Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Co by měl mít Dynavix 8 ?

Pavlos_2004 (147)|10.6.2007 08:38
Vzhledem k tomu, že TELEMATIX opět začal komunikovat se svými zákazníky, zakládám toto vlákno. Je podobné vláknu "Wish list, aneb co by se mi líbilo ..." , takže záleží jen na adminech , jestli anketu z tohoto vlákna přesunou tam ;) .

Takže milí uživatelé DYNAVIXu v jakékoliv verzi. Pilně hlasujte, ať se nějaká nová fíčura objeví v nové verzi DYNAVIX 8.
MIlan Kvasnica (88)|10.6.2007 09:02
- možnost vyhledat POI nacházející se na trase, případně třeba do 500m od trasy (jako TomTom).
- zobrazení názvu právě projížděné obce
- automatický denní/noční režim


TMC/RDS přijímač zatím stále nemám, ale pokud tomu tak není, pak:
- zobrazení pouze událostí nacházejících se na trase
- možnost ručně vynutit objetí události, která pouze omezuje průjezdnost
HELEKAL PETR (195)|12.6.2007 22:34
Především je potřeba aby navigace byla přesnější, stabilnější ( hlavně v 3D), fungovaly veškerá tlačítka na obrazovce i v setting nabídce a byly častější updaty, osobně bych chtěl aby se upravovaly jednotlivě objevené chyby ve stabilitě softu okamžitě a nečekalo se na opravný balíček jako u Windows, dále i značení těchto oprav by mohlo být označováno dvěma ( či třemi???) desetinnými místy verze místo dosud jedním
Méďa (69)|14.6.2007 18:22
Já bych chtěl aby byla bezešvá Evropa. Dnes mám nainstalovanou mapu Holiday, Německo, Francii, Itálii a každá z nich je s průjezdní mapou Evropy, takže mám na kartě 4x průjezdní mapu Evropy aniž bych toto mohl nějak ovlivnit.
Moc by se mi líbilo, kdyby se ukládaly projeté trasy a na konci měsíce mi Dynavix vyexportoval " knihu jízd ".
sided (11)|14.6.2007 19:34
Tady mám jasné priority :D
- bezesvé mapy
- záznam projetých tras s mozností zpetného zobrazení a navigace
- zakázat prújezd bodem (i obcí) na trase.