Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 10 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 143

Téma: Net Monitor pro Pocket PC Phone Edition

TomV_ce4you
    Guest

Zdravím,
    na mém E-Tenu G500+ to zdá se funguje jak má: Cell ID: 3150 LAC: 1311 BCCH: -1 (operátor O2, České Budějovice)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

TomV: Vypada to, ze udaje jsou v poradku, diky. Zkousel jste v programu stahnout i databaze csv na GSM webu a zkontrolovat informace o bunce?

TomV_ce4you
    Guest

Ne, k tomu jsem se zatím nedostal, zkoušel jsem to jen krátce. Určitě dám vědět, až to zkusím.

Mám s tím prográmkem akorát jediný problém: v případě, že je aktivní, tak celý systém hrozně zleniví. Zatím ho mám kvůli tomu deaktivován a nahazuju ho dle potřeby, ale spíš mne zajímá, jestli je chyba na mém přijímači (což nevylučuji), nebo jestli je to tím, že jde o ranou alfaverzi programu.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

TomV:
    To zni podivne - na vsech zarizenich, ktera jsem zkousel, vubec nezjistite, ze je Net monitor zapnuty.
    Jaky mate interval aktualizace dat?
    Muj odhad je, ze G500 nema dobre vyreseny asynchronni operace v RIL vrstve, coz muze byt duvod, proc nektere E-Teny RIL driver/proxy nepuzivaji...

TomV_ce4you
    Guest

Zvláštní... každopádně interval aktualizace mám zatím nastavený na default, to je tuším 60 sekund. Ale nezkoušel jsem po instalaci rebootnout PDA, třeba to pomůže.

Nemám PDA dlouho - existuje na to nějaká obdoba TaskManageru z Windows, kde se dozvím, kolik bere který proces procesorového času ?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Rebot asi nepomuze a pri nastaveni intervalu 60s se vetsinu casu aplikace nudi a nemelo by se ani prekreslovat okno.
    Ad spravce procesu} Zadejte na Googlu Task Manager Pocket PC, myslim, ze si vyberete.

hpa hpa je offline
    Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

Prima, na MIO A701 to funguje a moc se mi to libi. Mam to hozeny v spb mobile shell v tabu a jede bez problemu. Instalace na Storage Card, data a logovani tamtez.

hpa hpa je offline
    Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

BTW, pokud bych mohl dat jeden navrh na feature request: podpora krzorovych klaves - vpravo/vlevo - prepinani zalozek, enter - zapnuti/vypnuti sledovani, nahoru/dolu - prechod na dalsi/predchozi plugin.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

hpa:
    Jsem rad, ze plugin chodi - integraci s SPB Mobile SHell jsem take zkousel. Jedine naco bych si dal pozor, je to, ze Today plugin (dll) mate na karte - obcas se muze zpomalit start zarizeni, kdyz nenabehne karta atd. (viz problemy, co mely treba programy od SPB).
    Ad ovladani klavesnici - je to momentale v planu pro dalsi verzi. V planu je take zjistovani polohy pres GPS (i pro WM 2003) - vhodne pro loveni BTS.
    A premyslel jsem, ze na zaklade polohy z GPS nebo jen na zaklade polohy prectene z databaze GSMWebu bych mohl zobrazovat volitelne body zajmu z www.poi.cz - slo by o prvni demonstracni "plugin", dalsi pluginy by mohl psat i nekdo jiny ...

BTW: Kdybyste mel nekdo tip na pekne ikony do programu, dejte prosim vedet.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

A nyni je dostupna verze 0.4.0.0
    Hlavni zmeny:
    1) Reinicializace RILu po opakovanem spusteni logovani.
    2) Dialog O aplikaci.
    3) Pri stahovani databazi program vyuzije bud stavajici pripojeni, nebo se vas bude snazit pripojit pres GPRS.
    4) Kolem "akcnich" ikon vykresleno ohraniceni

hpa hpa je offline
    Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

Supr, uz jsem koukal na blog - napad s propojenim GPS a LOC se mi moc libi. BTW, docela by me zajimalo, jestli je mozne na PDA zobrazit textove informace bunky - to co zobrazuji klasicke mobily na displeji (napr. stanice metra C, Kacerov a tak). Predpokladam, ze informace, ktere zobrazuje blugin jsou z tech csv souboru, nikoli live z BTS. Zatim jsem nikde nevidel plugin, ktery by to umel.

Jinak diky, za prima kousek softiku ;-)

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Zdravím super plugin, jen malý problémek.

Cesta zadána (\Program Files\NetMonitor\), CSV stažena (jsou tam fyzicky), Cell Id: 2041, LAC: 5300, BCCH: -1, Net Id: 23003, Aktualizace: 00:23:41, ale na kartě podrobnosti se ukazuje "Data nenalezena". Přitom v CSV je uvedeno "2041;7f9;5300;795;28.7.2002;DC;Varnsdorf, Kmochova 3023, panelák diskontu Plus (CID900-2312X)(vedle TMO);studio Lacina".

Nápady? Přístroj viz podpis

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

michalek:
    Zvlastni -opravdu existuje soubor 23003.csv? Dale - nemate ho otevren Vy v jinem programu? Zkuste odebrat (deaktivovat)plugin na Today obrazovce, potvdte stisknutim ok a ihned jej znovu altivujte.
    Tipnul bych si toto - spustil jste plugin, nacetl informace o bunce a pote jste stahl csv databaze. Protoze ale stale visite na stejnem cell id, plugin se uz nesnazi data o ni opakovane cist (nevi, ze se zmenil/stahnul soubor s daty) . Pomuze, co jsem psal vyse, nebo SR.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

hpa: broadcast zpravy, ktere asi mate na mysli, u nas AFAIK vysila jen O2 (ET), takze to bude pro me tezsi na testovani. BTW: Broadcast zpravy zprovoznite pres Settings/personal/Phone-posledni zalozka.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

RStein: Díky, SoftReset dneska ráno to vyřešil, už to vidím; ještě jednou díky a jen tak dál

Strana 2 z 10 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 04-10-2006, 18:05
  2. Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 29-07-2005, 09:11
  3. Dvě nová Pocket PC Phone edition oznámena v Austrálii
    Od Pavel Koza v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 17-09-2004, 13:02
  4. Pocket PC Phone edition, EzWAP MMS a Oskar - prosim pomoc
    Od Pavel Koza v sekci Zbývající PPC