Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Rada jaký MDA vybrat?

Yomega_ce4you (6)|18.6.2007 13:59
Prosím o radu s koupí MDA. Bohužel jsem nikdy neměl zařízení s Windows Mobile, vždy jen hloupé mobily, nebo Symbian S60. Jsem proto v tomto směru naprostý laik. Chci to využívat hlavně na multimédia, hry, filmy a MP3. Zároveň potřebuju aby to umělo volat a psát SMS, takže ne Acer a podobně. Rozhoduji se mezi MDA Compact II, MDA II a Vario. Můžete mě prosím poradit jaký vybrat s ohledem na výkon a funkce a zkušenosti, případně doporučit jiný? Děkuji.
Saman_ce4you (1451)|18.6.2007 14:44
Co myslis tema multimediama, kdyz jsi filmy a MP3 jmenoval zvlast?
Uvedl jsi do vyctu celkem stara zarizeni a jen od HTC. Pocket PC Phone Edition dela napr. jeste MIO, ETEN a ASUS.. U HTC je, podle me, nevyhoda, ze vsude osazuje 200MHZ OMAP. Kdo ho ma to obhajuje, ze ten vykon staci a kdyby neco ze se da pretaktovat, ale ja s kdyz vidim jak zarizeni muze byt rychly s lepsim CPU se stejnym OS, bych do toho znova nesel.
Yomega_ce4you (6)|18.6.2007 14:50
Diky moc za reakci. Je pravda ze je vse od HTC. Zapomel jsem zminit, ze do toho nechci investovat horentni sumu. Diky tomu ze jsem nemel nikdy zarizeni s WM a ani s dotykovym displejem nevim jestli me to bude vyhovovat a jestli to za mesic zase nepujde z domu. K tomu procesoru, myslim, ze MDA II ma 400 MHZ procesor. Co se tyka mejch financi, chci do toho dat max. 7 000 Kč a za tuto cenu jsem nic jineho nez HTC nenasel.
Pavel Stancík (66)|18.6.2007 15:14
Zdravim .Klidně bych doporučil MDA II.Sám používám a jsem nad míru spokojen.Dnes se dá sehnat za víc jak přijatelnou cenu. Procesor 400MHz a na přehrávání filmů i slušný displej 3.5 palce.Telefonování,SMS,MMS,Net,Mail -vše v poho.
Saman_ce4you (1451)|18.6.2007 15:30
Ok, tak to priste napis hned, at ti muze nekdo radit konkretne..
Do seznamu muzes jeste zahrnou MDA Compact (I), pokud vylozene nejdes po WM5 (i kdyz na MDA II offic. neni). Dale se jeste rozhodni podle velikosti displeje. Krome MDA II maj vsechny malej 2.7"..