Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

C550 vs ACTIVESYNC - problem se synchronizaci

m.sachl (153)|7.6.2007 15:11
pratele, kolegove...
me nove zarizeni C550 neprovadi synchronizaci. pripojeni probehne v poradku, prochazet zarizeni lze bezproblemu (z toho usuzuji, ze firewall problem nema). v okamziku synchronizace se zobrazi Synchronizing, ikona pracuje, v pda take ikona pracuje ale synchronizace se nezacne ani nikdy neukonci...

Uz jsem zoufalej, nemate pro me nejake tipy?
Garret Raziel (10)|9.6.2007 10:31
Asi Vás nepotěším, ale mě se to dělo taky. Přesouvat soubory šlo akorát přes "tento počítač -> mobilní zařízení" a předevčírem se PDA dokonce přestalo připojovat. Nahlásí to chybu (jenom ve Woknech).
Garret Raziel (10)|9.6.2007 10:32
A to ještě nevím, jestli je to závada v PDA, nebo chyba v PC. Nepomohl ani Downgrade na Active sync 4.1. Asi půjdu do Hard resetu, ale bojím se, že PDA nepřipojím ani po něm a ještě příjdu o veškerá svá data, která už si nebudu moct zpět nainstalovat.
prtdlacka (179)|9.6.2007 11:13
Tak si nainstaluj nejaky program na zalohovani (pouzivam k plne spokojenosti Spb Backup) a proved zalohu na kartu.Kdyz se po HR nepripoji, tak to zas vratis zpet. Ovsem ja bych tam stejne pak nic nevracel, nejdrive zkus AS na jinem PC a pokud se to nechytne, tak to je nejspis na servis. Poukud mas moznost, tak zkus jeste synchronizaci pres BT. Me to pres kabel chvili neslo a pres BT jo.
m.sachl (153)|9.6.2007 13:13
takze z me strany je problem vyresen. poradne jsem udelal scan sitove komunikace a zda se ze ve windows mobile 5 synchronizace probiha skrz jakousi virtualni sit. takze problem byl nakonec ve firewalu - bylo potreba tuto subnet povolit - v mem pripade 169.254.2.2/255.255.255.0