Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: zápis na sd kartu

Nováček
    Registrace
    Jun 2007

prosim o pomoc.nainstaloval jsem wm5torage na wm5 dell axim x51,připojí se,je vidět,můžu číst kopírovat z dell do pc.z pc nelze kopírovat do na dell.vypadá jako zamčená sd(karta je odemčená)asi něco v wm5 nebo wm5torage.dík
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2006

podivej se na stranky wm5torage, u nekterych zarizeni neni kompatibilita uplne 100%

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Chtěl bych se zeptat, jestli jste někdo už na něco podobného nenarazili. Na HTC P3300 Artemis mám WM5Storage a funguje super.Tedy fungoval cca 4 měsíce. Do Artemise jsem nic nověho neinstaloval, ale najednou mi rychlost spadla z cca 300kB/s na 30. Dělá to na různých počítačích. Zkoušel jsem to na několika stolních PC a všude je to stejné. Takže asi bude ten problém na straně PDA. Nevíte někdo čím by to mohko být?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2006

ja bych asi doporucil zazalohovat a zkusit HR, pak uvidis, jestli je to ze strany pda

Podobná témata

1. Mio P550 zápis s PC
    Od kmotr_ce4you v sekci Mio
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 03-12-2006, 07:50
  2. CeRunAppAtTime + probuzeni zarizeni + zapis na kartu
    Od Buthrakaur v sekci Programování
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 01-03-2006, 14:39
  3. Zobrazení a zápis do EXT-ROM u zařízeních MDA2/DATAPHONE2
    Od Jiří Pospíšil_ce4you v sekci Zbývající PPC