Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jak ovládat QTEK 8310 počítačem?

sil_na_san (2)|27.5.2007 13:53
Problém je jednoduchý, praskl mi display na QTEK 8310 a než zaplatím 3000 za nový, rád bych zjistil kdo mi volal (zmeškané hovory), kdo mi co napsal (přijaté sms) a třeba bych i rád někomu zavolal. Nic z toho bez funkčního displaye nedokážu. Existuje proto nějaký program typu MobilEdit, nebo Mobile Agent, který by mi pomohl?
hajekm (308)|27.5.2007 14:11
Ahoj,
použij Ms Remote display control a máš vystaráno. Jde to stáhnout z MS spolu s balíkem tools "power toys" nebo použij starší verzi ze sekce freeware https://www.ce4you.cz/software/detail.asp?s=69
Pokud by ti nešla automatická instalace, ručně nakopíruj do složky \windows na PDA soubor cerdisp2.exe, propoj to s pc přes activeSync alespoň do Host režimu a na PC spusť ASRDisp.exe . Je to sice určeno pro PDA ale se SMPH by to mělo jít taky.

Milan
PhSnake (872)|27.5.2007 14:28
dalsia z moznosti je soti nieco (nepamatam si presne nazov), vygooglis bez problemov
sil_na_san (2)|27.5.2007 16:34
Díky moc za radu, nakonec se věc podařila. Nejdřív ani toto řešení nefungovalo, ASRDisp.exe hlásil: "The OS or CPU of this device is unknown to this application" a při exitu se ještě rozloučil hláškou "Error 10004 from accept".

Až po stažení WindowsMobilePowerToys.msi a následné instalaci se vše rozběhlo. Ještě jednou díky za radu.