Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Simple OS - netradicni user interface pro PDA

Martynez (206)|6.6.2007 00:14
http://simpleos.iroot.ca/
gulii (140)|6.6.2007 10:24
tak jsem to vyzkoušel je to celkem pěkné :) hlavně mě překvapila rychlost systému... při bootu (spíše poloinstalaci) to sice hlásilo, že skin je jen pro VGA (tam si myslim, že to bude vypadat moc hezky) ale nakonec to běželo hodně dobře :)
urys (402)|6.6.2007 11:07
imho to linux neni, ale jakasi nadstavba os, treba bych to prirovnal k LiteStepu, ktery nahrazuje Explorera ve Windows (neboli Desktop interface)


PS: mozna by bylo vhodne prejmenovat topic na Simple OS pro PPC
milos797 (259)|6.6.2007 15:03
Na VGA to vyzera fajn, len je to velmi nedokoncene. Chyba tomu veeeela veci aby sa to aspon priblizilo danym OS. Povedal by som ze su to naozaj len skins jednotlivych os
CommanderZ (1798)|6.6.2007 15:28
Tutove je to linux :))

[QUOTE]Simple OS developed with .Net Compact Framework 3.5, for Windows Mobile PocketPC devices.[/QUOTE]
milos797 (259)|6.6.2007 15:55
Apropo, ako to odinstalujem? v pridanych programoch to nie je, a inu moznost ako vymazat to nevidim. Avsak ked sa to samo o sebe instalovalo, nejak sa to musi aj odinstalovat ne?
gulii (140)|6.6.2007 16:13
no já jsem tápnul na ikonu koše a applikace se zavřela sama ;) nevim, jak jsi to instaloval, ale já jsem pouze nakopíroval do telefonu a poté jsem spusti exe... :) takže žádný instalování ;)
mistm (477)|6.6.2007 16:32
tohle je fakt zabavnej topic :DDD

Nazev Linux na PDA a screenshot, kde sou MS hodiny s barvama windows :D

Ach jo :)


Btw linux na pda neni novinkou ... naopak ... linux jsem honil uz na Ipaq 3870
Zax_ce4you (222)|6.6.2007 16:52
Na mem N520 je to plne problemu:
Pruzkumnik ma spatne barvy, polovina tlacitek v nem nefunguje
Dloooooouho se mi nacitaji obsahy slozek
Po zavreni a opetovnem otevreni pruzkumnika mi to spadne
Po tapnuti na kos mi to spadne
Kdyz otevru "run" v nabidce start, otevre se mi neskutecne velke okno, se kterym nejde nijak manipulovat
Kolikrat se mi cely "system" ani nenacte...
Pretahovani oken a ikon zanechava stopy
Nejde mi prejmenovat nazvy ikon
a mnoho dalsiho...
milos797 (259)|7.6.2007 08:41
[QUOTE="gulii"]no já jsem tápnul na ikonu koše a applikace se zavřela sama ;) nevim, jak jsi to instaloval, ale já jsem pouze nakopíroval do telefonu a poté jsem spusti exe... :) takže žádný instalování ;) [/QUOTE]

No ked si prvy krat tapnul na exe subor tak prebehla instalacia. potom si tapnul este raz a az vtedy sa to spustilo. Nebola to klasicka instalacia z CAB-u ale predsalen sa nieco instalovalo a cesta spat jedine cez vymazanie. no na druhej strane do programov to hodilo male utilitky - shut down ako na win xp...
gulii (140)|7.6.2007 10:06
no jestli myslíš takovou tu modrou instalaci, co je na videjku, tak tu jsem neměl :D měl jsem jen ten "boot" s tou kočkou :) a žádne ikony v programech mi nezůstaly, tak fakt nevim... :?
milos797 (259)|7.6.2007 15:41
jj, presne tu modru s tou kockou - aj ked si myslim ze to bola skor macka :D kocky vyzeraju inak :yes:
Takze ty asi nejakym sposobom si instalaciu preskocil. no nic, snad pomoze niekto iny