Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

N311, problem s pripojenim k PC

rozumik (5)|10.6.2007 11:50
Ahoj, nedari se mi pripojit PDA k pocitaci, AS ho jednou najde, jednou ne, pricemz ale hlasi chyby, ktere se ke vsemu meni podle pocasi. Nelze pridelit IP zarizeni, problem s RNDIS, nelze navazat spojeni mezi PDA a PC, atd..
Vyzkousel jsem uz snad vsechno, hard reset, reinstal XP, smazani FW a NOD32, prolezl cely net a vyzkousel snad vsechny rady, ale stejne to porad nejde. Driv to slo v pohode, najednou to prestalo fungovat. Nenapada vas neco? Dik moc, uz sem z toho zoufaly
ladarozan_ce4you (81)|10.6.2007 19:58
Asi nejjednodušší je vrátit velký počítač Obnovou systému na datum, kdy to bylo dobré.
anton_ce4you (5)|11.6.2007 09:12
Mal som podobné problémy - bolo poškodené TCP/IP na XP. Pomohla mi až reinštalácia. Mal som podozrenie na spyware.
Vriki_ce4you (0)|11.6.2007 10:16
Mne pomohol až upgrade registrov AS. Robilo to presne to čo tebe.Našiel som tu niekde súbor as.rar ale pre istotu ho prikladám. Možno to zaberie aj u teba:)
rozumik (5)|11.6.2007 15:07
Bohuze nic :(
vcera se mi to na kratkou chvili podarilo pripojit, nahral sem jednu aplikaci, pak to spadlo a od te doby to zase nefunguje.
uzivatel_oldd (180)|11.6.2007 17:01
me to delaly dlouhe USB kabely, ale predpokladam tohle nebude tvuj pripad. zkus HW reset PDAcka mozna se neco pokazilo na PDA.

BTW. NOD32 je potvora, rad blokuje spousteni aplikaci ,ktere mu nevoni aniz by te o tom informoval, musis ho zakazat ve sluzbach a potom ho ukoncit, aby se nerestartoval.(anebo odinstalovat). Zkus si pohrat taky s firewallem jestli neblokuje komunikaci
rozumik (5)|11.6.2007 17:09
kabely mam 2, HW reset jsem taky udelal, reinstal XP tez, vyzkousel snad vsechny verze AS..

Nelze získat adresu IP zařízení. Získejte aktuální řešení obvyklých potíží s adresami IP. Klepněte na následující odkaz:
http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=65461
--- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---
Nelze navázat připojení mezi počítačem a zařízením. Získejte aktuální řešení obvyklých potíží s připojením. Klepněte na následující odkaz:
http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=65257
ladarozan_ce4you (81)|12.6.2007 04:15
Pro srovnání uvedu svoje parametry. Windows XP Home SP2, Outlook 2002 angl., ActiveSync 4.1.0 (build 4841)angl., Framework 1.0,2.0,3.0,USB 2.0 patch. A jede to bezvadně. Mám původní USB kabel z příslušenství a IP adresu nenastavenou (je tam teď příjem z DHCP a přítomná hodnota IP momentálně 169.254.2.2)
rozumik (5)|15.6.2007 16:15
pravdepodobne vyreseno, nevim cim to bylo, tipoval bych to na vadny kabel, ikdyz s fotakem fungoval v pohode :dead:
rozumik (5)|16.6.2007 10:59
tak uz to zase nejede. zacne se to synchronizovat, z 90% pokusu uspesne, ale sekunde to spadne.:sarcastic: