Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ako spravne ukoncovat aplikacie???

_Teddy_ (9)|12.6.2007 20:43
Ja sa asi spytam uplne trivialnu vec, ale prave som si kupil svoje prve pda (asus mypal639), a jedna vec ma velmi prekvapuje: kedykolvek kliknem na take to "X" v pravom hornom rohu, cakam podobnu akciu ako u "stolnych" windows - t.j. ze aplikacia sa ukonci. Ale na moje prekvapenie, potom si pozriem start-nastavenia-system-pamat-spustene_programy, a vidim, ze napriklad Pruzkumnik alebo Kalkulacka stale bezia, a musim kliknut na "zastavit vse" (alebo vybrat co chcem zastavit).

Preco sa aplikacie neukoncia po kliknuti na "X" vpravo hore a ako mam vlastne teda aplikacie spravne ukoncovat (napriklad ten prieskumnik)? Behat stale do Nastaveni je neprakticke, a ak ich tam nejdem vypnut, po chvili mam obsadenu celu pamat...
Zdenek Malinsky (9781)|12.6.2007 21:04
V PDA po kliknutí na X se aplikace minimalizuje - něco jako v PC shození na lištu. Potřebuješ nějaký task manažer - správce běžících aplikací. Zkus pro začátek třeba nějaký freeware.
Zax_ce4you (222)|12.6.2007 22:46
V tomhle ohledu jsou windows mobile pekne blby... zpocatku jsem to taky nechapal a stvalo me to... tenhle problem resi napr wisbar advance 2 - kliknes na krizek - aplikace se zavre, podrzis krizek - aplikace se minimalizuje.
htcjirka (1875)|12.6.2007 22:50
Nebo to resi primo od HTC X button.
space_cowboy (336)|13.6.2007 00:00
A najlepšie urobíš ak sa už v túto sobotu zúčastníš na nášom zraze v Bratislave, kde ti bude každá záhada tvojho nového PDA určite objasnená! :yes:

Toľko môj malý offtopic a reklama zároveň :cool:

Info o zraze v podpise..