Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nejde mp3 jako vyzvánění.Ikona jen systémová ???

alias75 (32)|20.6.2007 14:04
Zdravím Vás, mám problém s mp3 vyzváněním.Vím že to šlo ,ale od posledního MR nic.Ikonky se ukazují pouze jako systémové a stále to hraje pouze default nastavený zvuk.Podle toho co jsem tu našel jsem prubnul snad vše.Nahrál do Windows/Rings pak jen do Windows/ ale nic nepomohlo.Stáhl a nainstaloval MP3Pather či jak se to jmenovalo ale také to nepomohlo.Nevíte ještě někdo nějakou radu ???Děkuji

Edit:WMP i MortPlayer hrají MP3 normálně.
urys (402)|20.6.2007 14:09
Pokud vím, tak MP3 vyzvánění v základu winmobile není, musíš na to mít speciální sw - například MortRing, PhotoContactsPro, ....

alias75 (32)|20.6.2007 14:43
Aha tak to jedině že jsem měl něco nainstalované co mě to umožnilo a po MR jsem to nevrátil do Varia ,protože jsem to k ničemu nepotřeboval.Sakra ale co to mohlo být.Měl jsem jako vyzvánění hlášky které jsem si sám namluvil a upravil ,na sto pro to bylo v MP3.Žádný z těch co jsi vyjmenival jsem nikdy neměl.Tak to muselo být něco jiného.
Saman_ce4you (1451)|20.6.2007 15:15
Samozrejme, ze od WM5 je mozno mit vyzvaneni v MP3, bez aplikace druhy i treti strany.
Nerestornul jsi po HR nejakou spatnou zalohu? Pokud ve file manageru nemas ikonku, znamena to ze soubor neni associovany s nejakym programem, ale na vyzvaneni by to vliv mit nemelo..
Zkus HR bez restore zalohy.. Vyzvaneci tony staci mit v My Documents v interni storagi, aniz bys musel nejak menit cesty na vyzvaneci tony..
kubisz (1054)|21.6.2007 13:30
spis se podivejte, jestli (prave) nemate asociovany MP3 soubor s jinym prehravacem, nez s PPC WM...pokud je to naasociovany nekam jinam, tak cihla ani nepipne, musi to byt jen s media playerem...
alias75 (32)|21.6.2007 13:40
Tak to mne napadlo v souvislosti s podobným problémem na PC ,ale tím to nebylo.Nakonec opravdu pomohl jen MS.HR byl bez změny.A teď když jsem tam nacpal zase MortPlayer tak to jede normálně i bez něj.Vyzvánění ok.
Díky za rady.
urys (402)|21.6.2007 14:09
[QUOTE="Saman"]Samozrejme, ze od WM5 je mozno mit vyzvaneni v MP3, bez aplikace druhy i treti strany.
Nerestornul jsi po HR nejakou spatnou zalohu? Pokud ve file manageru nemas ikonku, znamena to ze soubor neni associovany s nejakym programem, ale na vyzvaneni by to vliv mit nemelo..
Zkus HR bez restore zalohy.. Vyzvaneci tony staci mit v My Documents v interni storagi, aniz bys musel nejak menit cesty na vyzvaneci tony..[/QUOTE]


hmm, tak to se omlouvám za mystifikaci, to jsem netušil, mě to nikdy MP3 tóny nevybíralo, ale možná tedy proto, že jsem je neměl ve správném adresáři ... nebo jsem z toho nějakej zmatenej a pletu si to s budíkem ...

každopádně veliká omluva ...
Saman_ce4you (1451)|21.6.2007 14:26
Jo, interni budik mp3 nebere.. No, on je stejne i jinak nepouzitelnej.. Porad me udivuje, jak WM 4 Smartphone jsou, co se tyce managementu zvuku, mnohem vymakanejsi, nez WM 4 PPC