Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Jak rychlou kartu do PDA?

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

stratil jsem pametovku tak si chci koupit novou a nevim jakou maximalni prenosovou rychlost v kb je pda schopno vyuzit?
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2006

no uz se to tu urcite probiralo nekolikrat v pda moc nevyuzijes rychle karty protoze to nezvlada ctecka v nich muze to souviset se spotrebou tu rychlost ale vyuzijes napr. pri pripojeni pres ctecku v pc ono kopirovat 4gb dat docela dlouho trva

pekne se to cte co?

Jinak existuje vlakno s vysledky mereni rychlosti karet Rychlost paměťových karet

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Já sem si teď nedávno kupoval novou kartu do PDA a hrubou přenosovou rychlost PDA nevyužije, ale při kopírování většího množství malých souborů na flash (platí to pro kartu i USB modul) je to neskutečně pomalé. Na nové kartě Sandisk Ultra II to psalo jen cca 5 kByte/s, starší USB disk to samý, na kartě Sandisk Extreme III, kterou sem dočasně vyndal z foťáku, to zapisovalo rychleji, cca 30kByte/s. Takže i extrémě rychlá karta může u některého typu operací pomoci, samozřejmě těžko říci, jak moc se to projeví při reálném měření, neměl jsem moc náladu to podrobně testovat, a jestli Vám ta investice stojí za to.

Ve čtečce na v notebooku HP na velkém souboru moje Sandisk Extreme III dělala cca 6MByte/s, kolegova Pretec Cheetah 133x cca 3MByte/s, už bych za to ruku do ohne nedal, ale myslím jsme zkoušeli zápis.

Podobná témata

1. Jakou rychlou ROM? Radeji WM 6.1?
    Od headquest_ce4you v sekci Rhodium ROM a vaření
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 08-08-2010, 07:45
  2. Kvalitní návod na rychlou GPS
    Od Naj_ce4you v sekci Mio
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 24-08-2006, 07:47
  3. Jak rychlou kartu pro Asus A636
    Od milan777 v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 25-03-2006, 12:14
  4. ma cenu do mdac kupovat rychlou SD kartu?
    Od whocares v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 12-07-2005, 16:50
  5. Rychlou nebo pomalou SD kartu pro Loox 720?
    Od termit_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 14-01-2005, 14:32