Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

zase jednou o MDA Compact & HTC Qtek s100

Sleeper_ce4you (2)|15.6.2007 08:58
Zdravím všechny.
Nedavno jsem se stal "hrdym" majitelem MDA Comapct od T-mobile. Muj MDA je asi směskou všech doposavad popsanych problemu, ktere se ho mohou tykat. A predtim nez se pustim do te softwarove skladacky, je potreba vyzkouset nejprve vec nejdulezitejsi, a tou je Update zakladni ROM. Verze me ROM je 1.01.00 WWE z listopadu 2004. Stejne ostudnou verzi se vyznacuje i Extended ROM, coz zatim jeste neni problem. Kazdopadne, zkoumal jsem nekolik diskuzi o tomto zarizeni, a nikde se mi nepodarilo najit funkcni okaz na novejsi verzi rom. Vyrobce zarizeni odkazuje na operatora, operator odkazuje na vyrobce :no: . Takze prosim, jestli nekdo vite jak dostat do formy toho meho MDA starika, dejte mi vedet.
ElSoft (1244)|15.6.2007 12:07
mrkni sem: Nová oficialní T-mobile CZ ROM 1.13 pro MDA Compact

MDA Compact je již dost staré zařízené a drtivá většina problémů se již několikrát řešila. Takže doporučuji zkoušet chvilku hledat, výsledek se určitě dostaví

Sleeper_ce4you (2)|18.6.2007 09:59
Heh, díky moc!!
Našel jsem stejnej odkaz chvilku po vložení téhle otázky. Každopádně t-mobile o tom souboru asi už ani neví :) Update vyřešil většinu problému a zbytek už nějak poskládám.