Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problem s IrDA

MrAndrew (12)|9.3.2004 22:20
Nedari se mi spojit Asuse s telefonem Nokia 6610. Dale nefunguje ani IrDA u desktopu, ktere s Nokii normalne jede a do tretice nejde ani spojeni s notebookem Dell D600 :-(. Ovsem ovladat televizi pomoci PDA mozne je ... :-)

Netusite nekdo, kde by mohla byt zrada? Predem diky ...
skromny (84)|10.3.2004 09:40
Nuz, ked Ti vysielanie funguje, muozses mat "znicenu" prijimaciu cast IrDA na PDAcku...
CarlosL (126)|12.3.2004 18:13
I když se spustí v:

Start>nastavení>karta "Spojení" >Přenést; zaškrtnout Přijmout všechna ...

tak to nejde?? (u PPC2003).

Carlos
MrAndrew (12)|12.3.2004 21:25
Takze, pokud dam receive all, aktivuji ir na nokii, tak se nestane vubec nic. Pokud tapnu dole na receive ir beam, pak pda napise establishing connection with n7210, ale to je vsechno, co se stane.

Tak a pokud dam asuse ke kompu, tak s receive all incoming se nestane opet nic a pokud dam zase receive, tak skoncim zase na establishing. Na kompu mam, ze je v dosahu asus a620, ale pri pokusu o poslani souboru mi to napise chybu prenosu. Ze prej zarizeni odmitlo spojeni ...

Dikes za jakykoliv dalsi tip ...
MrAndrew (12)|12.3.2004 21:30
Takze jeste maly update, zkousel jsem posilat vizitky, to uz kdyz to neslo poprve - nokie napsala failed to send nebo tak neco. Nyni se mi podarilo odeslat vizitku z mobilu do pda a dokonce i obracene. Spojeni stale nejde ... :-(
kazzper (1)|12.3.2004 21:32
Mám podobnej problem.Proste si Win2003 nepamatuji beam all incomming.nemuzu si pomoct,ale vzdycky to musim zapnout znovu.kdyz jsem nahraval fotky z SE T610,povedlo se mi to teprve az na desaty pokus.jinak ppc ukaze pouze ze se spojuje s telefonem a telefon napise error connection a konec....musim rict teda ze win2002 v tomhle fungovaly lip
MrAndrew (12)|12.3.2004 21:48
Tak a ted to nechapu, vse jsem delal uplne stejne jako vzdycky a najednou se ta mrcha vazne spojila :-). Jsou veci mezi nebem a zemi. Tak uz i vytacim spojeni :-)
gumas (15)|18.3.2004 16:59
Hezky den!
Mam s Asusem A620 a Siemens S35 uplne stejny problem - nevite, v cem je "zakopany pes"?
Moc bych byl vdecny za rady, dekuji..

EDIT:
Hehe, tak uz mi to funguje.. stacilo zmenit "komunikacni" aplikaci mezi PPC a mobilem a jede to v pohode.. hurraa! :))