Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

A639 problem s USB

mj.jv (5)|20.6.2007 12:07
Prosim o radu, mam Asus A639 a docela casto se mi stava toto: Pripojim ho k PC v modu flashdisk, nahraju data, odpojim, znovu se ho pokusim pripojit a ejhle PC uz ho nenajde a muzu se snazit jak chci, tak zkusim prepnout do modu ctecka karet a kdyz dam Pouzit tak se to zasekne a pomuze jen reset.

Nevim zda je chyba v PC ci PDA. Za rady DIKY
Pozn.: Mam XP SP2.
Zippo_ce4you (14)|6.7.2007 13:49
Ahoj, mam XP SP2 a nemam nejmensi problem s prepinamim PDA do vsech modu behem chodu. Pokazde se mi pripoji. V ActiveSync mam zaskrtla vsechna spojeni vcetne USB a standartne se pripojuji pres COM1. Spis bych teda hledal chybu nekde v PC, nebo to zkus u jineho PC a uvidis sam, jak se bude PDA chovat.potom lze vyvozovat nejake zavery :(
yoli (63)|24.7.2007 10:42
Prepni si v nastaviach PDA ActiveSync (nízka rýchlost), ked nie je stabilné rýchle. Mne to takto pomohlo.:sarcastic:
mj.jv (5)|24.7.2007 23:49
Možná jsem to malo zdůraznil ale mě se jedno o to když ho používam jako FLASH DISK tzn. s ActiveSync to nemá nic společného, protože v PDA mam zaškrtnuto "jako flash disk"

Jinak díky za snahu o pomoc.
Faja (100)|12.8.2007 17:33
A nevite nekdo jak zprovoznit Net na PDA kdyz jsem spojeny pres USB kabel, slo mi to a uz to zase nejde, jen mi cas od casu vyskoci login na pripojeni jako pres modem, a ani to neumim zrusit :o(((.
Hookis (3)|29.10.2007 14:15
Zdarec, mám obdobný problém, mám asus 639 když jej synchronizuji přes usb kabel s PC vše proběhne hladce. Problém nastane, když vyjmu PDA z kolébky. USB přestane zcela fungovat a zařízení nenajde, musím provést reset PC a po vložení PDA opět do kolébky vše funguje. Nedovedu si představit, že po každém výjmutí zařízení z kolébky budu resetovat PC aby USB našlo zařízení. Provedl jsem i reinstal PC, ale marně. Prostě na jiném počítači funguje USB jak má ale na mém PC ne. Nemáte někdo podobné zkušenosti.