Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

A35 - problem s nabijenim

svobod3 (142)|3.6.2007 18:52
Zdravim, po delsi dobe jsme chtel zapnout svou n35, ale samozrejme uz byla vybita. Nicmene i po cca 3 hodinach v nabijecce porad ukazatel nabijeni hlasi Charging a stav je 0 procent. Po odpojeni kabelu PDA okamzite umre. Ze by blba baterka?
ms_ce4you (364)|4.6.2007 19:29
[QUOTE="jirka.s"]Zdravim, po delsi dobe jsme chtel zapnout svou n35, ale samozrejme uz byla vybita. Nicmene i po cca 3 hodinach v nabijecce porad ukazatel nabijeni hlasi Charging a stav je 0 procent. Po odpojeni kabelu PDA okamzite umre. Ze by blba baterka?[/QUOTE]

a blika ti ledka ? Nekdy muze byt blby kontakt - opatrne zahybat konektorem, az zacne nabijet.
svobod3 (142)|4.6.2007 21:32
prave ze neblika .... matne si pamatuju, ze se mi kdysi stalo neco podobneho, co rikas - po pripojeni sitoveho kabelu se PDA nabijet nezacalo, ledka neblikala .... po vytazeni a znovuzasunuti uz bylo vse ok ... ted jsme to ale taky nekolikrat zkousel a nic, ledka porad neblika, pda v nabijecce uz cca den a porad 0 procent .... nicmene kdyby byl blbej konektor, tak by se prece PDA ani nenapajelo a nenabehlo, ne?
freeman_ce4you (428)|6.6.2007 21:19
Može to byt porucha na zakladnej doske mzslim mne sa to tiež stalo na n30 odišlo to čo riadi nabijanie pomohol iba servis dali mi nove pda.
Dandak_ce4you (101)|25.7.2007 14:00
Dělá mi to to samé. Stav baterie je 1% a nic nebliká.
Mohu poprosit bližší popis, čím to bylo a kontakt na nějaký servis?
ms_ce4you (364)|25.7.2007 14:24
Co takhle zkusit HR ? Asi dvakrat se mi stalo, ze najednou byl stav nabiteho PDA - baterie 0% , ale PDA normalne fungovalo a nenabijelo. Mam pocit, ze pomohl az druhy HR.

Jinak to nemaji moc dobre resene. Kdyz se baterie ohreje nad urcitou mez, prestane se nabijet, ale energie se bere presto z baterie a nikoliv z konektoru, takze se PDA vybije. Dokud baterka nezchladne, nezacne nabijet. Na jihu casty problem v aute bez klimatizace - ohrev od dobijeni pri spustene navigaci, okolni teplotou a slunickem.

Pomuze polozit PDA na mrazici vlozku z autolednicky a tim to ochladit. Pak zacne nabijet.
Dandak_ce4you (101)|25.7.2007 14:42
Jak tedy na HR na n30 ?
Ledka (modrá) se rozsvítí pouze na moment mezi zasunutím konektoru do přístroje a rozsvícením obrazovka. Kroucením všelikým následně se mi už LEDku nepodaří rozblikat.
A ještě dotázek - (sám mám skoro dva roky MDA VARIO, tam nejsem snad až taková lamka, ale toto PDA mám půjčené a chtěl bych ho rozchodit do auta na TomToma) - Windows 2003 je konečná? Pětky nebo šestky se do toho nacpat nedají?
ms_ce4you (364)|25.7.2007 14:53
no, pred HR nejdriv zazalohovat - nejlepe pres Sprite Backup na kartu - udelat zalohu jako .exe a pak dole na opacne strane, co je tlacitko pro SR, prepnout prepinac zprava doleva, chvilku pockat a prepnout zpet. Pak zkusit, jestli nabiji. Kdyztak jeste jednou HR.

A kdyz bude nabijet, pres Spravce souboru spustit obnovu tim .exe z karty.
Dandak_ce4you (101)|25.7.2007 15:01
Člověče, po druhým HR začala blikat zelená dijóda !!! To snad není možný. Má to nějaké vysvětlení - tento způsob "opravy problému" ?
ms_ce4you (364)|25.7.2007 16:00
no, mozna by pomohl jen jeden HR, ale nechat to dyl vypnuty. Zrejme se jeste nestaci vybit nejake kondiky atd ... treba pri HR inicializace neprobehne vzdy OK vlivem treba uz zestarlych soucastek...