Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Loox N520 - neuveritelne rychle se vybijejici baterka...

Zax_ce4you (222)|19.6.2007 17:44
Zdravim,
posledni dobou si vsimam, ze moje cihla zere neuveritelne moc baterky... absolutne netusim, cim to je...
Rano vstanu, vytahnu looxe z nabijecky (100%).
Pak ho zapnu na dvacet minut v autobusu a zaparim si nejakou hru. Podsviceni na minimum. Kdyz vystupuju z autobusu, tak ho zase vypinam kratkym stiskem vypinani (94%).
Ve skole pred vyucovanim ho zase zapnu cca na dvacet minut, hraju hry. Se zazvonenim na hodinu ho zase vypinam kratkym stiskem (88%).
Kazdou prestavku, kdy je zapnuty, tak baterka klesne minimalne o dve procenta.
Obcas hraju i pri hodinach...
No a po posledni hodine kdyz jedu autobusem domu, tak uz otravuje bublina s nizkym stavem baterie.

Je takto vysoka spotreba normalni kdyz mezi 100% a otravnou bublinou je pdacko zapnuty cca dve az tri hodiny?
Zvuky jsou vypnute, wifi je vypnuta, infrared port je vypnuty, gps neaktivni, podsviceni na minimum, zvuky vypnuty, procesor nenataktovany...

Na today obrazovce mam wisbar advance 2 + desktop, zamek zarizeni, spb mobile shell weather tab, spb backup, virtual display a par ikonek.
Hry hraju psxkovy pres emulator fpsece... nic jineho nebezi.
Pdacko se mi na 100% v kapse nezapina, takze tim to neni.

Muze to delat nektery z uvedenych softu nebo je to na vymeneni baterky (po pul roce pouzivani, ehm ehm)?

Dekuji
Surgical (2364)|19.6.2007 23:09
Jak je stara baterka? Nic neni vecne....
PatrikL (383)|20.6.2007 06:31
O 2 týždne bude mať môj loox 1 rok - a baterka vydrží 10 minút :)) Po pol roku vydržala dokonca 40 min :) Už 5 týždňov mám objednanú novú ;) Ja by som bol ešte rád že vydrží zopár hodín :cool:
Zax_ce4you (222)|20.6.2007 16:43
Sakra to ma loox tak blbou baterku? Zajimavy, ze muj mobilni telefon je stary i s baterkou pres dva roky a kapacita baterky klesla maximalne o 10%...

To asi FSC dela naschval, aby uzivatele museli kazdych pul roku kupovat novou baterku...:sarcastic:

Ale dik za info, zkusim kontaktovat podporu...
weszter (231)|20.6.2007 20:23
no, já mám LOOX N520 rok a sedm měsíců. asi po prvním půlroce jakoby skokem klesla kapacita asi o 20% (skoro bych řekl, že to způsobilo šílené přehřátí za oknem automobilu - varovná hláška byla, ale PDA jsem fakt dlouho ohřál)
pda používám hlavně pro navigaci a to vpodstatě denně, pak inet přes wifi, nějaká ta agenda. používám nějaký spb software, semtam hru, semtam mp3 či video, ale hlavně ta navigace. mám původní baterii, nyní vydrží při WIFI a Opeře, podsvícení asi napůlce a brouzdání po netu tak dvě hodiny. při navigaci v autě (tomtom) bez napájení, max podsvícení, wifi off, vydrží asi dvě hodiny.... při administrativě (excel, kalendář, podsvícení asi na půlce, wifi i ir off) vydrží cca 3 dny provozu, čistého času asi 4hodiny.
já jsem spokojen....
Zax_ce4you (222)|27.6.2007 14:13
Kontaktoval sem podporu, dostal jsem odpoved at prinesu pdacko i baterkou, ze to hodlaji otestovat, najit pricinu a pak bud opravit pdacko nebo mi daji novou baterku. Pry to neni normalni.