Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 11 z 21 PrvníPrvní ... 910111213 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 151 až 165 z 310

Téma: HTC Artemis (Orbit, 3300, MDA Compact III) - Windows Mobile 6 CSY ROM

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Podržíž zároveň vypínač a tlačítko hlas. příkazu a stiskneš soft reset, pustíš klávesy a máš tam duhovou obrazovku.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2007

a zkousel jsi nejakou t-mobile rom? ono pokud se nemylim, tak htc rom do t-m nepujde narvat nekdy (bez odemceni), stejne jako nezamenis htc s dopodem nebo o2 ... jeste jina moznost je flash pouze OS ... a kdyz najede, tak pak si uz hrat dale (ze svych dvou jsem udelal skoro cihly asi 15x a pokazde se to nejak vyresilo, takze nezoufej )

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

No právě že nevím, kde sehnat orig. t-mobile rom...porádíte někdo?

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

To je pravda, předpokládal jsem že mám CID odemčený.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2007

Citace Původně odesláno od dzarda
    No právě že nevím, kde sehnat orig. t-mobile rom...porádíte někdo?
    tak flashni pouze system ... na htc developers par takovych romek ke stazeni maji (nepotrebujes mit odemceny CID, preflashujes system a pak s funkcnim systemem odemknes a nahrajes co je libo)
    EDIT: rychle pisu a myslim na mox veci.. rec je samozrejme o xda-developers.com

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

jejejej..to je na mě moc složitéé...nějak trochu jednodušeji? mam to mda 2 dny a z toho den mi nefunguje...takže moc dobře nechápu o čem mluvíš..

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2007

Citace Původně odesláno od dzarda
    jejejej..to je na mě moc složitéé...nějak trochu jednodušeji? mam to mda 2 dny a z toho den mi nefunguje...takže moc dobře nechápu o čem mluvíš..
    jenom pro ukonceni pribehu: vyresilo se to cele dalsim hard resetem, bohuzel prehrati os vyzadovalo bezici system ... no ale happy end

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

Pro ty kteří hledají češtinu pro WM6 dobrá zpráva-Sunnysoft vydal CZ WM6 pro HTC Herald/Kaiser/Touch a tato lokalizace chodí bezchybně i na HTC P3300. Pro jistotu jsem jí zkoušel na dvou ROMkách - na oficiální HTC P3300 WWE 3.13.45 a Artemis Touch 2.1 WWE. Češtinu pro Eten jsem nezkoušel takže nemohu srovnávat, ale u mnou avízované šlape vše, tedy i foťák.
    14 denní verze je ke stažení zde:

http://www.sunnysoft.cz/down_file.php?submited=1&lokal_vyrobce=18&lokal_mo del=120&lokal_system=

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Je to dobrý, chodí i na Orbitu. Díky za upozornění.

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

Citace Původně odesláno od vaclavmax
    Je to dobrý, chodí i na Orbitu. Díky za upozornění.
    Nasel jsem chybu, po prekladu nefunguje nastaveni WiFi (Start-nastveni-pripojeni-wifi) - objevi se hlaska WLANSettings- pokus o nepodporovanou operaci.
    Po odinstalovani cestiny je vse OK.

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Jo, taky už jsem na to přišel, nefunguje to. Pak ještě nejde Notes a Exel Mobile. Po odinstalování vše OK. Zkoušel jsem to s ROMkou WM6 B&B v4.2 a WM6 Vanilla 2.0. Tem notes se mi u jedné ROM přejmenuje na poznámky a u druhé ne, ale nejde ani v jednom případě. Zmizí ze systému.

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

Citace Původně odesláno od vaclavmax
    Jo, taky už jsem na to přišel, nefunguje to. Pak ještě nejde Notes a Exel Mobile. Po odinstalování vše OK. Zkoušel jsem to s ROMkou WM6 B&B v4.2 a WM6 Vanilla 2.0. Tem notes se mi u jedné ROM přejmenuje na poznámky a u druhé ne, ale nejde ani v jednom případě. Zmizí ze systému.
    Poznamky a Excel mi taktez nefunguji, nejde spustit Mam tam ROMKU O2_UK_3.4.206.2_4.1.13.28_02.67.90

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

.. češtinu v PDA atd. téměř nepoužívám, zkusil sem ji pouze kvůli steskům v diskusi po její absenc a po špatné funkčnosti Eten lokalizace - fotoaparáti. Pokud jde o některé nefunkční odkazy, tak ty by měly jít upravit v registrech, resp. jejich přepsáním v jednotlivých složkách. S tím ale ať si pohraje ten kdo bez češtiny nemůže být-řešení určitě existuje.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2007

stejna chybka je kdyz se nainstaluje lokalizace pro wm5 od samana - hadam, ze se neprepisuji JEN lokalizacni knihovny (tedy ty, ktere obsahuji pouze retezce v dane reci), ale i systemove knihovny pro praci s wifi a artemis ma jiny chipset - ale jak rikam, jen hadam zkuste nekdo rozbalit instalacni .cab a podivat se na soubory, ktere jsou v nem a ty, ktere zavaneji bezdratem (treba v nazvu "wlan") zazalohovat z mda a po instalaci cestiny z5 prepsat...

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2006

... příliš rychlé závěry. Při instalaci lokalizace z PC se objeví v okně nabídka tří modelů: Herald-Kaiser-Touch. Nevím už jaký model sem použil, pravděpodobně Kaiser - kromě "poznámek" vše fungovalo. Vzhledem k tomu, že češtinu téměř nepoužívám zase sem jí odinstaloval-to samé v Universálu, tam je také krom poznámek vše OK. Dal sem tip i do diskuse TyTna (jediný model který sem neodzkoušel, protože mi ho minulý týden ukradli), a jak sem se nyni dozvěděl chodí tam také (použita lokalizace pro Kaiser). Takže než budete dělat závěry, pokuste se trpělivě zkoušet.....

Strana 11 z 21 PrvníPrvní ... 910111213 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. HTC Artemis 3300
    Od sklokan1_ce4you v sekci HTC & klony
    Reakcí: 22
    Poslední příspěvek: 19-03-2011, 10:20
  2. Nejlepší & nejpoužívanější ROMky pro HTC 3300 Artemis
    Od spike_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 31-12-2009, 17:06
  3. Artemis (HTC 3300) nesynchronizuje
    Od Peťass v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 11-03-2008, 08:16
  4. HTC 3300 Artemis vs E-ten G500+
    Od robot_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 01-02-2007, 21:48
  5. HTC P3300 aneb Compact III aneb HTC Artemis aneb XDA Orbit
    Od Falco_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 09-10-2006, 19:11