Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

P3300 Artemis nelze zapnout Bluetooth Explorer

Šamánek_oldd (3)|5.6.2007 10:26
Prosím o pomoc s následujícím problémem, který je společný pro více zařízení, není to tedy záležitost jen mého kousku. Na P3300 mi v Programech nelze zapnout BT Explorer, po tapnutí by se měl spustit klasický Explorer se zvoleným Zařízením Bluetooth a měly by se v okolí hledat dostupná zařízení, bohužel se nespustí - obrazovka zůstává v nabídce Programy. Pokud v Nastavení BT na záložce FTP zaškrtnu BT Explorer, přejdu na záložku jinou (třeba COM port) a vrátím se zpět na FTP, volba je opět neaktivní... Testováním na jiných Artemisech s různými instalacemi jsem zjistil, že tento problém pravděpodobně způsobují některé aplikace SPB. Např. na své Today obrazovce mám mimo jiné Pocket Plus, pokud vypnu jeho zobrazování (stačí v jeho Možnostech), nebo případně nechám pomocí něho nabootovat systém v Bezpečném režimu, vše funguje ok. Zkusil jsem ho tedy úplně odinstalovat, vše opět funguje, nicméně poté jsem si na Today umístil SPB Diary a BT Exp. opět fungovat přestal, na jiném Artemisu toto způsoboval SPB Time, pomohlo jeho odinstalování, spuštěný SPB Suit však ničemu nevadí (běží na mém i dalších Artemisech). Problém tedy dávám do souvislosti s na Today obrazovce zobrazenou SPB aplikací (jen některou) a ptám se tedy, jestli někdo nemáte tušení, který běžící proces by tento problém mohl způsobovat, prohledal jsem již co se dalo ale info žádné...
vario (441)|5.6.2007 15:03
potvrzuji tebou popisované chování, jen s tím rozdílem, že nemám nic od Spb.... 100 % ale vím, že po testování na čisté instalaci po HR BT průzkumník šel
vario (441)|5.6.2007 15:10
pokračuji... na today používám TodayAgendu.. až když jsem ji vypnul, šel BT spustit, kupodivu jde ale spustit i po jejím povolení na homescreenu
Šamánek_oldd (3)|5.6.2007 15:58
Ano i zmiňovaný SPB Pocket Plus (PP) funguje po ukončení a novém spuštění, ale jen do nového restartu zařízení... Jinak zkusil jsem PP nahradit SPB Shellem a vše se chová dost nelogicky. Situace: na Today běží Shell, v něm je integrován PP (může být i přímo na Today) - BT Ex. nejde, ze Shellu / Today odstraním spouštění PP, BT Ex. funguje, odinstaluji PP a po následném restartu BT Ex. opět nefunguje. Začínám se klonit k názoru, že půjde spíš o nějaký bug v Artemisu...