Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

N560 - nereaguje outlook (v PDA)

milos797 (259)|29.5.2007 09:14
Práve sa pokúšam rozchodiť outlook v PDA ale vôbec nereaguje. Kliknem na odkaz na ploche a pda ho označi (čiže nejde o nefunkčný display) ale pritom ho vôbec nespustí. Naposledy išlo všetko v poriadku a bez problémov. Neviete niekto, kde sa mohla stať chyba? Všetky ostatne odkazy z plochy idú normálne a ten outlook nejde ani z ponuky štart spustiť. Poraďte. Ďaik
PS: soft reset som skúšal a Hard už zase nechcem
milos797 (259)|29.5.2007 09:33
Už som to vyriešil. V prípade, že sa to niekomu stane, treba to len pripojiť na AS a nechať odstáť s občasným miešaním :D Problém bol asi v tom, že som dostal dva maily so 6MB prílohami a mám nastavené sťahovanie celých mailov. Po chvíľke to stiahlo hlavičky a už keď začalo ťahať prílohy tak sa spustil.
Zdenek Malinsky (9781)|29.5.2007 13:40
[QUOTE="milos797"]mám nastavené sťahovanie celých mailov.[/QUOTE]Pokud se připojuješ přes GPRS a nemáš-li datový tarif "non-stop" není to zrovna nejlepší řešení. Máš-li k tomu kamarády, kteří posílají haldy "vtipných" videí a jiných pitomin, asi se při placení pěkně prohneš. "( Není lepší nastavit jen na stažení 1 k zprávy a pak dle uvážení stáhnout zbytek?
Ale je to tvoje volba.
milos797 (259)|30.5.2007 09:12
Doma aj v praci mam WIFI. inak sa nepripojujem - zatial. To budem riesit coskoro ;)
Qemu (75)|30.5.2007 15:05
me to parkrat udelalo taky, a co jsem zjistl, tak stacilo vyndat SD udelat soft reset spusti Ou. a zasunou SD