Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

po odpojeni GPRS se nelze znovu pripojit

dejvid_ce4you (6)|30.5.2007 12:25
Dobry den,

pripojeni ke GPRS a nasledny provoz mi normalne funguje. Co ale nefunguje:
pokud ukoncim pripojeni gprs (pridrzenim cerveneho sluchatka, pripadne zacnu vytacet jine pripojeni, nebo pouziji spb gprs monitor, ktery ma funkci disconnect - zkratka dle meho korektne relaci ukoncim), tak nasledujici pripojeni uz neprobehne. Chvili se pokousi o vytvoreni a pak se objevi bublina, ze si mam zkontrolovat nastaveni pripojeni. Pomuze az reset radiove casti (zmena gprs tridy, zapnuti a vypnuti flight modu), pripadne softreset.

Na t-mobile mi rekli, ze snad leda zkusit novou verzi sw. Uz to mam ale dva mesice po zaruce, takze by to bylo za penize.
Driv jsem gprs nepouzival, takze ani nevim, zda se neco rozbilo, ci zda jsem nainstaloval nejaky program (nejsem ten typ, co ma 100 programu).

Nevi nekdo, cim by to mohlo byt?
Pripadne jak bych mohl sam provest update toho sw? Stejne je v extrom par veci od t-mobile, ktere by stalo zato procistit, takze se to rad naucim :)

diiiky moc

PS pokud uz se to nekde resilo, tak se omlouvam, nenasel jsem to nikde.

Poznamka: srovnavat pripojeni k internetu pres bluetooth pomoci nokie a wm2003 podle me vubec nelze. S nokii je rychlejsi a zcela stabilni. U MDA je pomalejsi a pada. Coz v kombinaci s vyse zminenym problemem je dost zavazna chyba. Ale mozna mam treba neco spatne nastavene - kez by.
dejvid_ce4you (6)|7.1.2009 14:07
po dlouhe dobe si odpovidam - problem byl v ROM, ktera byla od t-m v zarizeni nahrana. Po prehrani na 2.03 a radio 1.13 je vse v poradku, zarizeni je vyrazne sviznejsi a hlavne funkcni.