Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Používáte někdo tento držák???Vypadá opravdu dobře...

bmk (117)|19.6.2007 12:02
Surgical (2364)|19.6.2007 12:06
Jestli to se svym PDA, founem ci cimkoli jinym myslis opravdu dobre, porid si drzak Brodit pro pevnou montaz do sveho auta, cenove to vyjde prakticky nastejno s tim, co ukazujes.
Univerzalni drzaky jsou sice univerzalni, ale bezpecne, co se tyka drzeni pristroje, zdaleka ne. Navic ten Brodit vypada daleko elegantneji.
bmk (117)|19.6.2007 12:09
[QUOTE="Surgical"]Jestli to se svym PDA, founem ci cimkoli jinym myslis opravdu dobre, porid si drzak Brodit pro pevnou montaz do sveho auta, cenove to vyjde prakticky nastejno s tim, co ukazujes.
Univerzalni drzaky jsou sice univerzalni, ale bezpecne, co se tyka drzeni pristroje, zdaleka ne. Navic ten Brodit vypada daleko elegantneji.[/QUOTE]

tak mi pošli odkaz kde to najit.díky..
bmk (117)|19.6.2007 12:16
[QUOTE="bmk"][QUOTE="Surgical"]Jestli to se svym PDA, founem ci cimkoli jinym myslis opravdu dobre, porid si drzak Brodit pro pevnou montaz do sveho auta, cenove to vyjde prakticky nastejno s tim, co ukazujes.
Univerzalni drzaky jsou sice univerzalni, ale bezpecne, co se tyka drzeni pristroje, zdaleka ne. Navic ten Brodit vypada daleko elegantneji.[/QUOTE]

tak mi pošli odkaz kde to najit.díky..[/QUOTE]

ted jsem koukal na tyto stránky zde a neni mi jasne jak se to uchycuje...
htcjirka (1875)|19.6.2007 12:17
Podivej se na stranky ceskeho sunnysoftu,tam najdes veskera prislusenstvi vcetne drzaku BRODIT.Nekdy staci i pouzit Goole a nebyt liny
Honza Kulíšek (73)|19.6.2007 20:37
[QUOTE="Surgical"] pro pevnou montaz do sveho auta[/QUOTE]
Nj, ale co mame delat my, co auta stridame ? :)
Ja zatim s univerzalem zkusenosti dobry, ale uvidime casem.
japonec_ce4you (18)|19.6.2007 22:42
[QUOTE="Surgical"]Jestli to se svym PDA, founem ci cimkoli jinym myslis opravdu dobre, porid si drzak Brodit pro pevnou montaz do sveho auta, cenove to vyjde prakticky nastejno s tim, co ukazujes.
Univerzalni drzaky jsou sice univerzalni, ale bezpecne, co se tyka drzeni pristroje, zdaleka ne. Navic ten Brodit vypada daleko elegantneji.[/QUOTE]

plus 370,- za montazni kit :(