Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

NAVIGON 3110

Loyza_ce4you (2)|30.5.2007 11:20
Koupil jsem si NAVIGON 3110 a jsem naprostý začátečník a bez podstatných informací. Obracím se tu na vás jako odborníky, znalé této oblasti. Můžete prosím poradit třeba to jak si mohu zazálohovt pam. kartu SD kterou jsem k tomu dostal? Koupil jsem si stejnou 2GB a v PC jsem nepochodil, tedy klasicky překopírovat. Je tam jistě ochrana na to jsem přišel. Jen jsem chtěl mít pro budoucnost pro všechny případy selhání zálohu, ví něko z vás jak na to? Taky jsem marně hledal na orig. CD nějaký soft, který by dovolil alespoň něco, třeba uložit si trasu, body které chci mít a případně se v PC podívat na veškeré dostupné info. Nechci obtěžovat, ale za všechny informace předem děkuji všem.
martinhamr_ce4you (486)|30.5.2007 11:24
Dobrá volba:yes:

Kartu si zálohuj tak že to celé přetáhneš například do PC a tam si to uložíš.Nebo si to vypal na DVD...
libor_m (1026)|30.5.2007 11:32
Udělej si image karty. Jinak ovládací program pro PC, jako má např. Garmin MapSource, Navigon nemá. Trasy i body si ukládáš v přístroji. Samozřejmě si je můžeš také zálohovat.
Loyza_ce4you (2)|30.5.2007 12:01
Tak to je škoda že taková docela asi slušná firma nedodává soft k prpojení do PC. To jsem docela zklamán, to se přiznám! Moc děkuji všem za info, jste bezva lidé a to se cení. Pokud by ještě kdokoli dodal další info, budu jistě rád. Ještě k tomu zazálohování. Jak to dostanu pak obnovené na tu SD kartu? Nejsem odborník na PC jsem jen uživatel s minimem znalostí.