Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

A639 ActiveSync a Inet

Zippo_ce4you (14)|2.6.2007 23:19
Muze mi nekdo konecne vysvetlit, jaxe pripojit na net pres Async? Ma A639 se zdarne vratila z opravy (vymena displeye) ze SILu a jen jsem ji pichl do kolibky a provedl prvni synchronizaci, taxe se PDA bez problemu pripojilo k netu pres USB kabel v XP. Tak to slo, nez jsem to zkusil i v praci na Win2000, tam se to nezdarilo,ale hlavne mi od te doby nejde pripojeni ani doma. Cert vi, co jsem odkliknul :evil: V PC doma se vytvori pripojeni k siti WinMobile a IP nastavi 169.254.2.2 (.1 - ma pridelene PDA) a proxy si vzal moji branu k netu 192.168.1.1. potud chapu,ale pripojeni se neuskutecni. Kdyz zadam IP (treba jako pro vnitrni sit doma) natvrdo, nastane konflikt a odpoji se ASync! Muze mi nekdo rict proc? A jak s tim souvisi vsechny ty sitove adaptery v PDA (Miniport L2TP NDiSWAn, Hostitel RNDIS... a ostatni) Ktery ma byt vychozi? A jake nastaveni? Kdyz to prislo ze SILu z5, dokonce WinMob5 v CZ, naskocilo to samo, takze tam muselo byt nejake vychozi nastaveni,ale jake..??? Taky nevim, zda je vychozi sit "Zamestnani" nebo "Poskytovatel Inetu" a jak kombinace dopada na pripojeni. Mam z toho uplny zmatek a uz tady laboruju ctvrty den a nic! Vi nekdo, jak na to? Nastaveni jsou v obrazcich prilohy,pokud budou videt :oops:
Faja (100)|3.6.2007 14:22
Jsme na tom stejne, pri pripojeni preds USB bud kolebka ci kabel mi slo netit na pda, po oprave v silu nejde. Menili MB. Proc ti menili LCD? Mi menili MB protoze nesly cudliky.
Konkretne mi toi pise chybu: Hledanou stranku nelze najit v dusledku nezname chyby 0x80072f78
Zippo_ce4you (14)|3.6.2007 22:55
Huraaaa, taxem to rozchodil, experimentace prinesla vysledky! Slo o metodu pokus-omyl, ale dulezit je, ze uz to chodi a i-net se pripojuje! Stejne by me ale zajimalo, jake je vychozi (tovarni) nastaveni adapteru a site obecne.
Faja (100)|4.6.2007 13:23
a jak tedy na to???
Zippo_ce4you (14)|4.6.2007 14:10
Já ti ani nevím :D ale do existujícího připojení "Síť v zaměstanání" jsem natvrdo zadal IP adresu mého PC a předtím jsem se šťoural v těch síťovejch adaptérech, ale netuším, zda nastavené údaje byly validní. Zkusím to nastavení odzálohovat a pak můžu laborovat znovu, protože v práci mi to nechodí doteď.