoje :)
Rom4n (340)|23.6.2007 22:06
juj, Ty jsi zenskeho rodu :). No, taky jsem z Prahy. On mi spis prijde vicemene cerny nebo spis hodne tmavy, bila barva na me pusobi moc "monstrozne" a u pristroju tohodle typu nejsem na to zvyklej. Bile je MIO (ted nevim cislo) navigace a prislo mi to takovy zvlastni. Ale treba to v realu vypada uplne jinak nez na obrazku ;). Ted zase k tem kontaktum, no, ja prave simku mazat nechci, protoze je to zdroj kontaktu pro pripady, kdyz ji dam jinam (treba jako ted z puvodniho telefonu). No, napada me jeden moc hezky softik jak na SMSky, tak na kontakty, ale nevim, za se z neho da volat... Mam ho v puvodnim PDAcku (nemelo GSM). Ted nejsem doma, takze presne nereknu, ale tusim, ze to je GSM manager(???) ale je urco od Sunnysoftu
Anfield (18)|23.6.2007 22:27
Ahoj,
do tohohle jistě skvělýho PDA chci jít, čili moc by mě zajímaly taky nevýhody(tedy pokud nějaký sou)-v prvnim příspěvku byly především ty kladné dojmy..
Co to nemá např. oproti HTC, E-Ten atd. (především po hardwarové stránce-konkrétně myslim detaily, které se ve specifikacích nenajdou). Fíky moc and enjoy your new ASUS!!!
Rom4n (340)|23.6.2007 22:34
oproti HTCcku a E-TEN to nema radio. Ale na radio jsem necetl prilis velkou chvalu, takze jakoby nebylo. Dalsi klad je, ze ma cisty zvuk, ktery u jinych komunikatoru kritizovali (E-ten). Jinak zapor bych videl to, ze nema infraport (v dnesni dobe ale uz odezniva, ikdyz bych ho stejne ocenil) a trochu me ze zacatku vadil ten slabsi signal oproti mobilu. Ale fakt je ten, ze ikdyz ukazoval nulu tam, kde mobil 2-3 carky, prenos byl cistej, coz me presvedcilo, ze to neni tak spatny a nema cenu premejslet nad tim, proc treba v praze jsou nekdy v panelaku jen 2 carky, kdyz mobil ma plno... No, jak jsem se rozepsal, tak jsem zapomnel dalsi zapor :-/ takovej detailik,ale ted si nevzpomenu. No, navic podle informaci by to melo mit malej SAR, takze je to OK, nemelo by z toho jit do hlavy takovy svinstvo, jako z normalniho mobilu. Ach jo, ja si ted fakt nevzpomenu..a pred minutou jsem to chtel napsat:((
Lutri_ce4you (143)|23.6.2007 22:41
Obávám se, že kromě výdrže baterie / při zapnutém Bluetooth / asi v současné chvíli na trhu nic lepšího nenajdeš :) Já jsem víc jak před měsícem přešel z Artemise na P535 a jak říkám, samá pozitiva!!! Hlavně rychlost procesoru a 256Mb RAM je prostě super!!! Skoro všechny sofware instaluji do zařízení a stále tam mám hromadu místa atd.... :D
Já radím: BĚŽ DO TOHO A BUDEŠ NADŠENEJ!!!
zuzkys (356)|23.6.2007 23:17
[QUOTE="Rom4n"]juj, Ty jsi zenskeho rodu :). No, taky jsem z Prahy. On mi spis prijde vicemene cerny nebo spis hodne tmavy, bila barva na me pusobi moc "monstrozne" a u pristroju tohodle typu nejsem na to zvyklej. Bile je MIO (ted nevim cislo) navigace a prislo mi to takovy zvlastni. Ale treba to v realu vypada uplne jinak nez na obrazku ;). Ted zase k tem kontaktum, no, ja prave simku mazat nechci, protoze je to zdroj kontaktu pro pripady, kdyz ji dam jinam (treba jako ted z puvodniho telefonu). No, napada me jeden moc hezky softik jak na SMSky, tak na kontakty, ale nevim, za se z neho da volat... Mam ho v puvodnim PDAcku (nemelo GSM). Ted nejsem doma, takze presne nereknu, ale tusim, ze to je GSM manager(???) ale je urco od Sunnysoftu[/QUOTE]

No myslím, že bílé vypadá trochu jinak ve skutečnosti než na obrázku. Ale zase můžu říct, že já jsem neviděla v reálu tmavou verzi a z obrázků vypadá tak nějak šedivě. Mě se líbí to, že vlastně moc bílých takových zařízení není. Akorát tedy až na to pouzdro, to je naprosto odpuzující. Musím koupit nějaký jiný, protože tohle je fakt o nervy :mad:
Co se týče těch kontaktů, tak jestli na to přijdeš jak se to jmenuje, tak dej vědět, upřímně řečeno moc se mi nechce něco hledat :)
Rom4n (340)|24.6.2007 09:42
vcera jsem to jeste namatkove zkusil do vyhledavace, skutecne je to GSM manager od Sunnysoftu. Jen nevim, jestli to "umi" telefonovat. SMSky z toho psat pujdou. A jeste k synchronizaci, nevim, jestli podporuje BTcko, pisou jen o infraku a ten p535 bohuzel nema, ikdyz se na nekterych serverech docteme, ze tam je.. Bohuzel neni, vcera jsem zkousel i nesmyslnej pokus, jestli neni nahodou schovanej za tim hezkym cernym tlacitkem uprostred smerovych tlacitek.. Precijenom na nem byla taky od vyroby ochranna folie a barvicku m najimavou. Ale kdo by cpal infra dopredu na pristroj??? No, proste tam neni. Hele, k ty pameti, jak je mozny, ze tam je sice 256MB a 60ram a ja tam vcelku nic nenaladoval a ukazuje mi to neco pres 140MB volneho a 30RAM??? Kam zmizely ty zbyle poloviny tech krasnych cisel?? To jako pul pameti zabere system a dalsich 30MB z 60ti sebere RAMku???
Rom4n (340)|24.6.2007 09:47
MARTIIINKUUUU!!! Uz jsem si vzpomnel na tu nevyhodu, co jsem zapomnel. No, je to lehke zpozdeni GSM modulu. Takze kdyz se prozvonis z jinyho mobilu, asus sice na prvni ton rozsviti display a zobrazi prichozi hovor, ale zacne vyzvanet asi 1-2 vteryny dyl.. a o ty 2 vteriny dyl pak jeste zvoni, kdyz o ten druhej zavesi. Ale co jsem cetl recenze, tak to oznacujou za "rychlou odezvu" a u jinych pristroju to bylo horsi. Takze bych si s tim asi hlavu nelamal, ikdyz je to nezvyk. Precijenom je to uz vic hracek v jednom a ne nejlepsi TELEFON (!!!). Rekl bych spis, ze to neni o telefonu s PDA, ale o PDA s doplnkem telefonu ;). Ale volat se da, SMSky pise, co bysme chteli. Hlavne, ze je tam to GPS :) po tom jsem prahnul uplne nejviiiiiiiiiiic
Maya_man (7)|24.6.2007 11:07
Zdravim, mel bych dotaz,jde P535 pouzivat nalezato ? u navigace by se tato funkce hodila a s tim souvisi dalsi dotaz jde nastavit drzak do auta tak aby P535 "lezel" ?
Rom4n (340)|24.6.2007 11:13
u toho drzaku nevim, zjistim to doma, ale odpoved zni ANO, P535 ma v obrazovce "dnes" ikonku, kterou se precvakne pro levou nebo pravou ruku na podelno. Mely by to mit vsechny pristroje s WM5 (teda myslim si to). Ale 535tka to ma. Pokud by byl pristroj, co to nema, tak navigace iGO to umoznuje v nastaveni, takze neni problem
Lutri_ce4you (143)|24.6.2007 11:33
Tak pár odpovědí: 1/ Paměť ti z velké části zabírá systém, jeho programy a taky čeština. Tady ti zůstává cca 140Mb a třeba u Artemise to bylo cca 30Mb / což je obrovský rozdíl, pokud zvážíš, že po instalaci doplňujících programků ti zůstane buď cca 100-110Mb nebo 1 - 5Mb / Pak se ti už ani Artemis ani nehne a stále řve něco o uvolnění :)
2/ K tomu volání: Je pravda, že odezva je při příchozím hovoru pomalejší, ale to je zanedbatelné a většinou je delší při spuštěný navigaci. Zas u slabších pracáků /vis. HTC / je to daleko delší a hlavně se skorem pokaždé seknul a následoval SR :( /
No a do třetice, samozřejmě jde používat P535 na výšku i na šířku. Stačí přepnout "čudlík" ;) Jinak držák se nedá otáčet a proto při uchycení na sklo se musíš rozhodnout, zda na ležato či na výšku. Trošku nedostatek :(

P.S. S tím spouštěním GPS, to je nějaké divné!!?? Mě se spouští do dvou minut a když třeba jedu domů s navigací a pak zas po několika dnech zapnu navigaci doma, tak je to celkem otázka minutky :? Asi tam budeš mít něco, co ti to zpomaluje. Já mám Mio a to maká super a navíc má u nás lepší podporu v úpravách ;) Jukni na http://drobecek.net/forum/ :cool:
Maya_man (7)|24.6.2007 11:47
Dekuji vsem za odpoved :yes:
Rom4n (340)|24.6.2007 12:31
tak by meli uvadet realnou velikost pameti pro uzivatele, docela bych se divil, kdybych sel pro HTCcko s udajnou 18 a zbylo by mi nejakych 5. Ale u meho puvodniho HP 1930 (win CE 2003) tam jeROM 16MB, RAM64MB a vyuzitelna RAM je 56.6MB, to win mobil 5 zabira oproti temer stejnemu se2003 o nejakych vic jak 100 mb? To neni nmozny??:?:
Rom4n (340)|24.6.2007 12:33
:-D no, co by se dalo koumat na tom PDA drzaku :-DDD proste ho na to sklo prilepis podelne, ne na vysku a pak to dostelujes, ma to 2 kloubym, takze si to paradne nastavis :D, takze odpoved: ano, je to mozne :-))
zuzkys (356)|24.6.2007 13:01
Co se týče držáku, tak zpočátku mě to štvalo, že se to nedalo "nalepit" na sklo a pak si vybrat, zda chci zrovna mít pda naležato, nebo na výšku. Protože to docela střídám. Tak jsem to vyřešila tím, že jsem ho rovnou "nalepila" tak, aby to bylo naležato. Ale docela mě toto nepřijde jako nejlepší řešení, časem pořídím nějaký držák s kterým se dá hýbat za jízdy.
Co se týče té paměti, taky mě to zarazilo, ale aspoň vím, že to je normál.
Rom4n (340)|24.6.2007 13:11
hele, lidi, existuje neco jako sraz tehlech milacku??? :yes: docela by to nebylo spatny......

jinak jsem se chtel zeptat, jestli nekdo pouzivate FOLII na display?? Nevim, kde se mi tam vzali, ale mam tam 3 nad sebou vodorovne drapanecky, neni to nejak do hloubky, ale silene me to zere, porat je tam vyhledavam, stve me to, protoze je uplne novej.. na puvodnim PDA roky nic a tady hned :((((((( :evil: :dead: :oops:
zuzkys (356)|24.6.2007 13:16
Já používám folii, dostala jsem 3 jako bonus při koupi, jsou ale naprosto děsný, spíš než bonus na radost je to hrůza. Strašně jakoby drhne, stylus po ní neklouže tak jako po displeji či folii brando. Budu muset pořídit brando folii, ty mě přijdou dobré.
Rom4n (340)|24.6.2007 13:46
no, ja mel taky nejakou silenou folii, co jsem si kdysi zakoupil a nakonec jsem ji sundal, byla moc mekka a gumova, stylus drhnul, byly tam bublinky a kdyz se do ni draplo, lamalo to v tom miste barvy. Co je zac ta brando? Nechce se mi jen tak dat skoro 300 za neco, z ceho mam strach, aby to neubralo barvy na display? Je nekde nejaka fotka na netu???? Myslim displej s touto folii a bez? Dale by me zajimalo, jak se folie sunda, pokud tam drzi jak blazen, nepujde to tak jednoduse sundat??????????
Anfield (18)|24.6.2007 14:04
Díky moc za odpovědi,
i když mě lákají zařízení typu Universal, nebo menší, jako Herald a TyTN, které mají klávku a alespoň EDGE, jdu do ASUSE-design je super, procesor taky. Fakt nestojim o to, abych se strachoval, jestli mi vše půjde korektně. A procesor by se mi moc taktovat nechtělo-ať už kvůli přístroji samotnému či ke mně(ohledně výdrže-jde vždy rapidně dolů)..
Jinak, pořizoval jste si k němu někdo BT klávesnici? Je to jeden z důvodů, proč chci PDA-příští rok hodlám zahodit všechny sešity a dělat si e-poznámky :)
zuzkys (356)|24.6.2007 14:25
Já měla pokaždé folii Brando jak na looxovi, tak acerovi a prislo mi to vzdy naprosto bezproblémové. Barvy mě připadaly ne nějak zkreslené, v pohodě, ale určitě záleží na každém konkrétně. Každý to vidí asi jinak. Mě to vyhovovalo.
A folie jde sundat tak, že se na roh nalepí klasická lepící páska a folie se sundá s ní. Alespoň tak to dělám já a pak se folie může omýt vodou a zase nalepit zpátky, tohle se dá dělat několikrát po sobě. Takže vydrží docela dlouhou dobu, dokud se nějak radikálněji nepoškrábe.
Lutri_ce4you (143)|24.6.2007 14:30
Folii na displeji mám od začátku, hned jak jsem ho koupil a sundal tu jejich krycí. Vždy to tak dělám a mám Brando od Sunnysoftu. Je výborná!!! Chce to ale pořádně před nalepením očistit displej a nebýt v prašném prostředí. Jo a držák jsem prodal s Artemisem a koupil jsem si univerzální otočný za cca 350,- a spokojenost :) Jinak ho mají třeba v Elektrowordu, ale tuším za 450,-Kč
zuzkys (356)|24.6.2007 14:35
Lutri díky za tip na držák, 450,- se dá do toho vrazit, protože tento mi fakt nevyhovuje. Myslím, že snad v každém obchodě mají Brando folie, je to podle mě jedna z nejrozšířenějších folií u nás.
Rom4n (340)|24.6.2007 14:53
ano, cetl jsem na ty folie recenze, brando je u nas (u nas) oznacovana za nejlepsi. Stejne mam porat tak nejak obavy, aby to nepokazilo dojem z krasneho displaye. Jeste dotaz, mate matnou nebo cirou? Asi do toho pujdu, strasne me ty 3 drapnuti zerou :( a hlavne ani nevim, jak se tam vzali, protoze to porat nosim v mekkem pouzdyrku (ne v tom, co bylo v baleni) a na display jsem haklivka
zuzkys (356)|24.6.2007 15:01
Já vždy měla Folie Brando antireflexní a rovněž jí koupím znovu. Mají jí např na sunnysoftu.
Btw jaký máš pouzdro? Já sháním nějaké a pořád se nedaří, našla jsem pouze 2 pouzdra, jedno hliníkové, které má ale na zadní straně dost velký úchyt na sponu na opasek a jedno kožené od krusell a to zrovna není můj styl..
Chtěla bych nějaké pouzdro akorát na asuse a aby se moc nezvětšoval objem, protože 90% času ho nosím v kapse. Jakékoliv, vůbec to nemusí být značka a pouzdro pro PDA, třeba pro nějaký foťák/mobil zda jsi něco náhodou neviděl?
Rom4n (340)|24.6.2007 15:16
a prozradis mi za to svuj vek :))) ? No, na puvodni PDA jsem mel pouzdyrko (mel to byt jako pytel na veci, na mobil, na tuzky, na cokoliv, melo to lem a bylo to v krouzku s nacuckou na sklo do auta, cena? neco kolem 100.- tusim... HP 1930 do neho padl uplne presne, nahore mel 1cm rezervu. Asus by v tom uz kloktal, navic by vypadl, takze jsem nasel jine reseni :)))))). Jelikoz delam ve firme, kde je casto jako "odpadni material" uplne nova a nevyuzita vec, tak jsem prisel k pouzdyrku od CREATIVE webkamerky :) Asusik do neho hupsne jak do bavlnky, navic je to na suchac, takze se to krasne zavira. Na noseni o kapsy je to IDEALNI.. no, mohl bych udelat nejakou fotku, jen premejslim, jak to vlozit, aby to nebylo jen jako odkaz, ale rovnou nahledy, vydrz...
Rom4n (340)|24.6.2007 15:28
ja si neco udelam, ja si neco udelam! Udelam si kyj a zabiju bratra! Zrejme mi v zachvatu odinstaloval programek, co dava na nejakej server fotky, videjka a tak a ja si ted nevzpomenu, co to bylo a kam tu fotku nahrat :-/
zuzkys (356)|24.6.2007 15:29
22 moje odpověď :D
Takže mi asi stejně neporadíš, kde něco takového koupit :)
Sakriš, že já nikdy k ničemu takovému nepřijdu. Jako pár takových různých sem našla, ale vždycky je to o dost větší, což se mi moc nelíbí.
Fotku sem hoď, aspoň se pochlub jaký máš pěkný pouzdýrko a já budu tiše závidět :D
Rom4n (340)|24.6.2007 15:34
no to jsi jen o rok starsi :)). Fotka by uz byla, dkybych vedel, kam ji nahrat :,-( ale zatim poslu peknej odkaz na animaci obehu satelitu kolem zeme ;) http://ns.panska.cz/members/serych/vyuka/gps_applet/ . Jinak jedno to pouzdyrko mam jeste doma, sice o nej ma zajem bracha... No, dalo by se s tim neco delat. Jen budu doufat, aby se v praci zas montovaly dalsi WEBky do kiosku, protoze tohle se z toho fakt vyhazuje :D
zuzkys (356)|24.6.2007 15:44
Družice jsou pěkný, tak aspoň trochu vím jak to chodí..
Ten obrázek snad jde vložit přímo do fóra přes tag img, nebo se pletu? Ale vážně nevím, jen domněnka.
Rom4n (340)|24.6.2007 15:55
huraaaa! tak jsem to dohledal podle fotek, co jsem tam uz nekdy vkladal! Takze je to tady
http://www.dropshots.com/photos/204695/20070624/b_151843.jpg

a kdyby to neslo zobrazit, tak www.dropshots.com/rom4n a je to ta fotka nahore
zuzkys (356)|24.6.2007 16:02
Tak to je luxusní pouzdro. Přesně něco takového hledám. Já zatím našla jen jedno pouzdro od firmy crumpler, který by přicházelo k úvahu..
Rom4n (340)|24.6.2007 16:07
a cena? No, ja letim na balkon, zkoumat GPSku :D. Jakmile bude v praci pouzdro, dam vedet
zuzkys (356)|24.6.2007 16:09
Za 300,- . Budu ale hledat dál. No kdyby u tebe v práci jedno pouzdro přebývalo, tak dej vědět, klidně bych ho od tebe odkoupila.
Rom4n (340)|24.6.2007 16:15
tak na balkone se neda bejt, pere tam slunce.. ale nacetlo se to ani ne za minutu... Ikdyz nevim, proc nekdy ma treba 8 satelitu a grafy jsou sede, ikonka zluta a znazornuje, ze ceka na platny signal ci co. Asi jako ze prepocitava informace, co dostava? K tomu pouzdru, nic bych za nej nechtel ;). Tak az bude moznost, dam vedet. Z jaky jsi Prahy?
zuzkys (356)|25.6.2007 14:36
Tak já tu gps při připojování moc nezkoumám, ale co jsem viděla, tak že tam mám buď šedé grafy a nebo modré, ale žlutou ikonku jsem ještě neviděla.
Šla jsem se podívat na nějaký pouzdra a normálně jsem objevila to crumpler a je naprosto snad šité na míru, takže jsem neodolala a koupila. Takže díky za nabídku s pouzdrem, ale už mám :yes:
Rom4n (340)|25.6.2007 17:53
jasny, tak hodne radosti a at dobre slouzi. Ja se ted vratil ze sunnysoftu s cirou folii, tak jsem zvedavej
Rom4n (340)|25.6.2007 19:13
BYL TO POROD! privezl jsem si lesklou folii ze sunnyoftu (Brando Protector Plus - Ultra Clear). No, na P535 uz nebyla, ale dal mi na E-Ten X500, maji stejne velke obrazovky. Folii jsem aplikoval neskutecnych 40 minut!!! (vzdycky se naslo nejake to hloupe smitko nebo sedla nakrivo). Celkem 3x jsem ji oplachoval, nakonec jsem to tam dal mokre, protoze nez by stihla oschnout, uz by zas bylo nejake to smitecko. No, musim rict, ze je to paradni vec a strasne me mrzi, ze jsem ji nekoupil driv,jak PDA a rovnou pak nenalepil, protoze ty drapanecky, co tam mam tam proste jsou a uz nezmizej :,-(. Folie tam je, neni nic poznat, obraz nerozrastruje, nesnizi svitivost, proste parada! Sice je potreba trochu vic tukbnout stylusem, protoze dotykova vrstva uz neni tak moc citliva, ale je to uz ochraneny, takze neresim a vesele si prstem dloubnu :) Hura (fakt si sypu popel na hlavu, ze tam nebyla od zacatku!)
Maya_man (7)|25.6.2007 22:25
Zdravim dnes jsem si poridil take jednu P535 a hned mam jeden dotaz, da se asus dobijet kdyz s nim neco delam ? napriklad brouzdam s wifi ? nebo je to pro nej velka zatez a proste nestiha dobijet ?
zuzkys (356)|25.6.2007 23:41
JJ naučit se nalepit folii, to je velká dřina a hlavně co to stojí nervů :D :D
Hlavně, že se povedlo a jsi spokojenej.

2Maya_man: Určitě se dobíjí, ale neřeknu ti za jak dlouho, protože já většinou když dobíjím tak u toho buď přes wifi koukám na net, maily atd a pokaždý se na 100% nabije. Ale asi to trvá o chloupek dýl, než kdybys ho nechal jen ležet.
Maya_man (7)|26.6.2007 00:21
Kdyz jsem pouzival Wifi mel jsem nabito pouze asi 12 procent takze je mozny ze to bylo tim minimalnim nabitim.
Rom4n (340)|26.6.2007 18:21
to nabijeni trva extra pomalu pokazdy. Toho, ze by nabijecka nestihala bych se nebal, protoze dava proud 1A. Baterka se nabiji cca 2,5 hodin, takze do ni muze tect nejakejch 0,5A a zbylejch 0,5A vesele zivi PDAcko. Asi udelam nejakou peknou detailni fotku toho displaye, kdyz to porovnam s ostatnima, co maji 64k barev, je to opravdu spicka
Rom4n (340)|1.7.2007 09:59
Nevite nekdo, co znamena tohle: "Hlasové funkce: čtení textu (Text to Speech); zpracování řeči nezávisle na mluvčím" ??? Mivaj to v infu o funkci p535tky na nekterych e-shopech. Nikde jsem tam nenasel neco, co by "cetlo" text
bmk (117)|7.7.2007 16:31
Jak to tady tak čtu, tak vydím,že píšete na p535ku téměř samou chválu, ale proč jste třeba nepočkali na novou verzi E-ten X500+ ,která by měla být v prodeji na konci tohoto měsíce a v podstatě kromně slabšího procesoru je ve všem lepší (display,citlivější GPS), nebo na stejné úrovni,( foták,telefon )či něco navíc (rádio aj.) No a hlasitost a problémy s reproduktory a jejich chrčením byly vyřešeny novým firmwarem.Někdo může namítat,že bude drahý, ale neni to tak docela pravda, na MNshop.cz by měl stát okolo 15 600,- Kč ,což neni vůbec špatná cena.Původně jsem také chtěl toto PDAčko, ale asi je dobře, že jsem počkal s koupí a to ne proto, že by Asus p535 byl špatný, ale proto že si myslím, že E-ten X500+ je trošku lepší ...
Lutri_ce4you (143)|7.7.2007 17:28
Dovolím si oponovat!!! Ten rozdíl nemůžeš teď posoudit, protože stále není a tudíž citlivost nejde porovnat a navíc jsi neokusil kouzla P535, té její rychlosti a spolehlivosti. Nevím co používáš, ale já po zkušenosti s Artemisem jsem neskutečně spokojený. Navíc proč čekat na něco neodzkoušeného, když si můžu hned koupit takového mazlíka :) Jo a rychlost je pro mne na prvním místě, nerad čekám!!! :D
czuraak (97)|7.7.2007 17:32
Potřeboval bych poradit. Mám nastavenou emailovou schránku na Asusu P535, kdy přijímat mejly mi de, ale když chci mejlík odeslat, tak mi to napíše, něco v tomhle smyslu: NEPLATNÉ ZADÁNÍ PŘÍJEMCŮ ZPRÁVY - zpráva nebyla odeslána a následující příjemci jsou neplatní.
Nevíte někdo co to znamená???
bmk (117)|7.7.2007 18:48
[QUOTE="Lutri"]Dovolím si oponovat!!! Ten rozdíl nemůžeš teď posoudit, protože stále není a tudíž citlivost nejde porovnat a navíc jsi neokusil kouzla P535, té její rychlosti a spolehlivosti. Nevím co používáš, ale já po zkušenosti s Artemisem jsem neskutečně spokojený. Navíc proč čekat na něco neodzkoušeného, když si můžu hned koupit takového mazlíka :) Jo a rychlost je pro mne na prvním místě, nerad čekám!!! :D [/QUOTE]


Tak jasně,já netvrdím,že je špatný, ale parametry jsou dnes již dány a ty jsou příznivější pro E-ten X500+ a když vezmu v úvahu ,že si počkám jen několik týdnů,tak to pro mně neni čekání...(bráno v tomto smyslu...) Je zatím na plusko jen jedna srovnávací recenze a ta hovoří velmi slibně.Je pravda, že cena je mírně vyšší, ale tak to má přeci být. Mírně lepší produkt za mírně vyšší cenu...No neni to tak ???
Bongo (35)|18.8.2007 00:13
Taky mám v plánu koupit si nějakej pěknej windowsovej telefonek a taky sem původně měl v plánu X500+. Pak jsem ale přečet několik recenzí, kde si uživatelé stěžovali na pomalost telefonu, někde jsem četl něco jako "X500 je super, ale X500+ bych nedoporučil ani svému úhlavnímu nepříteli" - tak nevím jestli je to tak špatný, ale asi se mu vyhnu. Zakoukal jsem se spíš do tohohle Asusu :)