Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

N560 a mizející data z SD karty

tomasd_ce4you (87)|29.5.2007 11:24
Ségra pořídila novu N560 + SD 2GB Kingstom. Behem nekolika dnu zmizela z SD nektera data. (mapa TomTom, adresar dava v PDA chybu pri pokusu vlezt do neho,v PC je prazdny, podobne zmizeli i mapy IGO). Karta nekolikrat preformatovana (FAT16 i 32). Nakonec vyzkousena starsi 100% funkcni SD 512 MB Kingston - vysledek stejny. Takze to vypada na vadne PDA. Nebo muze byt chyba jeste nekde jinde?
tortoise (546)|29.5.2007 13:00
A nedělá to jen tehdy, je-li spuštěn TomTom a PDA se vypne? Mně to tak dělalo a jak se ukázalo, problém byl v TomTomu. Zvláště když vše na kartě zůstalo zachováno, vyjma adresáře s aktuálně vybranou mapou, kterej šel do kytek.
Takže - buď PDA nevypínej, když běží TT a nebo místo TT používej třeba iGO :-)
tomasd_ce4you (87)|29.5.2007 13:52
Možné to je, musím se jí zeptat na okolnosti. V každém případě mě to na 720 TT nedělá. Vypínám běžně se spuštěným TT. Jí zmizeli mapyi z Iga (resp Mia).
tortoise (546)|29.5.2007 15:39
Já jsem TT na HP rx3715 vypínal taky a dělat to začlo až na N560.
K těm adresářům - čistě teoreticky je možné, že to rozvrtalo něco víc než jen složku mapy s TT, to už si přesně nepamatuju.
Od doby, co používám iGo (skoro rok), se mi to ani jednou nestalo. Předtím s TT celkem často (i jsem si kvůli tomu pořídil čtečku na karty pro fixdisk).
tomasd_ce4you (87)|18.7.2007 15:31
Vyreseno. Delala to nejaka divna verze TT.