Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Časované vypnutí displeje ?

B!mb0 (20)|9.6.2007 17:23
Zdravim vas, mam takovy problem.
Snazil jsem se neco najit sam, ale vsechno co jsem nasel se muselo delat rucne. Tak se ptam, zda-li existuje neco prosteho jako ScreenOff , ale aby se display vypnul sam, dejme tomu treba po pul minute ? dost casto se mi stava ze na to zapomenu. Pokud nekdo mate s necim takovym zkusenosti, prosim , dejte mi o tom vedet. Predem dekuji :)
Bamban007 (71)|9.6.2007 17:37
Však podsvícení displeje se ti vypne přeci samo, po tak dlouhé době jakou máš nastavenou u podsvícení. Pokud chceš ale úplně vypnout display, a nechceš vypnout zařízení např. když posloucháš MP3, tak ať zbytečně nesvítí a nežere baterii, tak si to můžeš ve WMP nastavit na nějaké tlačítko, nebo v SPB Pocket+ je ikonka na vypnutí displeje(zařízení je stále zapnuté). Anebo vypnout celé zařízení :)) . Ale co se týče časování vypnutí tak to nevím.
Zdenek Malinsky (9781)|9.6.2007 17:39
To jde defaultně nastavit v každém (snad) PDA. Start-settings-system-backlight...
Carabei (611)|9.6.2007 18:47
vypnuti podsviceni podle me problem neni, ale spis vypnuti celyho displaye, aby nahodny tuknuti neco nespustilo atp. vim ze tohle umel resco audio recorder. Ale mozna ze to umi naka aplikace ktera by bezela na pozadi

edit: tak sem chvilku hledal a nasel jsem tot: MortSaver - v2.0 je to freeware, tady na ce4you je jen verze 1, ale tu 2 najdes treba na pocketpcfreeware.com
B!mb0 (20)|9.6.2007 22:10
O vypnuti podsviceni vim, o vypnuti dyspleje vim taky, ze se to da priradit treba ten ScreenOff na HW tlacitko, ale me jde o to aby se to delalo samo... tudiz po nejake dobe... kouknu na ten MortSaver co to je zac a uvidime. Zatim dekuju za navrhy ;)
EDIT : MortSaver 1.0 je to samy jako ScreenOff
Mortsaver 2.0 ted zkousim ale s mou anglictinou to bude na dlouho
EDIT2 : tak ta dvojka je to samy, akorat to ma nahled na stav baterie a hodiny...

Je to divny ze zdanlive tak jednoducha vec jako casovane vypnuti displeje, a nikdo to nevymyslel
Carabei (611)|10.6.2007 00:23
ale u ty dvojky by melo jit nastavit casovou prodlevu, po ktery se ten display vypne... to prozkousim a pokud to pujde, tak ti sem pak napisu jak na to;)


edit: tak sem to zkousel a bohuzel ... ale zkus kontaktovat resco, jsou to preci jen slovaci tak by tu mohla byt domluva a takova utilitka by se opravdu hodila, pro ne je to jen par radek kodu ktery stejne uz ma jejich audio recorder v sobe, akorat samostatnej applet bezici na pozadi

second edit: tak sem nasel utilitku ktera se jmenuje awady turn it off 2.0, ale nenasel jsem zadny trial, mozna ze za ty ctyri dolary to zas tak drahy neni
Saman_ce4you (1451)|10.6.2007 10:53
Vypnout displej programove je vellice jednoduchy (v C). Horsi je zjistit ten timeout. Protoze program bezici na pozadi prave resetuje systemovy citac, co odpocitava cas do sleepnuti PDA, aby se nevypnulo a on mohl makat dal.. Takze ten program musi mit vlastni idle time counter, to je ta narocnejsi cast. Jinak to je aplikace tak na hodinu, pokud clovek vi jak na to..