Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 9 z 10 PrvníPrvní ... 78910 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 121 až 135 z 143

Téma: Net Monitor pro Pocket PC Phone Edition

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Kato: I do WM6 podle me autori davaji stary ovladac radia - proto se vam nic nezobrazuje.

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

E-Ten M700 WM6
    Opět jako u Compacta nejde nic jiného než síla signálu. Jinak Plugin už neCrashuje, zdá se že je v této verzi WM6 proti tomu nějaká ochrana

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Je to tady uz na prvnich strankach, ze ETENy nic nevraci. Opakuju neustale, ze ETENy jsou podivna zarizeni
    Pak znovu opakuju - plugin nepada, zadna ochrana ve WM 6 neni. Pokud tuhne obstarozni Compact, je to bud kvuli chybe v RIL knihovne, coz je vec vyrobce, nebo kvuli tomu, ze OS nepodporuje korektne Today Selction API, ktere bylo pridano v posledni verzi.
    Nicmene jak jsem psal, v emulatoru OS 203 SE plugin bezi a to dokonce nekolik hodin.
    A priznam se, ze jsem jesitny a nemam rad, kdyz mi nekdo predhazuje neexistujici chyby v programech
    Jenom pro zajimavost - stejny vykonny kod jako je v pluginu prosel testy v nekolika zemich u ruznych operatoru a i tato free alfa je pouzivana v Polsku, Armenii, Italii, Anglii (alespon odtud mi prisly reakce uzivatelu s zadostmi o dalsi vyvoj a preklad).

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

No dyt ti to verim...
    Já mluvil o tom, že necrashuje při odinstalaci bez deaktivace Today pluginu
    Coz je vec spolecna pro vetsinu zarizeni ...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Jo tak
    ALe radeji na to nespolehej - je to spis nahoda. Pro dalsi verzi bude uz kompletni instalace dostatecne blbuvzdorna - ukecali jste me

Nováček
    Registrace
    Dec 2005

Zkoušel někdo ten Field Test na Etenech, třeba jen vrací jiné hodnoty....

O tom compactu jsem někde čet no, myslím že na XDA právě dohadovali se o hacku jak tobejít ale nedivím se, že se o to nestarají

LWJ LWJ je offline
    Nováček
    Registrace
    Feb 2008

Zdravím
    Zkouším tuto aplikaci asi měsíc na Kaiseru.
    Ukazatel signálu ukazuje přibližně o 14dB vyšší hodnotu než ve "Field test", a BCCH je -1.
    Jinak super věc!!!!!
    Dík L

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

LWJ:
    Diky za reakci. K sile sgnalu - paradoxni je třeba to, ze ve FieldTestu přes RIL_DevSpecific se mi objevuji mnohem presnejsi udaje o sile signalu nez při volani RIL_GetSignalQuality, kde je pravdepodobne vraceny udaj aproximovan k jedne ze 4 urovni vizualniho indikatoru sily signalu. Také me dostalo, ze jako max hodnota je vracen udaj -45, ale kdyz jsem byl v egyptskem hotelu s vlastni BTS, tak udaj jiz aproximovan nebyl a muj net monitor ukazoval -37 z max -45. V ceske siti jsem ale podobny udaj nevidel, ani kdyz jsem byl skoro u BTS.

LWJ LWJ je offline
    Nováček
    Registrace
    Feb 2008

dnes jsem zkoušel max. úroveň signálu. Dostal jsem se na -33dB na Netmonitoru a na -48 na Field testu.
    Pak jsem zjistil, že když jsem např. v Plzni a Cid je 4141, pak nechám phone zhasnout a pojedu do Prahy a tam phone rozsvítim, tak tam mám stále Cid 4141, i kdyz už jsem na jiném sektoru. A to až do další změny sektoru. Doufam, že jsem popsal pochopitelně.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

LWJ: Pokud vypnete telefon, tak jak popisujete, nemel by byt problem s aktualizaci po zapnuti, protoze pokud jsem info o bunce obdrzel, pamatuji si ho. Ale tohle vypada na suspendovani today pluginu/celeho driveru.
    Ja tento problem neznam, protoze v aute mam vetsinou pustenou navigaci a Kaisera nabijim.
    mohl byste alespon zkusit jednu vec? Zapnete i logovani do souboru, zda budou zalogovany zmeny bunek - abych si byl jisty, ze vam nejake info z RIL proxy chodi.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

A ted jsem zkusil alespon nasimulovat, to co rikate
    Zapnute logovani do souboru.
    Vypnul jsem GSM modul
    Znova jsem ho zapnul a kaisera vypinacim tlacitkem vypnul.
    Po chvili - Kaiser prihlasen do site, net monitor zobrazuje (integrovan v SPB Mobile Shell) a v souboru je zmena zalogovana.
    5.02.2008;21:03:08;18208;43649;-1;
    25.02.2008;21:03:24;0;-1;-1;
    25.02.2008;21:03:32;-51;-1;-1;
    25.02.2008;21:03:44;18208;43649;-1;

LWJ LWJ je offline
    Nováček
    Registrace
    Feb 2008

Tak jsem zkusil zapnout logování, nechal jsem Kaisera v klidu až sám (asi po 2 minutách) zhasnul a vyrazil z Plzně do Horšovského Týna. V H. Týně jsem ho probudil a ejhle na netmonitoru stále svítila buňka z Plzně a to tak dlouho dokud jsem se nedostal do dosahu jiné buňky v H. Týně, v logu také nic nebylo (pouze pár Plzeňských buněk a pak až H. Týn).
    Myslím si, že netmonitor reaguje pouze na změny buňky a ne na aktuální buňku, i když se na displeji ukazuje aktualizace času dle nastavení. A pokud je Kaiser ve stand-by, tak taky nic neeviduje do logu.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Kdyz je Kaiser ve stand by, neni dostupny file system - to je systemova vec.
    Pri vykreslovani vykresluji posledni vracenou strukturu - vypada to, ze pri prechodu do standby modu se deaktivuj ii nektere funkce v RIL proxy a neni mi zaslana zadna zprava o zmene. Net Monitor v nastavenem intervalu zada o vydani cellid - pokud vidite to same, znamena to, ze RIL proxy vidi stale to same.
    Zmenena cell id je zaslana z RIL proxy az pri dalsi zmene bunky
    Do Net Monitou mohu pridat volbu zabranit vypnuti zarizeni - na ukor zivotnosti baterie.

Zkusim to jeste nasimulovat a podle toho zvolim nejake reseni...

LWJ LWJ je offline
    Nováček
    Registrace
    Feb 2008

ještě mám problém s databází, konkrétně že některé záznamy začínající cid 4xxx prostě nejsou nalezeny, zkoušel jsem různé modifikace a úpravy, správnost LAC a nic. Je to databáze O2 z gsmweb
    L

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Ano, na GSMWEBU jsou trosku problemy s formatem souboru, jak mi psal bronajzz.
    Tohle jste zkousel:
    http://www.ce4you.cz/forums/view_top...680&dd=0&fi=40

ja po teto uprave vidim vsechny bunky TMO v DB.

Strana 9 z 10 PrvníPrvní ... 78910 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 04-10-2006, 18:05
  2. Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 29-07-2005, 09:11
  3. Dvě nová Pocket PC Phone edition oznámena v Austrálii
    Od Pavel Koza v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 17-09-2004, 13:02
  4. Pocket PC Phone edition, EzWAP MMS a Oskar - prosim pomoc
    Od Pavel Koza v sekci Zbývající PPC