Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Acer n321 a n320

icecat (156)|3.6.2007 23:31
Videli jste, co se to objevilo? Co to je? To maji nejaky novy divny znaceni? Prece se nejedna o novy typ, ne? Co to je za divny paskvily?
schimi (65)|4.6.2007 12:19
Teď jsem na to také koukal, většinou k tomu dávají BT GPS Holux, na některých webech se n321 od n311 liší nepřítomností wi-fi, naopak n320 má oproti n310 128MB paměti pro aplikace.

Ale informace se dost různí, i jsem někde četl, že jde o pouhou změnu značení právě kvůli tomu, že se prodává v sadě s GPS, držákem, nabíječkou do auta....
icecat (156)|4.6.2007 13:33
[QUOTE="schimi"]Teď jsem na to také koukal, většinou k tomu dávají BT GPS Holux, na některých webech se n321 od n311 liší nepřítomností wi-fi, naopak n320 má oproti n310 128MB paměti pro aplikace.

Ale informace se dost různí, i jsem někde četl, že jde o pouhou změnu značení právě kvůli tomu, že se prodává v sadě s GPS, držákem, nabíječkou do auta....[/QUOTE]

Jj, taky jsem na to uz koukal, ze se to lisi fakt jen v detailech. Bylo by zajimavy, kdyby to prodavali jen samostatne, ta n321 by me docela zajimala, i kdyz je mozny, ze by ji nasadili cenu vyssi nez ma samotna n311:(