Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ITALSKÁ / JINÁ SIM

svoboda.klid (2)|13.6.2007 16:11
Prosím o případnou radu co udělat s mým ASUS P525
pracuju v Italské cestovní kanceláři a polovinu roku jsem v Čechách a polovinu roku v Itálii. Teď jsem ale zjistil, že v P525 jsou přednastaveny sítě pouze české a to 3 které v ČR jsou. S italksou simkou si PDA neporadí a píše že je buď neplatná nebo, že tam není. Tato simka, ale v normálním m.t. bez problému funguje. Je někdo natolik zkušený a chytrý a ochotný poradit co dělat, kromě nahrání Italského firmwaru ? Mě to trápí... PDA jsem koupil nedotované a nechápu proč ho mám mít nějak blokované. Díky Díky Díky za případnou radu. :sarcastic: :?:
kubisz (1054)|13.6.2007 16:48
neni to spise nejakou vlastnosti sim karty? trebas pocitani kreditu na displayi, nebo tak? P525 by mela byt neblokovana, nebo zkuste WWE FW...mozna by i mohla pomoci v.460 pro radio (je i v ceske verzi), jinak servis asus, tam by Vam mohi poradit, jsou celkem vstricni...

[QUOTE]Záruční servis PDA zařízení a notebooků ASUS provádí společnost ASUS Czech, s.r.o.
Tel: +420 596 766 888

Na rovince 887

Ostrava-hrabová

72000[/QUOTE]
svoboda.klid (2)|13.6.2007 16:56
Díky za užásně rychlou odpověď. U sim karty žádný kredit jak píšete není. S Asusem už jsem mluvil a tam mi řekli akorát o tom nahrání Italského frimwaru. Jinak jsem absolutně nepobral část : nebo zkuste WWE FW...mozna by i mohla pomoci v.460 pro radio (je i v ceske verzi) šlo by to ještě vysvětlit ?

Díky :yes:
kubisz (1054)|14.6.2007 10:27
WWE je zkratka pro WorldWideEnglish, cili anglicky system (prijdete o cestinu a o ceskou klavesnici, da se vsak vyresit dohranim napriklad mobilnaut keyboard, sunnysoft mala cestina, resco keyboard aj.), ke stazeni zde: http://dlsvr01.asus.com/pub/ASUS/IA/P525/P525_V3430_WWE.zip,
nebo zkusit zatim jen tohle: http://dlsvr01.asus.com/pub/ASUS/IA/P525/P525-FW-V4600.rar,
coz je ta novejsi verze SW k ovladani prace s telefonnim modulem (jestli vsak resi problem se SIM, to netusim)...
obecne stranky supportu (softwaru pro ASUS P525) jsou zde: http://support.asus.com/download/download.aspx?SLanguage=en-us...

pred flashem se ujistete, zdali jiz uvedena vylepseni nemate v zarizeni zavedena, melo by to byt pres start>nastaveni>zalozka system>ikona informace o systemu (ci tak nejak), verze ktere flashujete jsou:

RADIO: v.4.6.00
FW: v.3.4.30

u RADIO neflashujte, pokud verzi 4.6.00 jiz vidite...u FW pro zavedeni anglicke verze FW samozrejme musite flash provest

FLASHOVANIM PRICHAZITE O VSECHNA DATA V ZARIZENI, cili zalohovat a zalohovat!!! kontakty a udalosti a tak do outlooku, vse ostatni napriklad pres sprite backup, ktery je k zarizeni prilozen...je vsak velka pravdepodobnost, ze nektere programy nebudou po zmene jazykove verze fungovat!!! kontaktum a ostatni zaloze v OT je to jedno (mozna mensi problemy s diakrtitikou u kontaktu)...