Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zobrazení videa z youtube na Variu

chalitmon (32)|21.6.2007 19:39
Prosím o radu, mám Vario a připojuji se k internetu přes wi-fi a prohlížeč internet explorer, stránky se zobrazují v pořádku, ale narazil jsem, že mi nelze přehrávat video z youtube. Co mám udělat, případně co si mám nainstalovat, aby mi to fungovalo? Díky za rady
Saman_ce4you (1451)|21.6.2007 21:55
Ty ses na tu rubriku "Obecne problemy" nejak zamerenej .. Dotazy od tebe v jinych rubrikach jsou spis vyjimka..
Kdyby jsi se podival do spravne sekce, Multimedia, nasel bys https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=22588
chalitmon (32)|22.6.2007 17:58
aha...no...omlouvam se, pisi spise do obecnych problemu, ale koukal jsem nejdrive i do jinych rubrik, akorat jsem nevedel, ze to co potrebuji je FLV kodek do TCPMP....podle toho bych to vazne netipoval. Kazdopadne diky aspon za odpoved a nasmerovani na toto tema.
jirka1022 (12)|22.7.2007 11:15
Zdarek chlape,doufám že mi můžeš poradit.Píšeš že prohlížíš internet přes wifi, tak tě chci poprosit o radu jak na to.Mam MIO p550m a prostě mi to nejede.Mam takovou tu wifi klíčenku,internet normálně přes síťovku,PDA s počítačem přes wifi spojim ale internet na pda neběhá,můžeš mi poradit.Díky