Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Jake PAMETOVE KARTY a jake jsou ZKUSENOSTI???

Nováček
    Registrace
    Feb 2004

teda, jednou mi strejcek pujcil svy, uz snad historicky, PDA a me nenapadlo nic lepsiho nez mu pomoci pomoci kamaradovi SD karty o velikosti 128MB, ktera byla puvodne urcena do digitalniho fotoaparatu od HP. K prekvapeni vsech fungovala bez problemu a normalne spolupracovala s PDA.
    Ted uz jsi vybiram kartu pro sve budouci XDA II a zaujala me jedna na strankach GSM Mobil GROUP URL. Nechce se mi verit ze bych mohl do XDA narvat neco s kapacitou pres 2,2GB urcene pro digifotacky a ono by to fungovalo
    Zajimalo by me jake vy mate zkusenosti s "pametovimi kartami" a jakou by jste mi doporucili, jakou povazujete za osvecenou a kvalitni hledam ted aminimalne 512MB

Dikec Pecik
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Feb 2004

Citace Původně odesláno od Pecik
    teda, jednou mi strejcek pujcil svy, uz snad historicky, PDA a me nenapadlo nic lepsiho nez mu pomoci pomoci kamaradovi SD karty o velikosti 128MB, ktera byla puvodne urcena do digitalniho fotoaparatu od HP. K prekvapeni vsech fungovala bez problemu a normalne spolupracovala s PDA.
    Ted uz jsi vybiram kartu pro sve budouci XDA II a zaujala me jedna na strankach GSM Mobil GROUP URL. Nechce se mi verit ze bych mohl do XDA narvat neco s kapacitou pres 2,2GB urcene pro digifotacky a ono by to fungovalo
    Zajimalo by me jake vy mate zkusenosti s "pametovimi kartami" a jakou by jste mi doporucili, jakou povazujete za osvecenou a kvalitni hledam ted aminimalne 512MB

Dikec Pecik
    co ja vim, tak 512 je to nejvetsi co se u nas da sehnat. A jinak max 1024. Asi jsi koukal na CF karty.

Mam pulroku kingmax 128 velice intenzivni pouzivani plna spokojenost.

Mmd dnes jsem koukal na ebay ceny nekterych karet v prepoctu
    32mb sd [150,-]
    128mb sd [450,-]
    256mb sd [cca 1000,-]
    512 mb se daj sehnat min za 150$

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2004

Je libo 3 GB CF kartu?: http://www.foto4u.cz/index.php?f2=12&s=859404731075
    By me zajimalo jak to chodi...

Nováček
    Registrace
    Feb 2004

Mám SD 512 MB půl roku a nikdy sem neměl žádný problém......:yes:

Podobná témata

1. Jake mapy jsou v TT One XL?
    Od vikino v sekci TomTom
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 17-07-2007, 09:20
  2. Jake jsou Vase nejoblibenejsi programy v PDA?
    Od sejvi_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 16-06-2007, 19:54
  3. jaké jsou office suites?
    Od rADo2 v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 17-10-2006, 01:38