Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

bluetooth u WM6

Mistrtwist (3)|7.6.2007 10:11
Ahoj vespolek ,před pár dny jsem se stalo novým majitelem M700.
Všiml jsem si ale celkem podivného chování BT. Když uložím změny v nastavení jako viditelný pro okolí(discoverable a otevřený stav BT), tak tyto změny fungují jen do té chvíle, kdy Bt nevypnu. při novém startu BT si na tohle nastavení nevzpomene. Pro doplnění se jedná o WM6 os 5.2.318, jestli to má na něco vliv. díky všem za příspěvky
DavidBarborka (139)|7.6.2007 15:11
Ber to takhle. U motorol se většinou zapíná viditelnost BT jen na 1 minutu. Je to vzájmu ochrany údajů. Přes BT se ti můžou někteří "jiní" lidé nabourat do telefonu a kdo by stál o to, aby někdo měl moje tel. čísla, četl si moje zprávy nebo mi poslal vir.
Mistrtwist (3)|7.6.2007 17:45
Tak ani ta viditelnost není pro HF viditelná(Pioneer Deh55BT) Zkoušel jsem si s tím hrát asi půl hodiny a nic. pokud HF neuvidí telefon v dosahu, nespojí se s ním. :o(
Na E-tenu jsem nastavoval všechno možné a nic. registrovat pokaždé E-ten do pioneera je hloupost. neexistuje nějaká utilitka na opravdové zviditelnění BT u m700?
orso_ce4you (65)|8.6.2007 09:04
No, a je to vubec potreba, aby ta M700 byla stale "viditelna"? Mam za to, ze kdyz se to jednou sparuje, muze byt pak telefon "neviditelny"...
Prusvit_ce4you (24)|8.6.2007 13:16
Dobry den, mam stejnou kombinaci (preditm Vario). Zaregistrovat E-tena do Pioneera lze jen z E-Tena rucne (viz navod k Pioneeru). Potom v radiu zustane na prislusne pozici registrace a i kdyz pri pristim zapnuti radia (a pochopitelbe BT v E-tenu) modra led neindikuje, ze spojeni bylo navazano, obvykle se pri prichozim nebo odchozim automaticky aktivuje. Bohuzel ne vzdy, tak to resim pri nastupu do auta tak, ze prepnu pri zapnuti radia z FM na telefon, podrzim funkcni tlacitko (func) az seobjevi zaregistrovany nazev E-tena, pak ovladacim koleckem vlevo 2x (connect phone) a nahoru. Rozblika se connecting a obvykle se pak vse chytne (connected). Nekdy ne napoprve, koleckem nahoru zopakuji. Neni to ideal, ale neni potreba opakovat registraci pokazde.
Mistrtwist (3)|8.6.2007 13:22
přesně takhle jsem to udělal včera. z deseti pokusů bylo úspěšných 5. zkoušel jsem různé kombinace nastavení BT u E-tena. Snad to bude fungovat alespoň takhle... Ale je to celkem nepohodlné. pokud je to však jediná možnost, tak aspoň že tak...