Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jak smazat programy co jsou uz nainstalovane v ROM?

Nikishek (47)|3.6.2007 20:29
prosim zna na to nekdo nejaky program?

A jeste jedna otazka prosim ktera se tyka jen okrajove tohoo topicu:
jak pridam/odeberu ikonku (program) z takove te male listicce na Dnes dole tam jak je Wireless manager
urys (402)|4.6.2007 08:51
Odinstalovat z rom? - obávám se, že to nebude tak jednoduché, musel bys "uvařit" novou ROM a odebrat z ní to, co ti vadí, ale asi to moc jednoduché nebude, ale možná někdo znalejší a zkušenější ví o jiném fíglu.

Přidáš například pomocí Tray launch (už nevím, kde jsem to stáhnul, tak to připojím jako soubor) a odebereš nějakým tweakem (případně pohrabaním v registrech) - pokud to daná aplikace podporuje a nemá to natvrdo v kódu.

PhSnake (872)|4.6.2007 16:08
presne ako pise urys, z rom odstranis nieco iba ak si "upeces" vlastnuu ROM, ale nevidim dovod preco ak si inac s ROM spokojny. vymaz lnk zo start menu, pripadne zo startupu, ak to nacitava nejake dll zisti si ktore. Iny problem je sw kt. sa instaluje z extromky (tam staci urobit softrst do cca 3sec. od spustenia)
Nikishek (47)|4.6.2007 17:47
diky diky, a to druhou otazku prosim vas, nevite jak ty ikony odstranit? kam se hazou zastupci?
Zdenek Malinsky (9781)|4.6.2007 19:02
Vždyť ti to tam urys píše v druhém odstavci. Jinak možná by nezaškodilo, kdybys napsal, co máš za PDA a co přesně ti tam vadí a co chceš odstranit.
Nikishek (47)|4.6.2007 19:05
aha huh nevedel jsem ze se to vztahuje k tomu, mam MDA Vario, jinak co mi vadi jsem uz psal , dela to taky XCPU Scalar, ze pak jsou tam na Dnes ikonky na reset atd...
Nikishek (47)|6.6.2007 09:12
Mysel jsem taky konkretne jak smazat treba to otaceni displeye na WM6 nebo Wireless manager... v registrech to nebylo nejak presne uvedeny...