Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Jak ovládat QTEK 8310 počítačem?

Nováček
    Registrace
    May 2007

Problém je jednoduchý, praskl mi display na QTEK 8310 a než zaplatím 3000 za nový, rád bych zjistil kdo mi volal (zmeškané hovory), kdo mi co napsal (přijaté sms) a třeba bych i rád někomu zavolal. Nic z toho bez funkčního displaye nedokážu. Existuje proto nějaký program typu MobilEdit, nebo Mobile Agent, který by mi pomohl?
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2003

Ahoj,
    použij Ms Remote display control a máš vystaráno. Jde to stáhnout z MS spolu s balíkem tools "power toys" nebo použij starší verzi ze sekce freeware http://www.ce4you.cz/software/detail.asp?s=69
    Pokud by ti nešla automatická instalace, ručně nakopíruj do složky \windows na PDA soubor cerdisp2.exe, propoj to s pc přes activeSync alespoň do Host režimu a na PC spusť ASRDisp.exe . Je to sice určeno pro PDA ale se SMPH by to mělo jít taky.

Milan
    Připojené soubory Připojené soubory

Starousedlík SMob
    Registrace
    May 2006

dalsia z moznosti je soti nieco (nepamatam si presne nazov), vygooglis bez problemov

Nováček
    Registrace
    May 2007

Díky moc za radu, nakonec se věc podařila. Nejdřív ani toto řešení nefungovalo, ASRDisp.exe hlásil: "The OS or CPU of this device is unknown to this application" a při exitu se ještě rozloučil hláškou "Error 10004 from accept".

Až po stažení WindowsMobilePowerToys.msi a následné instalaci se vše rozběhlo. Ještě jednou díky za radu.

Podobná témata

1. GPS na Qtek 8310
    Od Tomas.Petlach v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 27-05-2007, 23:21
  2. qtek 8310 a qtek s200
    Od anawarr v sekci Jak a kde nakupovat?
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 22-12-2006, 20:33
  3. qtek 8080 (SPV e200) audio conector - je stejny jako u qtek 8310?
    Od michalB_ce4you v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 20-07-2006, 21:08
  4. Moze PDA ovladat TV, DVD atd...
    Od bukic v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 22-01-2006, 21:59
  5. Lze iPaq1915 ovladat myslenkami?
    Od LCC6 v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 29-03-2005, 22:44