Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 10 z 10

Téma: SoftBank přinese dvě nová sněhová zařízení

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Japonská společnost SoftBank před několika dny ukázala světu dvě svá nová zařízení s operačním systémem Windows Mobile. Zatím není k dispozici mnoho informací, ale až nápadně se podobají jiným zařízením.

První model s označením SoftBank X02HT je velmi podobný smartphonu HTC S630 Cavalier. Přijde na trh taktéž s Windows Mobile 6 Standard, 2,4" nedotykovým displejem o QVGA rozlišení (240x320 - naležato), 2Mpix foťákem, Bluetooth, Wi-Fi standardu 802.11b/g a v neposlední řadě to (díky kamerce na přední straně přístroje) vypadá i na podporu sítí třetí generace a rovněž videohovorů. Váha by měla být rovných 120 gramů.

Druhý stroječek zaujme na první pohled dotykovým displejem a výsuvnou klávesnicí. V tomto případě se nejedná o zařízení od společnosti High-Tech Computer, ale ruku k dílu přiložila Toshiba a výsledkem je Toshiba G900 v lákavém bílem provedení s modrými doplňky. SoftBank X01T, jak se přebrandovaná Toshiba nazývá, nabídne podporu 3G sítí ve dvojím zastoupení (UMTS a HSDPA), 3" displej s rozlišením 640x480, plnohodnotnou vysouvací QWERTY klávesnici a stejně jako model X02HT Bluetooth, Wi-Fi 802b/g, 2,0Mpix fotoaparát a nejnovější operační systém Windows Mobile 6, nyní ve verzi Professional.

Datum vydání obou zařízení je plánováno na srpen tohoto roku. Žádné další informace zatím nejsou k dispozici, ale jedno je jisté. Obě zařízení vypadají moc lákavě na to, aby se nedostala třeba i k nám

Zdroj: Akihabara News

Odpovídat lze po přihlášení

RDT RDT je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2006

To druhé zařízení s klávesnicí vypadá pěkně. Jenom se mi nelíbí, že display zabírá tak málo prostoru, přestože má VGA rozlišení. Kdyby byl přes větší část přední strany, vypadalo by to lépe a bylo by to lepší :?
    Bez VGA displaye by mě asi toto zařízení nezaujalo...

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2005

Nádherný :yes:

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2007

ma o 0.2 palca viac ako x500+
    ta toshiba vyzera ako keby bola od apple :dead: (je pekna :yes:

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

podle pdadb má mít portégé G900 displej 800x480 a podle fotek na tom odkaze ten displej nevypadá jako 4:3

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2007

tak potom by prezeranie stranok bolo velmi zaujimave
    ale ako by na tom fungoval soft :?:

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2006

ta toshiba vypadá moc pěkně... i když i černá (lesklý povrch) by nebyla špatná moc chválím VGA i když jak je zde už psáno, je škoda, že nebylo využito více místo na přední straně... Zajímavé budou doufám hodnoty RAM a ROM doufám, že RAM bude 128MB Jinak co se mi na tomto zařízení ještě líbí jsou kontextové klávesy na stranách HW klávesnice, pač u tytnu jsou až moc vysoko :?

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

No na web by 800x480 bylo super a aplikace se s tím vyrovnají, ale na 3" displeji to bude chtít lupu. Já mám na notebooku 1680x1050 na 15," a je to drobné, ta toshiba je jako 1600x960 na 6".

má mít 128 a 128, viz. http://www.pdadb.net/index.php?m=specs&id=707&view=1

Mě by se víc líbil Sharp EM-ONE S01SH, má větší úhlopříčku a pětiřadou klávesnici, ale ten u nás opravdu nehrozí.

EDIT MODERATOR:
    Příště prosím editovat původní příspěvek a ne psát 3 příspěvky pod sebe.

RDT RDT je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2006

Tak tedy ač jsem příznivce větších rozlišení, 800x480 je podle mě zbytečně moc. A s tímto displayem by už muselo zařízení obsahovat nějaký velmi výkonný grafický chip, což by hodně zvyšovalo cenu :?

Ten poměr ale nevypadá jako 800x480 a hlavně proč by bylo toto zařízení na obrázku s WM 5, když WM 5 rozlišení 800x480, pokud vím, nepodporuje. Nebo ano :?:

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2005

Krásný stroje :yes: , prolezl jsem si tu stránku z toho odkazu a škoda, že absolutní většinu nikdy ani neuvidim

Podobná témata

1. Co přinese WP7 adaptation kit neboli AKU
    Od pitka v sekci Windows Phone 7
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 01-03-2011, 21:16
  2. Nová verze Google Maps pro vaše Windows Mobile zařízení ke stažení
    Od Zdenek Malinsky v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 23-01-2008, 23:29
  3. Nová ROM 2.0.9.0
    Od baronm v sekci Zbývající SMP