Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 17 PrvníPrvní 1234513 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 244

Téma: iPAQ 514

Nováček
    Registrace
    Mar 2009

Dotaz na majitele: Nemate problem s tim, ze pri psani SMS nebo mailu odezva klavesnice nestiha? To znamena, ze kdyz 3x zmacknu klavesu 6, tak se ma napsat "o". V recenzi na mobilmanii se pise, ze to mobil obcas nestiha, a ze se stava, ze kdyz clovek rychle 3x zmackne klavesu, tak se napise jen druhe pismeno. Jak to je doopravdy?
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2005

Ja si toho nevsimnul. Ted jsem to zkousel co nejrychlejc a vzdycky to stihlo napsat to pismeno, co jsem chtel.

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2004

Nevíte o nějakém pouzdře a folii? Displej se dost rychle poškrábe.

mjklom_ce4you
    Guest

Poradí někdo ? Nevím proč, ale na mém Ipaq 514 mi nefunguje synchronizace kontaktů a událostí ve směru Outlook do Smartphone. Druhým směrem je vše v pořádku. Na jiném počítači je taky vše v pořádku a když připojím PDA Mio na svůj počítač tak je taky vše v pořádku. Nevím proč to blokuje pouze u tohoto zařízení a pouze na jednom PC.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od krabicka3
    Dotaz na majitele: Nemate problem s tim, ze pri psani SMS nebo mailu odezva klavesnice nestiha? To znamena, ze kdyz 3x zmacknu klavesu 6, tak se ma napsat "o". V recenzi na mobilmanii se pise, ze to mobil obcas nestiha, a ze se stava, ze kdyz clovek rychle 3x zmackne klavesu, tak se napise jen druhe pismeno. Jak to je doopravdy?
    Přiznám se, že jsem při psaní sms měl podobný pocit. Nevím, jestli tu klávesnici málo mačkám nebo čím to je... teprv včera jsem na tom poprvé psal.

Měl bych pár dotazů na zkušenější, protože sám jsem v tomhle tak trochu lama...

1) jak poznám, jestli jsem připojen nebo ne? přijde mi, že mě to drží na netu snad skoro pořád od prvního použití a já bych rád měl přehled. Teď to nějak nevadí, protože tam mám datově neomezenou simkartu, ale později bych si tenhle přístroj možná chtěl koupit sám, tak bych tohle potřeboval vyřešit, než se začnu vztekat nad účtama.

2) existuje nějaký měřič přenesených dat?

3) Skype jsem rozjel, ale seká se zvuk. Vyřešil někdo to sekání?

4) vůbec netušim, jak se vytváří v mobilu nějaké poznámky? Je potřeba na to něco doinstalovat? Pokud ano, tak co byste doporučili. Nějak nechápu, že v každym telefonu jsou poznámky a tady nic nevidim.

5) česká T9 předpokládám pro tenhle telefon neexistuje a nikdy nebude. Neměl by aspoň někdo soubor s nějak naplněnym slovníkem vlastních slov, který by to trochu zastoupil?

To je zatim tak asi všechno. Pokud už tu někde něco zaznělo, tak se na mě moc nehněvejte :-)

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Neví někdo kde by se dalo sehnat pouzdro

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

- jazykova verze OS, nejsem pritel pocesteni, anglictina mne plne vyhovuje, ale hledam ceskou T9

http://download.mobilnaut.cz/index.php?id=238

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

Citace Původně odesláno od Lancer
    Zdravim . . mam dotaz rozchodil niekto na 514-ke neaky navigacny system?? . . skusal som i-go a bez uspechu, je to vobec mozne? . . ak mate skusenosti poradte pls
    O2 navigace, TomTom5, Route66 u mě OK.

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

Citace Původně odesláno od Pinochio
    Citace Původně odesláno od Saman
    Pinochio: Ne, myslim unlocklou securitu..
    Tak sem odebral heslo jako zámek zařízení a pořád stejný výsledek, tzv. nulový. Nevím co s tím, nemůže to být lokalizací od SS?
    http://download.mobilnaut.cz/index.php?id=238
    (součásti raru je unlocker)

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

Citace Původně odesláno od mjklom
    Poradí někdo ? Nevím proč, ale na mém Ipaq 514 mi nefunguje synchronizace kontaktů a událostí ve směru Outlook do Smartphone. Druhým směrem je vše v pořádku. Na jiném počítači je taky vše v pořádku a když připojím PDA Mio na svůj počítač tak je taky vše v pořádku. Nevím proč to blokuje pouze u tohoto zařízení a pouze na jednom PC.
    HP514 používá jiný systém nastavení synchronizace. V PC nastavit ActiveSync jako u PC kde ti to jde.

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Zdravim všechny štastné i nešťastné majitele tohoto smartfounu.
    A´t hledám jak hledám nemůžu nikde najít programy pro tento telefon a WM6 poradí někdo ? ICQ a skype už jsem rozchodil , ted hledám něco jako baterry status a TT kterej opravdu chodí ?

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Vazeni pratele, uz to mam, kdo cte ten vi vse ... vse je na Ipaq CD .. volal jsem do HP Centrum CZ - oni rikali ze to nejde ... ho..no ani neznaji vlastni vyrobki
    HANBA HANBA HANBA
    ------------------------------------------------------------------------------------
    Prosim o pomoc ... snazim se pripojit / sdelit internet z IPAQ 514 pres GPRS s laptopem (BT)... a nejak mi to nejde ... asi nemam paru o tom co mam delat ... ops: prosim pomozte .... predem dik

Nováček
    Registrace
    Jul 2007

BT a komunikace s NTB je dost na pitchu u tyhle kraksny .. AS se neustale odpojuje a Netshare taky nijak extra nedrzel ..jinak Start - Sdileni internetu .. BT PAN vyber a typ GPRS

jinak tenhle kriplik zitra leti na reklamaci .. neustale zamrza GSM modul a clovek to ani nevi protoze ta kraksna se tvari jako ze je OK ale nez vytocis cislo .. pak zmrzne uplne a musim vyndat baterku jinak to nejde , prijemne mit pracovni telefon nedostupny nekolik hodin i .. 3x denne i se to stane,dnes dokonce uz 4x a to cekam ze ted noci to bude opet .. navic ot vybije baterku takze chcipne uplne a ja sem rano bez budika grrr

vim od trech kolegu ze jim to dela taky ale mnohem min nez me :/

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2005

Mám ho 3 měsíce a maximální spokojenost. A nejsem sám.
    Doporučuji Ti Nokii

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

taky ho mám asi měsíc a jsem sním fakt spokojen žádné vypadávání hovorů jako u jiných smartphonu ani ten displej neni tam malý má krasné barvy a velký pozorovací uhly výdrž tak dva dni což jde sháním na něj pouzdro neví někdo o něčem

Strana 3 z 17 PrvníPrvní 1234513 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Ipaq rx3715 Riesenie problemu s mazanim Ipaq File Store
    Od ManInTheRain v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 13-04-2007, 20:11
  2. Je prace s ipaq 1940 rychlejsi nez s ipaq 1930?
    Od wwwictor v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 22
    Poslední příspěvek: 11-02-2007, 17:26
  3. Problem s IPAQ File Store u iPAQ rx3715
    Od horicky v sekci + Soubory & Paměťová média
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 18-09-2006, 11:04