Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA Pro - samovolné vypínání

Alena Svobodová (9)|4.6.2007 18:38
Ahoj,

chtěla bych se touto cestu informovat, jestli a kde je možné uplatnit reklamaci na přístroj T-Mobile MDA-Pro, který byl zakoupený v Rakousku.
Volala jsem si na informační linku T-Mobilu a byl mi doporučen GSMobile servis, ale nemám s nimi moc dobré zkušenosti. Zkoušela jsem se dotazovat na značkových prodejnách T-Mobilu - všechny odkazovaly na výše uvedený servis. V případě nemožnosti reklamace jsem ochotná si opravu zafinancovat - jen když bude MDA v provozu.
V současné době mám problémy se samovolným "padáním" - vypínáním přístroje, pokud zrovna není připojený na nabíječce. Po zapnutí vydrží pracovat (bez nabíječky) jen určitou dobu a pak se vypne a není možné ho znovu spustit, dokud není opět připojený k nabíječce. Když ho ale nechám nějakou dobu vypnutý, opět je možné ho uvést do provozu, ale znovu jen na krátkou chvíli a pak se opět vypíná. Uvažovala jsem o koupi nové baterie, ale nejsem si jistá, jestli je problém v ní, protože mám přístroj v provozu necelý rok.
Když problém vznikl, měla jsem v přístroji i-mate AKU 3.2 ROM a spoustu prográmků. Nejdříve jsem zkusila hard reset - problém přetrvává. Pak jsem do mobilu přehodila původní - německou AKU 2.0 T-Mobile - problém přetrvává.
Moc bych potřebovala poradit, jak přístroj co nejdříve zprovoznit, protože když si člověk zvykne na práci s MDA, těžko se vrací ke starému přístroji.
Děkuji za jakoukoliv radu a doporučení.
:?:
null (0)|4.6.2007 19:33
no ja ti doporucuji zakoupit novou baterii videl bych to na ni myslim si ze 1 rok na baterku v Unim je dost dlouha doba kor pokud uniho pozivas kazdy den
JanHavlicek (635)|5.6.2007 08:58
Přesně tak, i já mám v poslední době s baterií a to ještě není UNI rok starý a nepoužívám ho nějak brutálně. Doporučuji nákup nové baterie