Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC TyTN - sluchátka

kober (22)|6.6.2007 22:27
Dobrý den, pretrhl jsem si kabel u mych sluchatek (standartni v krabic dodane si HTC TyTN) a tak si chcu koupit nejake nove.Rad bych se zeptal jestli jste nekdo kupoval sluchatka pro HTC, jestli ano, kde a jestli byly lepsi nez ty puvodni :)

Dekuji
Martin Ráž Hoch (1832)|6.6.2007 22:35
Zdravím, jestli Ti jde o kvalitu zvuku při poslechu v pohybu, jako je MHD, procházky atp., tak velmi dobré zkušenosti mám se sluchátky Sennheiser CX 300 (když jsem je slyšel prvně, mále mi spadla čelist:) ), navíc jsou velmi elegantní - žádná zrůdnost - aneb malá, ale sakra šikovná. Izolace od okolí je také super!!!

Pro TyTN stačí dokoupit redukci z miniUSB na jack 3.5"

cujos (36)|7.6.2007 00:18
Ja jsem kupoval, protoze jsem originalni ztratil........objednal jsem si je od gsmobilu, stali neco kolem 600, teda nejsem si jisty a nemam fakturu u sebe, ale bylo docela dost :no:
Azzie_ce4you (35)|3.7.2007 06:24
Také se mi nějak pochroumalo jedno sluchátko. A radši bych si koupil nějaké nové lepší, než si nechával opravit ty původní TyTynní.
[/URL]To MRH :
Můžu se zeptat, co máš za redukci ? Ty sluchátka vypadaj dobře. Asi si je pořídim. Ale rád bych pořídil nějakou slušnou redukci se zabudovaným mikrofonem. Nechci přijít o ten komfort telefonování hands-free.
Já zatim našel pouze tuto zajímavou redukci : mini USB -Jack

2 ) Ovšem také je tu zajímavá varianta použití bueTooth . Jenže s tím nemám zatím zkušenosti. Ale našel jsem třeba zde jedny zajímavý sluchátka.

Martin Ráž Hoch (1832)|3.7.2007 08:56
No, já jsem popravdě objednával více věcí na www.boxwave.com (fólie a tak), takže mám redukci od tohoto dodavatele a spokojený jsem, jen co je pravda:). Jen si nejsem jist, zdali má redukce i mikrofon, protože mě šlo jen o kvalitní poslech, nikoliv přímo o telefonování (na to mám BT HF).
matejcz (69)|3.7.2007 09:29
To já jsem ani původní sluchátka nevybaloval...
Nedávno jsem si koupil redukci k TyTNovi na 3,5 jack od sunnysoftu a jako sluchátka používám osvědčená koss porta pro,ale na poslech hudby TyTN nepoužívám,pouze když někam jedu,tak nějaký film
libor_m (1026)|3.7.2007 09:54
[QUOTE="Azzie"]... rád bych pořídil nějakou slušnou redukci se zabudovaným mikrofonem. Nechci přijít o ten komfort telefonování hands-free.[/QUOTE]
Mám tuto ze Sunnysoftu (v AH Mobile ji ještě neměli, teď je to naopak :D )
Carabei (611)|3.7.2007 10:42
pokud se nepletu tak primo HTC ma v prislusenstvi redukci ktera ma v sobe zaroven mikrofon a ovladani na prehravac, bohuzel cenove se pod tisicovku nedostanem,zde
Dodoone (22)|3.7.2007 11:43
ja som to poriesil tim ze som s dodavanych sluchatiek s mic ,, odcvakol konce teda sluchataka a napajkoval som tam KOSS ,, goood a vizera to ako original tim ze vecina znackovych sluchatok sa da rozobrat a napajkovat priamo na kontakti v sluchatku
libor_m (1026)|3.7.2007 11:50
Ten HTC Touch W100 Wired Remote Control (White) vypadá opravdu luxusně. Ten bohužel přišel až s HTC Touch. Kdyby ho měli dřív, asi bych do něj šel ...
matejcz (69)|3.7.2007 14:03
2Dodoone:Mohl bys prosím hodit foto?Díky
Carabei (611)|3.7.2007 21:16
libor_m: troufam si tvrdit opak, uz je na trhu nakou chvilku, pouze shoda jmen(touch) a pokud se nepletu, tak je ho mozne vyuzit se vsema HTC co maji extUSB
libor_m (1026)|3.7.2007 22:40
To jsem tušil, že je to univerzál extUSB - i když ten, co mám já (viz můj příspěvek dříve) nefachá s manželčiným Artemisem - jde z toho pouze mono. Tzn. že má jinak piny k extUSB ...

Jinak jsem si ho nikdy nevšiml, proto jsem si myslel, že je to novinka, kterou udělali společně s HTC Touch (on i ten "sleek" design) ...
Anunnaki (27)|7.1.2008 10:05
Nevite nekdo kde lze zakoupit nektery z techto vyrobku ?

HTC E100 wired remote control (black) (product number 150195)
http://www.expansys.com/htc/p_htc_item.aspx?i=150195


HTC W100 wired remote control (black) (product number 148542)
http://www.expansys.com/htc/p_htc_item.aspx?i=148542


HTC W100 wired remote control (white) (product number 148543)
http://www.expansys.com/htc/p_htc_item.aspx?i=148543


Ja mezi E100 a W100 nevidim zadny rozdil, pokud nekdo ma informaci, v cem jsou tyto modely navzajem odlisne, budu vdecnej :)

Jinak (nekdo tady vyse resil nekompatibilitu extUSB), tak extUSB je presne definovany standard od HTC, takze veskere certifikovane vyrobky s logem extUSB musi byt vzajemne kompatibilni (napriklad nesmi byt prohozen levy a pravy kanal a podobne), pokud zakoupite nejakou redukci/kabel s logem extUSB a chodi "spatne/jinak" tak je ho potreba reklamovat.

Jo a take se nekdo tady ptal, jak je to s miniUSB a extUSB, tak extUSB je spetne kompatibilni s miniUSB, jinak receno do extUSB konektoru pripojite jakykoly standardni miniUSB konektor.

(extUSB to 3,5mm stereo jack cable/adapter)
Carabei (611)|7.1.2008 15:02
mno a co zmenit na expansysu vpravo nahore zemi na "Ceske Republiky"?

sice uz je to trochu ex post, ale nefunkcnost redukce na artemisu muze byt zpusobena podle me cimkoliv, obcas se mi u looxe stava ze nejaky soft co saha na systemovou hlasitost ji docela snizi a nasledne zvysi, ale najednou nefunguje jedno sluchatko, staci rucne zmenit hlasitost a vse je jak ma byt. dalsim moznym duvodem muze byt chyba na nekterem z konektoru, mozna artemis mozna redukce


EDIT: rozdil bude asi jen v tom ze E je novejsi a je na expansysu psano ze muze vyzadovat nejaky driver, ale je tam primo odkaz na ten driver, precejen rozdil 4 euro nekde musi byt
Anunnaki (27)|7.1.2008 15:07
[QUOTE="Carabei"]mno a co zmenit na expansysu vpravo nahore zemi na "Ceske Republiky"?[/QUOTE]

To jsem take zkousel, ale bohuzel to je mozne zakoupit jen v UK za EURa. Treba pokud by se nas naslo vice, tak by sme to tam objednali spolecne a usetrili na postovnem.
Carabei (611)|7.1.2008 15:09
tak v tom pripade mi nejde do hlavy "If you order this product before 4pm today, CZ customers can expect shipment in 5 working days."