Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

N300 - baterie 2600mAh

icecat (156)|3.6.2007 23:42
Mate nekdo zkusenosti s touhle extra baterii? Jak dlouho vam na ni pda slape? Je to o hodne vyraznejsi, nez s tou nativni dvanactistovkou?
sh0tek_ce4you (163)|5.6.2007 14:54
Ja ji koupil (btw. za 1.4tis.) k GPS-ce s vydrzi 15 hod. - zatim se mi nepodarilo ji vymlatit na jeden zatah, ale dle BatteryAnalyzeru od A.Tomova mi to ukazovalo na vydrz neco mezi 7 a 8 hodinama
icecat (156)|5.6.2007 15:12
[QUOTE="sh0tek"]Ja ji koupil (btw. za 1.4tis.) k GPS-ce s vydrzi 15 hod. - zatim se mi nepodarilo ji vymlatit na jeden zatah, ale dle BatteryAnalyzeru od A.Tomova mi to ukazovalo na vydrz neco mezi 7 a 8 hodinama[/QUOTE]

Super, takze bez zapnutyho BT a na nejnizsi podsviceni by se to fakt mozna mohlo priblizit jednomu dni. Na PDA hodne slusna vydrz:)
Spiider (56)|5.6.2007 16:01
Ja ju mam ... tiez este som ju vlasne este nikdy celkom nevybil...
Nemozem ju pouzivat stale, lebo sa mi nedari vlozit PDA do kilisky s 2600-kou baterkou... ked to tam dajak narvem (samozrejem bez toho plastoveho, priesvitneho krytu, tak mi to aj tak pri malom otrase stola padne a PDA sa odpoji .. cize PDA je nepouzitelne ked je v koliske ...

icecat (156)|5.6.2007 16:29
[QUOTE="Spiider"]Ja ju mam ... tiez este som ju vlasne este nikdy celkom nevybil...
Nemozem ju pouzivat stale, lebo sa mi nedari vlozit PDA do kilisky s 2600-kou baterkou... ked to tam dajak narvem (samozrejem bez toho plastoveho, priesvitneho krytu, tak mi to aj tak pri malom otrase stola padne a PDA sa odpoji .. cize PDA je nepouzitelne ked je v koliske ...[/QUOTE]

Ty jo, dik za fotky, to je takhle tlusta krava, jo?:( To ji docela omezuje pro pouziti napr. v obalu:( No ale na dlouhy cesty vlakem nebo tak... se to treba vyuzije. Skoda, no, ze neni stejne velka jako ta mensi.

EDIT (CommanderZ): Davej si bacha na ukoncovaci tagy QUOTE, delas nam tady bordel ve strance ;)
Spiider (56)|6.6.2007 16:09
... ked sa mam priznat .. ani ja som nevedel ze to bude inej velkosti ako ta originalna i ked mi to neslo do hlavy ze ma viac nez dvojnasobnu velkost a bola by taka ista velka (dodava sa k nej ten vypukly kryt). Do toho "vacku" co je pri n300 sa to vojde aj s tou velkou baterkou. Pda sa mi aj lepsie drzi s tou väcsou baterkou ... je potom take ... hmm ... masivnejsie.

Este nejake foto co som nasiel ...


sh0tek_ce4you (163)|7.6.2007 17:27
[QUOTE="Spiider"]... ked to tam dajak narvem (samozrejem bez toho plastoveho, priesvitneho krytu, tak mi to aj tak pri malom otrase stola padne a PDA sa odpoji .. [/QUOTE]
Kup si za par supu :) konektor ktery je pro n35-ku (n310?!?) a ten jde nasadit na ten cuplik od nabijecky co se strka do kolebky - sice ji budes mit nalezato na stole, ale to mas po otresu stejne :D

nebo si kup modelinu a vyformuj si podperu na miru ;)