Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jak stahovat vsechny soubory v IE?

TheMelin (1642)|31.5.2007 10:13
Tak jsem si poridil take SP Samsung i600 a nemuzu prijit na to,jak donutit IE aby stahovalo jakykoliv soubor a ne jen ty co system zna. Treba soubory s priponou rar mi nejdou stahnout atd.
Lobo_ce4you (514)|31.5.2007 10:22
Zkus toto. Pro Qtek 8310 to fungovalo.
TheMelin (1642)|31.5.2007 11:30
Perfektni diky moc, zkusim a dam vedet. Jeste otazka ohledne IE. Nemohu najit v nastaveni nikde volbu pro zmenu Home screen, porad se mi tam snazi nacist O2 wapovou stranku. Stacila by mi blank screen.
TheMelin (1642)|1.6.2007 10:44
Tak jeste nejake otazky ohledne IE:
1. Kdyz dam stahovat soubor po stazeni ho automaticky spousti, ackoliv dam volbu Save As. Da se to nejak vypnout,
2. Jak mam doclit toho aby stahoval treba soubory rar. Toto v registrech nemam.
3. A jeste jsem se chtel zeptat, jestli se da nejak zkopirovat ze stranek urcity kousek textu ktery si vyberu. Nejak se na nej nemohu dostat, neb kurzor mi skace jen po odkazech.

Predem dekuji za odpovedi
Lobo_ce4you (514)|1.6.2007 10:59
Bod 2:
tak si ty klíče pro rar budeš muset vytvořit. Dej nový klíč s názvem ".rar", pod kterým vytvoř "Default"=string value:rarfile a pak vytvoř klíč "rarfile" a pod ním udělej již zmiňovný "EditFlags"=dword:65536 a asi budeš muset udělat i "Default"=string value:rar. Možná to bude chtít i klíče DefaultIcon a Shell. Však mrkni třeba na klíč "cabfile" a uvidíš co všechno obsahuje. To samý udělej i pod Rarfile, ale s tím, že tam upravíš názvy nebo cesty.