Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC Home - today plugin

urys (402)|11.6.2007 17:07
Plugin HTC Home



Aplikaci doporučeno instalovat do paměti!
:!:Není určeno pro smartphone:!:

WM6 verze:[QUOTE="MRH"]HTC Home 2.1.1005.722

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=327646[/QUOTE]WM5 verze:[QUOTE="LadisWRX"]WM5 verze je tady:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=322439&highlight=HtcHome6_WM5_comp_sdkcert[/QUOTE]
urys (402)|12.6.2007 10:18
HTC Home a VGA[QUOTE="Standa"]Prý to nefunguje na VGA, zkusil jsem na Universalovi, funguje to, ale je to celé zmáčknuté, ikonky a tlačítka jsou jen do poloviny. Takže nic, škoda.
...nebo to někdo s VGA rozjel?[/QUOTE]bohužel ne, ale nezoufej, v níže uvedeném threadu na XDA se snad časem objeví upravený pro WM5 (pokud to půjde). Navíc jsou tam i další části z nové technologie HTC Touch (samozřejmě bez patřičné podpory HW, pouze skinově):

HTC Audio Manager
HTC_Default Theme
HTC Home Plug
Power.exe (The Batteryindicatorbar is green instead of blue)
Dialer Skin
CommManager

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=311225
urys (402)|18.6.2007 09:12
HTC Home Weather a jiná města[QUOTE="cch"]da se v HTC today pluginu nastavit predpoved pocasi i pro Brno? Nebo je tam jenom Praha?[/QUOTE]ano, mělo by to jít, více ZDE
cch (10)|9.7.2007 18:05
Formát hodin - 24h[QUOTE="triperko"]Chlapi , nevite jestli tam jde nastavit 24 hod. format ?
Bud jsem uplne tupej , ale ja to proste nenasel ...[/QUOTE]zkus start>settings>system>Regional settigs tam se dá nastavit režim hodin. V tom today pluginu by se to mělo změnit automaticky.
Martin Ráž Hoch (1832)|6.10.2007 00:59
Záložka Favorites a zmenšení pluginu[QUOTE="ASUSik"]funguje vám v záložka Favorite people? mě se tam nikdy nezobrazí[/QUOTE]Ano funguje, v poslední verzi (HTC Home 2.0.814.722 - viz předchozí stránka) bez problémů. Tato verze navíc přidá do nastavení Today další kartu, kde lze volit zobrazené záložky.[QUOTE="EfineSS"]Je mozne ten htc plug-in na vysku zmensit? Zabira relativne dost mista.[/QUOTE]Zatím prostě zmenšit nejde, nejedná se o komerční produkt, ale o přidanou hodnotu, kterou do WM6 zařízení dává HTC. Proto u toho zatím nečekejte nějakou extra škálovatelnost. Pokud se Vám tento plugin nelíbí, podívejte se po alternativě - kupte si např. SPB Mobile Shell. Modifikovat jde co do počtu záložek.
LadisWRX (26)|6.10.2007 16:42
Automatické aktualizace[QUOTE="vario"]na Arte s ofic. ROM mi blbne tato poslední verze pluginu, nacpal jsem tam teda starší registrovou, ale mám jeden problém, uplynou-li asi více jak dvě hodiny od stažení dat počasí a přepnu na tuto záložku, neobejví se mi předpověd, byť stará, ale hned se to začne připojovat na GPRS a snaží se stáhnout nová data ...nějaké řešení? pls[/QUOTE]tak si vypni automatickou aktualizaci pocasi
Zdenek Malinsky (9781)|14.10.2007 13:49
Alternativa pro smartphone[QUOTE="matalion"]nainstaloval sems i to na htc vox a kdyz dam nastaveni vychozi obrazovku a tak tam nic noveho nemam jako kdby to nebylo ani nainstalovane nevite cim to muze byt? [/QUOTE]Pokud jsi si nevšiml, je to v sekci Software pro PocketPC (aplikace) a ty máš smartphone. Pro srovnání do Škodifky Koktafky dehetturbochrocht (též ftédéíčku) leješ naftu, do Porsche benzin.

Pro smartphone je nejlepší SBSH Facade
Mach.003 (17)|2.11.2007 22:35
Počeštění

Tak už jsem na přišel.....pokud nemate anglickou ROM tak musíte změnit to čislo v souboru HTC HDlg.exe.0409.mui a HTCHome.dll.0409.mui .....prostě to čislo 0409 změníte na 0405 (jako že Czech). I když nevím co to má stím společneho ale prostě to pomohlo......Tak jsem zase o něco chytřejší:D


Martin Ráž Hoch (1832)|21.11.2007 11:51
gulii (140)|23.11.2007 12:25
HTC Sprint plugin

nechci zakládat new téma, ale ono to vlastně s HTC Home souvisí... Alplikace se jmenuje HTC Home Sprint Plugin.. Je to plugin, který na obrazovku Dnes přihodí ikony:

HTC Album
HTC Action Screen
Fotoapárát
Audiomanager
Phone

viz. obr.

Já bych potřeboval nějako nastavit HTC Album, pač při tápnutí na ikonku mi to hodí chybu... (něco, že není nainstalován). Přitom tam HTC Album mám nainstalováno (zkoušel jsem jak na kartu, tak i do telefonu - obojí dopadlo stejně)... A žádný soubor na editování cesty jsem nenašel. Pls moh by mi někdo poradit, jak na to?? :sarcastic: [QUOTE="eLKa"]Jasně. Najdeš si v adresáři \Windows soubor ql_skin_l.xml (pro landscape režim) a ql_skin_p.xml (pro portrait režim).

Otevři v notepadu a pochopíš. V podstatě si tam můžeš dát odkazy na libovolných 5 aplikací.[/QUOTE]
lunatic.george_ce4you (25)|26.11.2007 20:58
Prosím o pomoc při následujícím problému. Předesílám, že jsem laik a pouhý uživatel. U Kaisera mám v HTC Home pod základními údaji nastavené informace z aplikace kalendář - tedy je tam akce, čas a datum. A většinou taky telefonní číslo.
Potřeboval bych, aby šlo NĚJAK zařídit, abych hned z této obrazovky mohl kliknutím na to číslo z aplikace kalendář vytáčet toto číslo - to samé aby šlo přímo z údajů v kalwndáři. Jde to ?

Díky G.

lunatic.george@iol.cz
Mashe (622)|27.11.2007 11:54
jak se nastavuje abych mel vybert mest a nemusel prochazet celym listem kdyz chci prehodit dve mesta .. treba praha/brno

dikes .. sem to nenasel
levap1_ce4you (58)|27.11.2007 13:31
Zdravím, funguje Plugin HTC Home také na jiných zařízeních než HTC? Četl jsem, že ho má někdo na Asusu, ale kterém? Já mám 535. nainstaloval jsem plugin, ale tento se mi prostě na today nezobrazuje. Instalace proběhla bez problémů a také je možno plugin "zatrhnout" v nastavení - dnes... Přesto se nic neobjevuje... Má se to ještě někde aktivovat?
Skorpik (2)|27.11.2007 19:17
hojte chci se zeptat před tím než budu tento tematik instalovat jestli mi pujde na htc herald ? bojím se to jen tak zkoušet protože jak jsem si všiml musí se tam něco měnit ve složce win... díky
kid_rock (284)|28.11.2007 00:05
mam maly problem uz 52 hodin mi nefunguje weather plugin w htc home,robi to aj wam? Ci preskocilo iba mojmu miu?Rom mam rzx!Mozno je problem na accuweather!

přesunuto z MiTAC Mio DigiWalker
MirkoS (34)|28.11.2007 10:37
Take mi to nejede, problem bude na serveru accuweather.

Edit: Nainstaloval jsem si spb weather a myslim,ze je dalece propracovanejsi.K HTC weather uz se vracet nebudu.
levap1_ce4you (58)|28.11.2007 14:51
vidím, že program funguje i na MIu, proč tedy nefunguje na mém Asusu 535? Neví opravdu někdo jak je to s tímto programem a ostatními zařízeními (jiných než HTC)?
kid_rock (284)|29.11.2007 07:59
[QUOTE="levap1"]vidím, že program funguje i na MIu, proč tedy nefunguje na mém Asusu 535? Neví opravdu někdo jak je to s tímto programem a ostatními zařízeními (jiných než HTC)?[/QUOTE]

skus pohladat htc home plugin newforce(5tabicons)!Ten slape na wsetkyx ppc!Ak xces poslem ti mailom!
nerow_ce4you (2)|9.12.2007 17:52
Zdar lidi, sice nemám žádné zařízení s WM, mám pouze mobilní telefon bez OS, ale na ten telefon vyvýjím tuning WM6.klidně se můžete podívat, jak to vypadá

ale teď k problému.Používím WM6 Profesional emulátor od Microsoftu ze kterého čerpám grafiku a potřeboval bych tam ten HTC homescreen, tak jsem si to naistaloval, v nastaveni>dnes>položky mám zaškrtnutý HTC home ale když se vrátim na homescreen tak je vzhled WM6 furt stejny...moc s WM6 pracovat neumim, takže nevim jestli neco delam spatne, nebo mam pro ten umulator spatnou verzi nebo tak neco...poradite mi prosim jak tento problem vyresit
owoce_ce4you (31)|24.12.2007 11:06
Tady je htc home plug in newforce, na A701 opravdu funkční :)

http://blog.yam.com/leo2016/article/11605071
Bigis_ce4you (84)|29.12.2007 13:38
Mám jeden asi docela závažnej problém. Nemůžu přidal žádné oblíbené lidi (po kliknutí na+ se nic nestane) a nemůžu přidat žádné položky na kartu Spuštění. Po kliku na + se objeví jen obrázek složky a tot vše. Prosím o pomoc. Mám mobil s WM teprve dva dny ...


Díky moc.
bobby_ce4you (145)|30.12.2007 15:33
Tady lze stáhnout program pro úpravy HTC Menu vyzkoušeno s WM6 funguje. :D
bobby_ce4you (145)|30.12.2007 16:14
Lze upravovat vzhled hodin, měnit ikony, nastavit jazyk, zvolit město pro počasí a další.
bobby_ce4you (145)|30.12.2007 17:09
Ve výsledku to pak může vypadat i takto:


Martin Ráž Hoch (1832)|9.1.2008 16:12
HTC Home "skleněné" ikonky

Dneska jsem po něčem pátral a narazil na hezkou modifikaci HTC Home, sice to není úplně nejnovější, ale jinak moc hezké!

Zdroj: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=353646
Zdenek Malinsky (9781)|9.1.2008 17:40
Nevšiml jsem si, že by to tu někde bylo.....takže verze pro VGA displeje je zde.
Godin_ce4you (46)|17.1.2008 11:39
Ahoj, podařilo se vám někomu rozchodit tento plugin na Variu ale pod WM5?
nerow_ce4you (2)|18.1.2008 14:17
Tak takhle vypadá grafický tuning na mém BenQ-Siemensu EL71, který nemá žádný OS, ale obyčejný SW...
Pokud by měl někdo zájem i vista a iphone ikony na WM6, můžu postytnout

00259093_screen3_7ri.jpg
Bucci_ce4you (217)|27.1.2008 22:18
mam dotaz.... chci si přidat mezi oblíbené programy pouze zástupce programu , může někdo poradit jak na to?

konkrétně se jedná o AppLauncher.lnk (ten, který spouští TT6 už otočený), ale nějak se mi nedaří přidat nic, co není "instalováno" do PDA

Mám HTC Artemis s ROM: HTC Touch Artemis 3.01
Martin Ráž Hoch (1832)|27.1.2008 22:39
Do záložky "spouštění programů" v HTC Home se přidávají právě jen zástupci...?!

Pro Váš případ stačí nakopírovat daný .lnk soubor do /WINDOWS/Start Menu/Programs a pak jej bude možné přidat i do HTC Home.
Bucci_ce4you (217)|28.1.2008 13:00
super, díky moc, to bylo přesně to, co jsem potřeboval vědět
WAV_ce4you (42)|1.2.2008 00:30
[QUOTE="MRH"]HTC Home "skleněné" ikonky
Dneska jsem po něčem pátral a narazil na hezkou modifikaci HTC Home, sice to není úplně nejnovější, ale jinak moc hezké!
[/QUOTE]
Hezké opravdu!
Poraďte mi prosím s problémem. Čím to může být, že mi z ničeho nic zmizela polovina záložek, přesto, že jsou zatrženy. Třreba rychlé kontakty tam nejsou a nemohu je zpátky dostat. Mámm tam jen home, počasí a aplikace.
Martin Ráž Hoch (1832)|1.2.2008 09:45
A nepoužíváš HTC kostku? Protože ta využívá stejný plugin např. pro kontakty a tak je z HTC Home odstraní.
Mashe (622)|1.2.2008 18:55
[QUOTE="MRH"]A nepoužíváš HTC kostku? Protože ta využívá stejný plugin např. pro kontakty a tak je z HTC Home odstraní.[/QUOTE]

hod me na ni prosim odkaz .. dik
jirkau_ce4you (0)|4.2.2008 20:00
Ahoj, mám začátečnický dotaz.

Nějak mi z HTC Today pluginu z té stavové lištičky úplně nahře zmizela ikonka stavu baterie. Nějak se "sloučila" s hodinama, když najedu myší na hodiny vidím tam i stav baterie.

Jak ji dostat zpátky aby byla hezky samostatná a na očích?

Díky za radu.

Jirka
valeco (2)|17.3.2008 21:03
Zdravím všechny a prosím o radu. Chtěl bych se zbavit (odistalovat) pluginu HTC Home ve svém MDA Variu III, ale nevím jak na to. Začal jsem používat Spb Mobile Shell + další aplikace Spb, které mi vyhovují daleko víc...díky za radu
Mashe (622)|18.3.2008 09:48
[QUOTE="valeco"]Zdravím všechny a prosím o radu. Chtěl bych se zbavit (odistalovat) pluginu HTC Home ve svém MDA Variu III, ale nevím jak na to. Začal jsem používat Spb Mobile Shell + další aplikace Spb, které mi vyhovují daleko víc...díky za radu[/QUOTE]

to jsme dva, ale jedine co jsem zatim zjistil je ze jediny zpusob jak se HTC Home zbavit je flash .. pry je to tam nekde na pevno zabudovane a jinak to pry nejde (s tim ze pred flashovanim si precist jestli dana ROM HTC Home v sobe nema ... ) ale to me prijde jako krajni reseni .. takze zatim to neresim :/
Honza Kulíšek (73)|18.3.2008 17:44
Taky jsem ho chtel uninstallnout, ale zatim holt musi stacit jeho deaktivace v Todayi.
kid_rock (284)|20.3.2008 08:37
ja mam otazocku na htc home weather....nejako mi to nechce ist,kedysi mi to slapalo s nastavenim custom EUR|SK|LO000|Poprad a uz 3 mesiace nejde ale ked dam mesta z default menu ako bratislava alebo kosice tak to ide...
ide vam custom nastavenie?
Martin Ráž Hoch (1832)|20.3.2008 08:44
ANo funguje, co máš za verzi HTC Home?
Skorpik (2)|20.3.2008 09:19
hojte chci se zeptat pujde mi htc home na mojem htc herald be problémů? a co když ho pak budu chtít dát pryč jak se to pls řeší všichni tu píší flashování atd... a to mi připadá dost neštastné....
kid_rock (284)|20.3.2008 10:04
nuz htc home newforce(cislo neviem) a weather je verzia 1.0 accuweather dik za radu...
soko.ban (71)|22.3.2008 10:14
[QUOTE="MRH"]Ano funguje, v poslední verzi (HTC Home 2.0.814.722 - viz předchozí stránka) bez problémů. Tato verze navíc přidá do nastavení Today další kartu, kde lze volit zobrazené záložky.[/QUOTE]

people who missed the favorites home tab delete this registry key :
HKLM\Software\OEM\MASD\Quickdial
delete it an drefresh thats alll and u will get all the 6 tabs !!
soko.ban (71)|22.3.2008 10:17
Omylem jsem si na Cruiserovi odinstaloval vyrobcem predinstalovany HTC Home, taxem tam soupnul nejakej stahnutej z webu a nefunguje mi ikona na podsvetleni displeje (ikona tlf s zarovkou). Driv to po kazdym zmacknuti zmenilo jas a ted to nedela nic. Coz je je celkem k vzteku, kdyz venku potrebuju neco udelat a nevidim na to.

Dikl za jakoukoliv radu jak to zase zprovoznit.

edit: aha ja nemam posledni verzi, reseni bude asi tady: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=327646

edit 2: no tak uz mam posledni verzi HTC.Home.v2.1.1005.722.Directory.And.Brightness.Fix.schen.cab) a stejne to podsviceni nefunguje :(
Mashe (622)|22.3.2008 15:50
[QUOTE="soko.ban"]Omylem jsem si na Cruiserovi odinstaloval vyrobcem predinstalovany HTC Home, [/QUOTE]

to bych docela rad vedel jak jsi to udelal .. ja se o to snazim uz pekne dlouho a zatim jedina rada kterou jsem dostal je preflashovat .. pry to jinak nejde ...
Zdenek Malinsky (9781)|22.3.2008 17:41
to soko.ban
Odinstaloval? Nemas to jen vypnute v start-setting-today-items?

I tak je to divne, vzdyt se to urcite pri odinstalaci ptalo a chtelo to potvrdit, takze to asi omyl nebyl.

Kdyz vidim, v jakem stavu mas PDA, tak je to myslim zrale na HR a cistou instalaci.
Martin Ráž Hoch (1832)|22.3.2008 20:26
[QUOTE="soko.ban"]Omylem jsem si na Cruiserovi odinstaloval vyrobcem predinstalovany HTC Home, taxem tam soupnul nejakej stahnutej z webu a nefunguje mi ikona na podsvetleni displeje (ikona tlf s zarovkou). Driv to po kazdym zmacknuti zmenilo jas a ted to nedela nic. Coz je je celkem k vzteku, kdyz venku potrebuju neco udelat a nevidim na to.[/QUOTE]Odinstaloval asi ne, pokud se jednalo o v ROM obsažený HTC Home (zavařený)... pokud se ale jednalo o instalovanou aplikaci z ExtROM po HR, tak to pak v zásadě lze. On i zavařený HTC Home se dá přeinstalovat (ne od-), ale jedniné co se stane je to, že se původní soubory překrejí a v ROM zůstanou i původné, případně se HTC Home se nainstaluje jinam.

Mě osobně ve verzi HTC Home 2.1.1005.722 funguje ikona změny podsvícení bez jediného problému. Jinak Its right poslal poslední oficiální HTC verzi aplikace - http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=2023311&postcount=525 - neptejte se mne proč je to číslo menší než u výše zmiňované... ptal jsem se stejně a dostal tuto odpověď:[QUOTE="Noonski"]2.1 Came from Touch Dual Dump that wasn't even the release version. It really is the official Version number HTC gave it - In case you didn't know HTC can be lazy. So maybe they just didn't bother updating some devices. And maye they don't even put a 2.1 version in the official Dual releases to.[/QUOTE]Jeden pro mě zásadní rozdíl jsem zaznamenal a to, že 2.1.1005 instaluje soubory do /HTCHome a ta z odkazu ta je pere do /Windows, což mě trochu štve:)

Soukynek (63)|22.3.2008 20:44
můj home -hodiny
Martin Ráž Hoch (1832)|23.3.2008 00:34
Repost z plonkového threadu: [QUOTE="jan.hronik"]Zdravím,
mám nainstalovaný HTC Home 2.0.115818.0 a HTC Customizer.
Nejde mi přidat nic do Favorite people. Help.
Díky HH[/QUOTE]Moje osobní doporučení je vyzkoušet nějakou jinou verzi - třeba tuto - HTC Home 2.1.1005.722, ta mi funguje ok. Tedy kromě toho HTC Customizeru - na co to vlastně je? Vždyť počet a zobrazení jednotlivých záložek lze nastavit v Start -> Settings -> Personal -> Today -> HTC Home a grafika? Tu obvykle přizpůsobuji přímo nahrazením jednotlivých grafických souborů (mají předponu HH_ - jednoduše je lze v OS najít a jejich pochopení je lehké).
soko.ban (71)|23.3.2008 12:56
[QUOTE="Mashe"][QUOTE="soko.ban"]Omylem jsem si na Cruiserovi odinstaloval vyrobcem predinstalovany HTC Home, [/QUOTE]

to bych docela rad vedel jak jsi to udelal .. ja se o to snazim uz pekne dlouho a zatim jedina rada kterou jsem dostal je preflashovat .. pry to jinak nejde ...[/QUOTE]

Normálně, Start/Nastavení/Systém/Odebrat programy, byl tam HTC Home prekouk sem se automaticky potvril a uz to bylo.
Mám Cruise od SunnySoftu asi neco pres mesic.
Paxem s tim lehce laboroval ankonec to cely vyprasil a podle nejakyho navodun jsem si tam nainstaloval 2.1.1005.722, dal jsem si tam v pocasi svoje mesto a pocasi ale to podsviceni furt nefunguje.