Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 8 z 8

Téma: Nejde mp3 jako vyzvánění.Ikona jen systémová ???

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Zdravím Vás, mám problém s mp3 vyzváněním.Vím že to šlo ,ale od posledního MR nic.Ikonky se ukazují pouze jako systémové a stále to hraje pouze default nastavený zvuk.Podle toho co jsem tu našel jsem prubnul snad vše.Nahrál do Windows/Rings pak jen do Windows/ ale nic nepomohlo.Stáhl a nainstaloval MP3Pather či jak se to jmenovalo ale také to nepomohlo.Nevíte ještě někdo nějakou radu ???Děkuji

Edit:WMP i MortPlayer hrají MP3 normálně.
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob Avatar uživatele urys
    Registrace
    Sep 2006

Pokud vím, tak MP3 vyzvánění v základu winmobile není, musíš na to mít speciální sw - například MortRing, PhotoContactsPro, ....

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Aha tak to jedině že jsem měl něco nainstalované co mě to umožnilo a po MR jsem to nevrátil do Varia ,protože jsem to k ničemu nepotřeboval.Sakra ale co to mohlo být.Měl jsem jako vyzvánění hlášky které jsem si sám namluvil a upravil ,na sto pro to bylo v MP3.Žádný z těch co jsi vyjmenival jsem nikdy neměl.Tak to muselo být něco jiného.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Samozrejme, ze od WM5 je mozno mit vyzvaneni v MP3, bez aplikace druhy i treti strany.
    Nerestornul jsi po HR nejakou spatnou zalohu? Pokud ve file manageru nemas ikonku, znamena to ze soubor neni associovany s nejakym programem, ale na vyzvaneni by to vliv mit nemelo..
    Zkus HR bez restore zalohy.. Vyzvaneci tony staci mit v My Documents v interni storagi, aniz bys musel nejak menit cesty na vyzvaneci tony..

Starousedlík SMob
    Registrace
    Nov 2003

spis se podivejte, jestli (prave) nemate asociovany MP3 soubor s jinym prehravacem, nez s PPC WM...pokud je to naasociovany nekam jinam, tak cihla ani nepipne, musi to byt jen s media playerem...

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Tak to mne napadlo v souvislosti s podobným problémem na PC ,ale tím to nebylo.Nakonec opravdu pomohl jen MS.HR byl bez změny.A teď když jsem tam nacpal zase MortPlayer tak to jede normálně i bez něj.Vyzvánění ok.
    Díky za rady.

Obyvatel SMob Avatar uživatele urys
    Registrace
    Sep 2006

Citace Původně odesláno od Saman
    Samozrejme, ze od WM5 je mozno mit vyzvaneni v MP3, bez aplikace druhy i treti strany.
    Nerestornul jsi po HR nejakou spatnou zalohu? Pokud ve file manageru nemas ikonku, znamena to ze soubor neni associovany s nejakym programem, ale na vyzvaneni by to vliv mit nemelo..
    Zkus HR bez restore zalohy.. Vyzvaneci tony staci mit v My Documents v interni storagi, aniz bys musel nejak menit cesty na vyzvaneci tony..

hmm, tak to se omlouvám za mystifikaci, to jsem netušil, mě to nikdy MP3 tóny nevybíralo, ale možná tedy proto, že jsem je neměl ve správném adresáři ... nebo jsem z toho nějakej zmatenej a pletu si to s budíkem ...

každopádně veliká omluva ...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Jo, interni budik mp3 nebere.. No, on je stejne i jinak nepouzitelnej.. Porad me udivuje, jak WM 4 Smartphone jsou, co se tyce managementu zvuku, mnohem vymakanejsi, nez WM 4 PPC

Podobná témata

1. ASUS P526 -NEJDE vyzvánění
    Od TheIce v sekci P5xx
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 24-06-2010, 13:18
  2. Vlastní vyzvánění do budíku , nejde
    Od Simon_Sez v sekci Touch HD
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 01-07-2009, 11:34
  3. Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 29-10-2008, 23:54