Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Fring pro HTC Tornado

Bohumil Stejskal (414)|21.6.2007 00:22
Full fring mVoIP functionality – free calls, chat & presence over any Wi-Fi, 3G or GPRS connection
fring, Skype, Google Talk, MSN & GSM buddies in one integrated contact list
twitter support
Skype-out & hundreds of SIP providers supported
Turn your SIM–less, Wi-Fi enabled PDA into a mobile phone
:) :yes:

http://msmobiles.com/news.php/6464.html
vpx (529)|21.6.2007 12:46
zkousel to nekdo ?
Bohumil Stejskal (414)|21.6.2007 13:57
já jo, včera večer jsem ale viděl jenom jednoho uživatele - Romanu :D call test funguje v pohodě ;) :yes:

a jinak vono to funguje podle telefonního čísla,takže se to musí asi instalovat přes tu Fringovu www, aby vás to reglo :?
bjirka (380)|21.6.2007 20:45
Zkoušel jsem to: funguje mi přes Fring jak Skype tak i Gizmo, bohužel mi na Trinity nefunguje v této aplikaci mikrofon (druhá strana mě neslyší) a to ani přes HF (ani testy nechodí). Příchozí zvuk je zase směrován pouze do externího repra.
Např. přímo ve Skype 2.2 beta pro PPC mi chodí volání bezproblémově a to i včetně modulace z mikrofonu (tzn. druhá strana mě slyší) - samozřejmě zvuk také do externího repra.
Vše používáno přes UMTS - HSDPA.
Bohumil Stejskal (414)|22.6.2007 09:04
http://msmobiles.com/news.php/6469.html ;)

*hmmm tak jsem Fringa přeinstalil,ale teď nedokážu zadat svůj nick, bo mi to píše jenom čísla do chlívku pro nick a já mám nick písmena :? :sarcastic:
TheMelin (1642)|10.8.2007 20:44
Tak je verze 3.2 ktera podporuje i Skype. Zatim vse funguje jak ma, tedy u me krome zvuku. Kdyz mi nekdo vola, nebo pise, nehraje to. Mozna to je problem jen u Samsungu i 600. U pritelkyne na Artemisu to zvukove upozornuje O.K.
TomKoho (25)|11.8.2007 21:16
[QUOTE="TheMelin"]Tak je verze 3.2 ktera podporuje i Skype. Zatim vse funguje jak ma, tedy u me krome zvuku. Kdyz mi nekdo vola, nebo pise, nehraje to. Mozna to je problem jen u Samsungu i 600. U pritelkyne na Artemisu to zvukove upozornuje O.K.[/QUOTE]
Asi jste myslel ICQ. Skype to podporuje už dávno.
Jinak já jsem s tímto programem nadmíru spokojen a na Qtek 8310 funguje bez problémů
TheMelin (1642)|12.8.2007 00:15
jejda, diky. Samozrejme jsem myslel ICQ. Nevim na co jsem v tu chvili myslel. funguje Vam i zvukove upozornovani?
TomKoho (25)|12.8.2007 23:56
[QUOTE="TheMelin"]jejda, diky. Samozrejme jsem myslel ICQ. Nevim na co jsem v tu chvili myslel. funguje Vam i zvukove upozornovani?[/QUOTE]
Ano funguje, jak prichozi volani, tak i chat. Jedine na co si musim davat pozor je snizeni hlasitosti mobilu po spusteni programu Fring asi na 25%, tj. znovu ho cely zesilit.
A jako velke plus tohoto programu beru fungovani volani pri gprs (testovano na Fring, Skype a SIP - rusky SIPNET). Neni to pri teto rychlosti zadna vynikajici kvalita, ale da se to pouzit. Pres wifi je pak hlas naprosto perfektni (zatim nejdelsi hovor jsem mel asi 40 minut pres Skype).