Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HTC TyTN - odpojování BT

jarousak (21)|28.5.2007 08:57
Zdravím,
jsem celkem čerstvej majitel HTC TyTN a zatím mě nejvíc trápí odpojování bluetooth, ten hajzlík ho odpojí podle nálady, jak ho napadne, každopádně ale dost často na můj vkus. Týká se to jak notebooku HP (používám TyTN jako BT modem), tak taky HF v autě Parrot CK3100. Je to třeba i několikrát z hodinu, skoro vždycky je to o tom, že TyTN prostě vypne BT.
Možná to řeší nějakej upg, ale jsem zelenáč a nevím, co to obnáší, jak na to atd.
Díky
Viktor Čistič (117)|28.5.2007 09:55
Měl jsem stejný problém, pomohla až nová ROM (viz. popisek dole). Teď už se BT neodpojuje...
jarousak (21)|28.5.2007 12:42
myslel jsem si to... :?

musim s tim do servisu (koupeno pred mesicem, brandovano O2), nebo si to muzu upgradovat sam aniz bych prisel o zaruku..? nekteri vyrobci mobilu totiz uz bezne nabizi moznost uzivatelsky si upgradovat SW telefonu. Ale ja vím, tohle neni normalni mobil....
Viktor Čistič (117)|28.5.2007 14:38
O záruku údajně přijdeš :( Už se to tu někde probíralo, tak to zkus pohledat. Leda si nějakým způsobem zálohovat původní ROM, ale to nevím jak. Já jsem pouze upgradoval i s tím rizikem, že o záruku přijdu. Když se na to podívám zpětně, nechápu, jak jsem mohl tak dlouho s původní ROM existovat :)