Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Interwrite 9.1 a externí klávesnice Think Outside Sierra Bluetooth - potíže se Shift

marsal1 (13)|5.6.2007 22:57
Tak jsem dnes poslal Sunnysoftu mail níže. Pokud by zde na fóru někdo odjinud věděl, jak na to, budu rád za každou pomoc, ev. pokud je tak nápad i na konkurenční řešení apod.
-----------------

Dobrý den,

prosím o pomoc.

Máme MDA Compact (HTC Magician), Win 2003SE, Interwrite 9.1:

Pořídil jsem si dle mého soudu vynikající klávesnici Think Outside Sierra (nyní se přejmenovali na iGO: http://www.igo.com/product.asp?sku=3104369).

Po instalaci jejich poslední verze driveru (Stwy452PPC_US.exe) a instalaci malé lokalizace Sunnysoft 9.1 se projevují následující obtíže: při stisku klávesy Shift a snahy napsat číslo v horní řadě se napíše písmenko s diakritikou. Podobně nelze např. zadat zvlášť háček (po stisku klávesy s háčkem a snahy napsat např. velké Ť po stisku klávesnice probleskne zpět na malá písmena, t.j. po stisku výsledkem je malé t). Pro psaní českých textů je tak klávesnice použitelná jen velmi obtížně.

Prosím o řešení, pokud klávesnici pro případné ladění nemáte, jsem ochoten Vám ji popřípadě např. na týden i zapůjčit...

S díkem a pozdravem.
marsal1 (13)|9.6.2007 03:37
Sunnysoft mlčí, ale myslím, že díky tomuto se najde i jiná cesta.
Zatím tam není ten správný layout, ale bude třeba tedy přiložit ruku k dílu.
No pokud by někdo layout měl, sem s ním...
marsal1 (13)|9.6.2007 15:26
Tak taková samodiskuze, žejo... nicméně se mi zadařilo s externí klávesnicí a češtinou is WM6... Přesouvám ale do Artemis fóra, tady bych rád spíše slyšel někoho od Sunnysoftu... Sunnysoft původní čeština z extrom na WM6 mi btw nefungovala, ale staré dobré Resco ano.