Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HP rx4240 - vaše zkušenosti

DejvidCV_ce4you (0)|3.6.2007 19:58
Poslední dobou slezla cena tohoto pda pod 6tis., tak nad ním stále víc uvažuji... Používal bych ho hlavně na gps navigaci (s modulem nokia ld-3w), word, excel, internet,skype,audio+video a možná nějaká ta hra, ale jelikož nemá moc ovládacích prvků, tak na tom asi moc her nepůjde...
Chci se vás optat na vaše zkušenosti, bude to moje první pda, tak nemůžu srovnat s jinými, ale co se týče výbavy, tak splňuje vše podstatné co očekávám (má solidní procesor,wifi,bluetooth,3,5mm vstup a je malý...
Jen váhám nad rozlišením 320x240... Dá se na to koukat? A co surfování po netu, asi moc přehledné to není, co?
A co výdrž baterie? Náhodu ho někdo z vás nepoužíváte na geocaching, co?
Zkrátka kdo ho máte, tak prosím napište ja jste spokojení...
Díky moc.
xmike_ce4you (183)|4.6.2007 14:24
Audio-video úplne v pohode. Výdrž ešte neviem. Na net je to tiež v pohode, normálne sa dá na to pozerať (ináč by asi ani TyTN ľudia nekupovali). Ja na tom čítam hlavne ebooky. Hrať hry sa zahráš asi len tie, kde stačí stylus na ovládanie.
Martin_d_ce4you (7)|7.6.2007 09:56
rx 4240 mam asi mesic. Co se tyce pouzivani, jediny problem, na ktery jsme narazil, je neschopnost pripojit se na wifi router fy SMC pri zapnutem WPA+PSK overovani (Acer c530, ktery jsem mel pred tim - ovsem pouze mesic, nez definitivne umrel, se pripojoval bez potizi). Ten displej neni extra velky - nicmene jsme chtel male PDA. V recenzich se da vycist, ze filmy na rx 4240 bezi bez potizi - to ale urcite neplati pro mpeg4 filmy. Ty se musi upravit - pak bezi OK. Na cteni e-knih displej uplne staci. Co se tyce navigace, testoval jsme navigaci iGo s externim modulem, vse slape bez potizi.
xmike_ce4you (183)|7.6.2007 14:31
Ten problém s WPA bol len na SMC? Inde ti to teda išlo. Mne to na AP micronet šlape v pohode.
Martin_d_ce4you (7)|11.6.2007 10:08
Na jinym AP jsme to nemel moznost otestovat... Takze je skutecne mozny, ze si proste tyto dva kusy hardwaru nerozumi :-)