Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

GPRS pres 3130 a S55

Pavlick (4)|12.3.2004 10:21
Co vsechno musim udelat, abych se se svym 3130 pripojil na internet pres Siemens S55? Pouzivam sluzbu Data Nonstop. Se stolnim PC funguje vse bez problemu, ale ve spojeni pres pocket to hlasi "No carier". Pripojuji se pres IrDa. Nastaveny modem mam "Generic IrDa modem". Zajimavy ale je, proc mi to pred *99***1# dava pismeno "T". Poradi mi nekdo prosim? Jsem s iPAQem zacatecnik. Diky.
Pavlucha (1496)|12.3.2004 10:37
No, ono to není jen v čísle, většinou. To "T" máš asi nastavený v dial prefixech, klidně ho vyhoď. Je potřeba dát do dial setupu (u Pocket Looxe je to v menu Rozšířené / Advanced Settings, nevím jak u 3130) string: +CGDCONT=1,“IP“,“INTERNET“ (včetně pluska a uvozovek). To je pro případ že máš Eurotel, pokud máš T-Mobile tak je to: +CGDCONT=1,“IP“,“internet.t-mobile.cz“. GPRS na telefonu předpokládám zapnutý máš ... Když to nepůjde ani potom, dej vědět. Mám PDF s nastavením, můžu poslat. ;)
Pavlick (4)|12.3.2004 11:37
Vsechno mam nastaveny, vcetne toho stringu. Nastaveni dial-up ve Win na PC mi nedela problem, ale tady tomu nejak nerozumim. Prave to "T" mi nejde od nikud vyhodit. jediny co tam je jsou Dialing patterns a v nich jsou nejaky pismena, kdyz je vsude smazu, tak mi to nevytoci cislo, ale jenom to "T". Ja to nejak nechapu :-)
Pavlick (4)|12.3.2004 11:41
Tak super!!! Uz to jede! V tom stringu jsem mel pred tim AT. Diky moc.
Pavlucha (1496)|12.3.2004 17:45
... co vidíš .... tak vidíš ... :D