Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Bezdrátové sluchátko

JBechyne (4)|14.3.2004 08:07
Zdravím,máte někdo prosím zkušenost se zprovozněním bezdrát.sluchátka (bluetooth) na Dataphone II? Používám Nokia HDW -2 ,přístroj ho najde spáruje se ale přenos nějak nefunguje.Dioda ( modrá )bliká takže z toho usuzuji ,že bluetooth je funkční.Nedělám něco špatně Dík předem za odpověď.
ipf (2136)|14.3.2004 09:02
Tento problém řeším už víc než dva měsíce. Problém bude zřejmě v chybě BT. Doporučuji pořádně prohledat diskusi, minimálně dvě byly na toto téma a v jedné z nic je odkaz na utilitku odstraňující zmíněnou chybu BT. Pak již by vše mělo fungovat. Já výsledek se sluchátkem neověřoval, ale už mi funguje BT GPS (problém je najít v obchodě nabité sluchátko, vybité se občas hlásí, spáruje, ale nemá sílu fungovat. A já neměl nikdy čas čekat dvě hodiny, až se dobije)

PS.
Až se proberu k plnému vědomí a dorazím k PC, event. to zkusím najít a dám vědět.
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|14.3.2004 13:57
Mno, mám MDA II, jsem novic, vlastním ho asi 10 dnů, byl stejný problém. Laborováním jsem zjistil, že musí být aktivován nejen BT, ale musí být zapnut i "Profil". Moje nastavení: Nastavení - Dnes - Položky - zaškrtnout Profile - OK. Mám to stále na ploše, při nutnosti použití BT sluchátka kliknu na BT, aktivuji a kliknu na Profil, no a jede to. Možná to je někde v manuálu, ale při jeho večerním studiu jsem zatím někde na straně 60 :sarcastic:
JBechyne (4)|14.3.2004 21:13
Chlapi zatim děkan za tipy.Jdu se do toho zakousnout a potom se ozvu.Sem z toho jelen,u Eurotelu HDW-2 -chlápek mi to četl přímo před očima.Zkusim ještě ty profily - tam by mohl bejt zakopanej pes ....
JBechyne (4)|14.3.2004 21:16
Sorry chtěl jsem říct,že u eurotelu na beton jako doporučený BT sluchátko uváděj HDW-2 na Dataphone II -abych byl srozumitelnej....
ipf (2136)|14.3.2004 22:50
Někde na diskuzi jsem četl, že s MDAII funguje stoprocentně JABRA (akorát stojí cca 5.000):((
JBechyne (4)|15.3.2004 10:53
Takže ke sluchátku.dělám s tím psí kusy ( s HDW-2) a jednou se chytlo tak na 3 sekundy a pak zas nic. Všechno je aktivovaný i profil. Napadá mne ještě jedna sice málo pravděpodobná věc,ale zkusím vyměnit baterku v BT sluchátku. Pokoušel jsem se sice o připojení po celonočním nabíjení a taky když bylo sluchátko napíchnutý na nabíječce,ale jeden nikdy neví...
Vít_ce4you (156)|29.3.2004 21:46
Nemate nekdo zkusenost se sluchatkem Bloospoon spojenym s MDA II, to je to co snima zvuk z licnich kosti, takze neni ani videt a asi neni slyset ani hluk okolo. Snaseji se?

Jo a jeste neco - cetl jsem ted v diskusi o GPS, ze MDA bluetooth neumi dve zarizeni naraz (treba sluchatko a GPS). Nevi nekdo proc a nejde to nejakym softem obejit? Diky.
p.semenak (17)|27.6.2004 17:32
:) co se týká Blutut sluchátka, tak jsem si pořídil pro své MDA2 od f. CPA ( označení snad 9G, Mini Bluetooth Headset) spároval dle návodu a funguje bez zaváhání, spokojenost (cena 1985,-Kč)
Bud_Bundy (116)|28.6.2004 09:23
Když jsem kupoval svůj BlueTrek, tak jsem koukal i na vystavené Nokie a prodavač mi říkal, že mi je nedoporučuje, že s největší pravděpodobností mi nebudou fungovat, že jsou blokované pro telefony Nokia. Ale berte to jako informaci ve stylu: "Jak jsem koupil, tak prodávám." Protože jsem se na to dál nevyptával.
ipf (2136)|28.6.2004 10:04
Kombinaci MDAIIxNOKIA jsem vyzkoušel, ale bez úspěchu.
Dangar_ce4you (19)|28.6.2004 11:01
[QUOTE="ipf"]Někde na diskuzi jsem četl, že s MDAII funguje stoprocentně JABRA (akorát stojí cca 5.000):(( [/QUOTE]

Ja pouzivam sluchatko od EPoX, cca 1400 bez DPH. Funguje perfektne. Akorat mam problemy s MDAII a to sice ze se mi kdyz pouzivam bluetooth prestane vypinat, vysledoval jsem ze je vse OK dokud nezacnu pouzivat tlacitko na handsfree. To ale vidim na bug v MDA ne na chybu handsfree.
dyndy (159)|28.6.2004 11:27
S HDW - 2 a dalšími nemám zkušenost, ale Jabra skutečně jede. Nestojí 5000, ale asi 2600. (ten model co sem já měl na zkoušku).
Miloš Strouhal (3997)|28.6.2004 13:03
..BlueTrek G2 za 1999kč k dostání v každé druhé prodejně T-mobile... Naprostá pohoda,mam ho měsíc,jede bez problémů...;)
ipf (2136)|28.6.2004 13:05
[QUOTE="dyndy"]S HDW - 2 a dalšími nemám zkušenost, ale Jabra skutečně jede. Nestojí 5000, ale asi 2600. (ten model co sem já měl na zkoušku).[/QUOTE]

Jasně že nestojí, ale Ty myslíš základní model, toto byla novinka s abnormální provozní dobou, ale už i ta se dá v různých obchodech pořídit okolo 3.000. Jinak já nakonec pořídil iTec type FDD a jsem spokojen.
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|28.6.2004 13:32
[QUOTE="xp"]..BlueTrek G2 za 1999kč k dostání v každé druhé prodejně T-mobile... Naprostá pohoda,mam ho měsíc,jede bez problémů...;) [/QUOTE]
No, já ho mám tři měsíce, také naprostá spokojenost, teď akorát hledám servis, ve všech režimech svítí pouze červená, modrá si vzala asi nějaké volno :D , všechno funguje, jen nepoznám, kdy je baterie dobře naládovaná...
hrtak_ce4you (314)|28.6.2004 13:58
muzu mit takovej off-topic, spise informativniho char.?
Da se pres BT-HF poslouchat hudba? A existuji prip. stereo sluchatka BT?
ipf (2136)|28.6.2004 14:15
[QUOTE="hrtak"]muzu mit takovej off-topic, spise informativniho char.?
Da se pres BT-HF poslouchat hudba? A existuji prip. stereo sluchatka BT?[/QUOTE]

Hudba se poslouchat nedá, páč BT HS je svázán s telefonem (ale třeba někdo z přítomných už přišel na tpůsob, jak to jde :) .
birkoff_ce4you (128)|28.6.2004 15:04
To by me taky docela zajimalo, ta hudba... Nerad bych nosil BT Handsfree a k tomu jeste klasickou bondovku....
Gvaks (114)|29.6.2004 11:41
mám vyzkoušeny BT sluchátka od Nokie, Sony Ericssonu, B-speech od Recall, BlueTrek-G2 a G9 od CPA.
všechna fungujou, ale každé má svoje malé mouchy nyní používám G2 cena 1850,- je přijatelná dobíjím jednou za týden (vypínám na noc a délku hovorů za týden cca 2,5h)
null (0)|29.6.2004 15:40
[QUOTE="Jarouš"][QUOTE="xp"]..BlueTrek G2 za 1999kč k dostání v každé druhé prodejně T-mobile... Naprostá pohoda,mam ho měsíc,jede bez problémů...;) [/QUOTE]
No, já ho mám tři měsíce, také naprostá spokojenost, teď akorát hledám servis, ve všech režimech svítí pouze červená, modrá si vzala asi nějaké volno :D , všechno funguje, jen nepoznám, kdy je baterie dobře naládovaná...[/QUOTE]
mam take BlueTrek G2 uz 3-4mesice bez problemu i po padu na zem kdy se rozskocil na kousky :O dal jsem ho dohromady a jede zase vrele doporucuji:D
hrtak_ce4you (314)|7.7.2004 11:40